تهویه آران انرژی با همکاری جمعی از مهندسان و تکنسین های مجرب و پر سابقه در زمینه تولید و فروش سیستم های تهویه مطبوع می باشد.  آران انرژی یک برند اصیل است که هم اکنون نامی شناخته شده در صنعت سیستم های تهویه مطبوع می باشد. شهرت این برند به سبب مشاوره، فروش و اجرای انواع سیستم های تهویه مطبوع، خدمات پس از فروش سریع و آسان،رسیدگی به پیشنهادات و روابط عمومی صادقانه ای است که با مشتریان خود ایجاد کرده است.

تهویه آران انرژی

مدیریت این شرکت (آقای مهندس ژرژ قنبری) از اواخر دهه 1340 شمسی فعالیت خویش را در زمینه سیستم های حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع همزمان با آشنایی و بکارگیری آن، در صنعت ساختمان شروع و همگام با شرایط قبل از انقلاب اسلامی ادامه داده و با وقوع جنگ تحمیلی خدمات خویش را به ارگان های ذیربط در قالب تولیدات اضطراری و مورد احتیاج ارائه نموده و پس از خاتمه جنگ با بازنگری در ادامه فعالیت ها همگام با پیشرفت کشور در زمینه های مختلف با بینشی نو اندیشانه و با استفاده از نیروهای جوان متخصص با فن آوری و دانش نوین و با همیاری از طیف گسترده همکاران که پس از سال ها فعالیت مستمر با یکدیگر ایجاد گردیده است.

تهویه آران انرژی

اینک در جایگاهی با توشه ای از تجربیات و اندیشه های نو و کنسرسیومی از همکاران قرار گرفته ایم و پس از 45 سال تلاش در زمینه های فوق و با آموزش هایی که در مقاطع مختلف دانش آموختگان دانشگاهی در دوره های کارآموزی در این مجموعه فرا گرفته اند و فرصت های اشتغال زائی که برای کارکنان زحمتکش فراهم گردیده و خدمات هر چند ناچیز به صنعت کشور امید است تا به یاری خداوند متعال استمرار همکاری های فیمابین بیش از پیش ادامه و در خدمت توسعه صنعت ساختمان قرار گیرد.

تولیدات

تهویه آران انرژی

تهویه آران انرژی

 1. هواساز و ایرواشر
 2. واحدهای گرمایی از قبیل یونیت هیتر، کوره و پرده هوای گرم
 3. پکیج پشت بامی یکپارچه
 4. چیلر تراکمی هوا خنک و آب خنک
 5. مینی چیلر
 6. اگزاست فن های یوتیلیتی،کابینی و کلاهکدار
 7. فن کویل های سقفی
 8. فیلتر باکس ها و تصفیه کننده هوا
 9. فن های فوروارد و بکوارد

برخی پروژه های انجام شده

تهویه آران انرژی

 1. اجرای M ، P.M ، T.P.M خطوط رنگ سالن های 1 و 2 و 3 و تکمیل کاری ایران خودرو و سالن I.P.16 مهرکام پارس
 2. پروژه تهویه مرکز آموزشی شهرستان بم با همکاری صلیب سرخ جهانی
 3. پروژه های دانشکده مکانیک و مرکز تحقیقات دانشگاه تهران، دانشگاه شهرکرد، کرمان، کاشان، مدرسه تونیان خلیفه گری ارامنه و ….
 4. چیلر و برج خنک کننده ایستگاه مترو مفتح، مطهری
 5. هواساز بیمارستان های گاندی، قلب تهران، آپادانا، تهران کلینیک، دی، الزهرای اصفهان و …
 6. اجرای طرح های هوافضا، کلین روم های نیروی هوایی، الحدید 1 و 2، مجتمع شهید جولایی، خجیر، صنایع مکانیک وزارت دفاع
 7. ساخت ایرواشرهای 250000 متر مکعب در ساعت خط آستری سایپا، ایرواشرها، آبشارهای رنگ و کوره های هوای گرم سالن های مختلف ایران خودرو
 8. ساخت هوارسان ها فروسیلیس سمنان، رنگ کانسای ایرانیان با همکاری ناظرین ژاپنی
 9. هوارسان های ذوب آهن اصفهان، تراکتور سازی تبریز، ایستگاه راه آهن بافق کرمان
 10. اگزوستهای ایستگاه های مختلف گاز در جنوب کشور
 11. ساخت پکیج های سردخانه های منطقه چابهار
 12. ساخت کوره های خشک کن چینی کرد، چینی مینا، آرمیتاژ
 13. اجرای پروژه های مختلف در هتل ها،ساختمان های اداری و مسکونی در شهرهای مختلف
 14. اگزوست فن های گروه هتل های هما
 15. هواساز های برج دادمان واقع در شهرک غرب
 16. یونیت هیتر های ایران خودرو کرمانشاه و شرکت مرغک

آران انرژی نقطه پایانی کیفیت

تهویه آران انرژی | درباره ما | سیستم های تهویه مطبوع

مجموعه تهویه آران انرژی با شعار نقطه پایانی کیفیت، آماده  است  تا در سراسر کشور علاوه  بر فروش سیستم های تهویه مطبوع با کیفیت همراه با خدمات پس از فروش ممتاز ،مشاوره های مورد نیاز برای اجرای سیستم های تهویه مطبوع مورد نظر را تقدیم هموطنان عزیز نماید.

با توجه به اینکه مهمترین عامل ارتقاء نقش و جایگاه شرکت، ارتقاء سطح کیفیت و رضایت مندی مشتریان می باشد، به منظور دست یافتن به این چشم انداز و جلب اعتماد مشتریان در بهبود مستمر سطح کیفیت، همواره زیرساخت های شرکتی و خدمات به مشتری را با استانداردهای بین المللی منطبق نموده ایم.

سیستم های تهویه مطبوع | چیلر

تمام مشتریان می توانند علاوه بر بازدید از کارخانه، انواع سیستم های تهویه مطبوع را با قیمت مناسب به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مستقیما از کارخانه تهیه نمایند  و بهترین  بازدهی را مشاهده کنند. همچنین  مشتریان گرامی از طریق بخش ارتباط با ما  نیز می توانند  سوالات  و  پیشنهادات  خود  را  ارسال  نمایند  تا در سریعترین  زمان ممکن،پاسخ خود را دریافت کنند.

Call Now Buttonتماس بگیرید