تهویه آران انرژی
چهارشنبه , آبان ۲۹ ۱۳۹۸
خانه - اگزاست فن - قیمت اگزاست فن تهویه در بازار

قیمت اگزاست فن تهویه در بازار

فن ها برای از بین بردن رطوبت بسیاری از مکان ها مانند حمام بسیار ضروی است. اگزاست فن (Exhaust Fan) هوای داخل ساختمان را می کشد و آن را جایگزین هوای تازه ی بیرون خواهد کرد. قیمت اگزاست فن تهویه به صرفه بوده و به عوامل زیادی مانند تعداد دور در دقیقه بستگی دارد. شرکت تولید کننده و همچنین کشور سازنده نیز از عوامل تفاوت قیمت های این دستگاه در بازار به شمار می آید.قیمت اگزاست فن سانتریفوژ با توجه به شرایط عدم ثبات در بازار ایران نمی توان قیمت ثایتی را در نظر گرفت  و بستگی به شرای متغییری دارد.حتما در خانه شما اتاق های خاصی وجود دارند که مستعد مشکلات ناشی از رطوبت هستند یعنی آشپزخانه، حمام، لباسشویی و سونا بخار تولید شده توسط پخت و پز، آب گرم و خشک کردن لباس می تواند تاثیر قابل توجهی بر آب و هوا در خانه شما داشته باشد. این رطوبت می تواند با ایجاد مشکلاتی مانند کپک و قارچ، روی دیواره ها و سقف ها تاثیر بگذارد. یک فن اگزاست یک راه حل ساده برای رفع این مشکل است. با ما همراه باشید تا شما را با اگزاست فن و قیمت اگزاست فن تهویه آشنا کنیم.

اگزاست فن تهویه چگونه کار می کند؟

اگزاست فن با مکیدن هوای گرم و یا مرطوب از یک منطقه کوچک، محلی، اجازه می دهد هوا تازه از قسمت های دیگر مانند پنجره وارد شود. هوای گرمی که با استفاده از یک فن اگزوز کشیده شده است، سپس از طریق یک سیستم مجرا مانند دودکش کشیده شده و به سمت خارج از محیط فرستاده می شود. به دلیل بخار و رطوبت که در حمام، آشپزخانه و … ایجاد می شود، این اگزاست فن بیشتر در این مناطق یافت می شوند.

قیمت اگزاست فن تهویه در بازار

انواع اگزاست فن تهویه

انواع اگزاست فن تهویه

بعضی از اگزاست فن ها از سنسورهایی استفاده می کنند که به آن ها این امکان را می دهد تا زمانی که احساس کنند که بخار در اتاق وجود دارد، به صورت خودکار فعال شوند.

کارایی اگزاست فن واقعا بستگی به اندازه اتاق و میزان جریان هوا لازم برای آن منطقه دارد. به عنوان مثال، حمام بدون دوش نیاز به تقریبا هشت بار تغییر هوا در یک ساعت دارد، درحالی که حمام با دوش ممکن است نیاز به ۲۰ بار تغییر هوا در یک ساعت داشته باشد.انواع اگزاست فن عبارتند از:

  • سه تیپ سقفی،یوتیلیتی و آکسیال
  • فن سانتریفیوژ و آکسیال
  • فن فوروارد و یک طرفه

مزایای اگزاست فن

مزایای اگزاست فن

مزایای اگزاست فن را می توان در موارد زیر بیان کرد:
اگزاست فن های برای تهویه فضای گاراژها و گارگاه ها گزینه مناسبی هستند.از انجایی که انجام فرایند های مختلف در این فضا ها بو های بسیار نامطیوعی ایجاد و افرادحاضر در انجا ممکن است با مواد شیمایی خطر ناک و مضری در گیر باشند از اگزاست فن ها می توان برای راحتی و ایمنی آن ها استفاده کرد.اگزاست فن ها در زمان هایی که افراد با   مواد ی مانند محلول هاکار می کنند که تنفس انها بسیار خطر ناک است اهمیت زیادی پیدا می کند، به علاوه بیرون کردن بخار گاز رنگ ها، روغن جلا وسایر مواد شیمیایی مشابه نیز اهمیت زیادی دارد .
        اگزاست فن راهی موثر برای از بین بردن رطوبت از حمام، آشپزخانه و لباسشویی محسوب می شوند.
  • قیمت اگزاست فن تهویه مقرون به صرفه است.
  • اگزاست فن یک وسیله ی خوب در مناطق مرطوب محسوب می شود.
  • می توان اگزاست فن را در قسمت هایی که پنجره وجود ندارد نیز نصب کرد.
  • این فن های را می توان در بیرون از منزل هم استفاده کرد. با استفاده از اگزاست فن ها می توان تمامی محیطهای بسته مانند انبارهای بزرگ ذخیره سازی مواد و    فروشگا ها و مکان های مشابه را می توان تهویه کرد.علاوه بر این، از اگزاست فن های می توان در محیط هایی مانند آزمایشگاههای علمی استفاده کرد تا مواد به طور بالقوه خطرناک را از افرادی که در این محیط ها فعالیت دارد دور کرد.به طور مشابه اگزاست فن ها برای مواردی مانند تهویه اتاق  های عمل و از بین بردن گاز های بی هوش کننده نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه

برای قیمت اگزاست فن تهویه اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای انجام انواع مختلف خریدهای خود میلی به خروج از منزل ندارید،امروزه می توانید تنها به وسیله یک دستگاه متصل به اینترنت با جستجوی ساده ای در این فضا کالاهای خود را پیدا کرده و خرید نمایید. اگزاست فن نیز یکی از این کالا هاست که شما در صوت نیاز می توانید آن را از طریق سایت معتبر در این زمینه خریداری نمایید و یا اینکه پس از بررسی قیمت های شرکت های تولید کننده و بررسی جزئیات دستگاه خود با مراجعه به مراکز معتبر فروش این کالا دستگاه خود را خریداری نمایید.متاسفانه باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر نمی توان یک قیمت مشخص را برای این دستگاه ها اعلام کرد.

تولید كننده دستگاه های تهویه مطبوع

تولید كننده دستگاه های تهویه مطبوع

ایرانیان فن، تهویه هامون، دمنده و چندین شرکت و تولیدی دیگر ایرانی در زمینه ی تولید دستگاه های تهویه مطبوع فعالیت می کنند که با توجه نام برند شرکت تولیدکننده و کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش ممکن است  تفاوت قیمت هایی نیز وجود داشته باشد که با تحقیق و جست و جوی اینترنتی یا پرسش از متخصصین مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم. همچنین شرکت تهویه اسایش یکی از تولید کنندگان انواع تهویه از سراسر کشور مان ایران است.این شرکت با تولید انواع فن سانتریفیوژ مکنده گامی موثر در صنعت فروش تهویه برداشته است.شما می توانید انواع هواکش ها ودمنده و مکنده های تولید شده این شرکت را از طریق مراکز و نمایندگی های فروش این کالا و یا همچنین از طریق وب سایت این شرکت مشاهده نمایید.

اگزاست فن | اگزاست فن تهویه

اگزاست فن | اگزاست فن تهویه

اگزاست فن ها در ظرفیت های مختلف و با طراحی مدرن تولید می شوند. نقش مهم تهویه هوا در ساختمان ها، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی انکار ناپذیر است.فن ها، اگزاست فن ها،  اگزاست فن تهویه ،دمنده ها و مکنده ها وظیفه این کار را به عهده دارند و ساخته شدن بیشتر برج ها، آپارتمان ها و همچنین مراکز صنعتی نیاز به تولید این گونه دستگاه ها را نیز بیشتر می کند.اگزاست فن با مکیدن هوای گرم و یا مرطوب از یک منطقه کوچک اجازه می دهد هوای تازه از قسمت های دیگر وارد شود و هوای گرم نیز توسط فن اگزوز به محیط خارج کشیده شود و سپس از طریق یک سیتم مجزا مانند دودکش به سمت خارج از محیط فرستاده شود وبدین صورت یک هوای مطبو ع ومناسب در محیط موجود باشد .برای پیدا کردن بهترین نوع این محصولات با قیمت های مناسب می توان به وب سایت های تجاری که به عرضه این محصولات به صورت انلاین می پردازند مراجعه کنیم.

.

فروش ویژه اگزاست فن به صورت آنلاین

فروش ویژه اگزاست فن به صورت آنلاین

فروش ویژه اگزاست فن به صورت آنلاین را میتوان در سایت های شرکت های تولید کننده مشاهده کرد. به دلیل کاربردی بودن هواکش ها در زمینه های مختلف و نیاز کارخانجات و صنایع بزرگ و کوچک به آن، تولید کنندگان بسیاری نیز در کشور اقدام به تولید و یا واردات این دستگاه ها وعرضه آن ها در بازار نموده اند.گاهی خود شرکتها و یا نمایندگی و مراکز فروش آن ها برای افزایش یا جذب مشتری بیشتر، اقدام به فروش ویژه ی این دستگا ها می نمایند.بعضی از شرکت ها نیز با داشتن سایت های اینترنتی محصولات خودرا به صورت آنلاین به فروش می رسانند شما می توانید قیمت فن مکنده را نیز از انواع شرکت های تولیدی دریافت و باهم مقایسه نمایید.

بزرگترین تولید کننده اگزاست فن در کشور

بزرگترین تولید کننده اگزاست فن در کشور

برای معرفی بزرگترین تولید کننده اگزاست فن در کشور می توان یک بررسی اجمالی به عمل آورد و پاسخ سوال خود را  دریافت نماییم.یکی از این شرکت ها، شرکت دمنده است که در سال ۲۰۱۵  میلادی طی تفاهم نامه ای با شرکت S&P  به عنوان نماینده انحصاری این شرکت اسپانیایی جهت توزیع و فروش محصولات آن در ایران انتخاب شد. این محصولات شامل تمام فن های خانگی، فن های صنعتی، فن های تاسیساتی، فن های پارکینگی و سیستم تهویه خاص که انحصار توسط شرکت مذکور طراحی و ساخته می شود می باشد.

روش ساخت انواع اگزاست فن سانتریفوژ

روش ساخت انواع اگزاست فن سانتریفوژ

روش ساخت انواع اگزاست فن سانتریفوژ ، به طور معمول انواع فن سانتریفوژ علاوه بر نوع تیغه، براساس نوع و شرایط ورودی و خروجی اتصال موتور محرک وسایر مشخصات تولید و ساخته می شود.انواع فن سانتریفوژ که برای اکثر کاربردهای تجاری و صنعتی استفاده می شود در دو گروه محفظه ای و داری هوزینگ دسته بندی می شوند. هر گروه از این فن ها ویژگی های خاصی دارند که مخصوص خودشان است و برای کاربردهای مناسب تر ترجیح داده می شود. برای شناخت بهتر این ویزگی های عملیاتی باید تفاوت های اساسی بین نوع و شرایط ورودی و خروجی، شکل و شرایط کویل فن به موتور محرک و غیره باید به خوبی شناخته شود.

مهمترین کاربرد های انواع اگزاست فن

مهمترین کاربرد های انواع اگزاست فن

از مهترین کاربردهای انواع اگزاست فن می توان به بحث تهویه مناسب اشاره کرد. تهویه مناسب آن است که سیستم های تهویه ای که وظیفه سرمایش و گرمایش محیط مورد نظر را دارند می توان به صورت مجموعه ای از دستگاه ها تعریف کرد. کاربردی ترین عملکرد انواع اگزاست فن تهویه و نگهداری محیط مناسب در ساختمانهای بزرگ تونل های بزرگ شهری ،تونل های بین شهری، برج های تجاری و مخابراتی و توریستی و سایر موارد مشابه دیگر می باشد. اگزوز فن مکنده از پرکاربردترین این دستگا ها می باشد. دستگا های که اغلب برای سرمایش و گرمایش استفاده می شون عبازتند از چیلر ها،بویلرها،هواسازها

مرکز فروش انواع اگزاست فن در ایران

مرکز فروش انواع اگزاست فن در ایران

در ایران در حال حاضر شرکت های مختلفی در زمینه تهیه و تولید اگزاست فن ها فعالبت دارند و مرکز فروش انواع اگزاست فن در ایران را می توان تهران معرفی کرد. برای اینکه بتوایم با شرکت ها، مراکز فروش و نمایندگی های شرکت در تهران آشنا شویم می توان به بانک های اطلاعاتی در این زمینه مراجعه و ضمن بررسی تمامی شرکت و شناسایی مراکز فروش در این زمینه با بهترین محصولات تهویه نیز اشنایی بیشتری پیدا  کرد. امروزه با توجه به انتقال اطلاعات و دستیابی سریع به اطلاعات مورد نیاز می توان به راحتی یک محصول مناسب را پیدا و نسبت به رفع نیاز خود اقدام کرد.

قیمت فروش عمده انواع اگزاست فن

قیمت فروش عمده انواع اگزاست فن

قیمت فروش عمده انواع اگزاست فن را نمی توان به راحتی تشخیص داد چرا که به عوامل مختلفی مانند دور موتور در دقیقه، کیفیت مواد بکار رفته و مدل های آن بستگی دارد. ظرفیت دستگا ها و نوع کاربرد آن در قیمت گذاری دستگا ها اثر گذار  است. به عنوان مثال فن اکسیال قیمت مشخص ندارد چرا که از نوع قابدار، بدون قاب،کانالی(لوله محور) در ابعاد و ظرفیت های متفاوتی تولید می شود.از انجایی که فن سانتریفوژ فشار بالایی را ایجاد می کند،برای کاربردهای پر فشار، ازجمله تهویه مطبوع و سیستم های خشک سازی بسیار کاربرد دارد. انتخاب فن سانتریفوژ یکی از انتخاب های بسیار مناسب در این زمینه است. از منحصر به فرد ترین طراحی این فن  این است که تمامی قیمت های متحرکش در محفظه قرار می گیرد و خواص کاهشی ویژه ی هم دارا می باشدکه این ویژگی گزینه ای عالی برای سیستم های فیلتراسیون و آلودگی هوا بسیار مهم می باشد.  

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

انتخاب اگزاست فن

انتخاب اگزاست فن و خرید مستقیم از کارخانه

انتخاب اگزاست فن به مدل دستگاه، قیمت و برند سازنده اگزاست فن و ظرفیت تهویه …