مشاوره و سفارش

چیلر و مینی چیلر

1_چیلر: چیلر گیرنده ی گرما از مایعات است که این کار را به وسیله ی سیکل های تبرید جذبی یا تراکمی انجام می دهند. 2_مینی چیلر: مینی چیلرها در اصل چیلر کوچکی است که برای آپارتمان ها و ساختمانهایی که نیاز به سرمایش و گرمایش مستقل دارند استفاده می شود و مشکلات مربوط به موتورخانه مرکزی را ندارد.

هواساز، هواساز هایژنیک، ایرواشر

1_هواساز: هواسازها (AHU )دستگاهی برای تأمین هوای مطبوع و سالم با دستیابی به دما و رطوبت مناسب است.
2: هواساز هایژنیک: هواساز هایژنیک با قدرت فیلتر کنندگی بالایی که دارند در مکان های مختلفی اعم از صنعتی و غیر صنعتی بخصوص موارد بهداشتی و کلین روم ها مورد استفاده قرار می گیرد.
3_ایرواشر: دستگاه ایرواشر سیستمی است که با نازل های اسپری کننده آب، موجب خنک سازی و همچنین با کویلی نصب شده باعث گرمایش هوافضاهای مختلف می شود.

زنت، روفتاپ پکیج، یونیت هیتر، اگزاست فن

1_زنت: زنت دستگاهی است دو منظوره که سرمایش و گرمایش را تامین میکند و مطابق شرایط آب و هوایی مناطق خشک و نیمه خشک ایران طراحی گردیده‌است. نحوه سرمایش آن بصورت تبخیری می باشد. 2_روفتاپ پکیج (پکیج یونیت): روفتاپ پکیج ها تشکیل شده از چیلر تراکمی و هواساز می باشد که تامین نیازهایی سرمایشی و گرمایشی همراه با کیفیت بالا را بر عهده دارد. 3_یونیت هیتر: یونیت هیترها دستگاهی است که از آن جهت گرم نگه داشتن سالن های مختلف به ویژه سالن های بزرگ استفاده می‌شود و در سه مدل الکتریکی، آبگرم و بخار می باشند. 4_اگزاست فن: اگزاست فن مکنده دستگاهی است با قابلیت مکش هوا نوعی سیستم تهویه ای بسیار ساده و کارآمد محسوب می شود که جهت ساختمان های متعددی استفاده می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سیستم های تهویه مطبوعسرمایشی و گرمایشیسفارشیتولید با توجه به سفارشتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

آدرس دفتر فروش

تهران_سهروردی_هویزه شرقی

آدرس کارخانه

استان تهران_شهر قدس_بلوار امام زاده_خیابان گلبرگ

درباره ما :

تولید و فروش انواع سیستم های تهویه مطبوع (سرمایشی و گرمایشی) محصولاتی از قبیل انواع چیلر تراکمی و مینی چیلر، هواسازهای معمولی و هایژنیک، روفتاپ پکیج، ایرواشر، دستگاه زنت، یونیت هیتر و اگزاست فن و همچنین مشاوره، طراحی و اجرای اتاق های تمیز (clean room)

مهندس آربی | مدیر فنی و مهندسی

مدیریت فنی تهویه آران انرژی

آقای مهندس آربی

Call Now Buttonتماس بگیرید