مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و فروش چیلر تراکمی از کارخانه

فروش چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی با توجه به انواع مختلف مدل های چیلر بسیار برجسته می باشد. در انتخاب برند مورد نظر برای خرید این مدل از چیلر به یک نکته بسیار مهم و اساسی توجه داشته باشید که این موضوع وجود خدمات پس از فروش برند مورد نظرتان می باشد. چیلرهای تراکمی با توجه به انواع تجهیزات و مدل هایی که در بازار وجود دارند، متنوع هستند و قیمت متفاوتی نیز دارند.

فروش چیلر تراکمی

چیلر چیست

فروش چیلر تراکمی

چیلر وسیله ای می باشد که در صنایع مختلف و ساختمان ها از آن برای خنک کردن هوا و همچنین برخی از دستگاه ها استفاده می شود. این دستگاه می تواند با داشتن طراحی بسیار خاص خود به عنوان یک مبدل بسیار قوی نقش داشته باشد. امروزه شرکت های داخلی و خارجی بسیار زیادی در حوزه طراحی و تولید انواع دستگاه های چیلر فعالیت می کنند که شما می توانید با توجه به ویژگی هر یک از برندهای مختلف اقدام به خرید یکی از انواع آن داشته باشد.

اساس و مکانیزم چیلر تراکمی تبرید است و به همین خاطر به آن چیلر تراکمی می گویند. چیلر تراکمی به صورتی است که دارای چهار قسمت اصلی چرخۀ تبرید تراکمی می باشد. کمپرسور چیلر تراکمی دارای مدل های متعددی می باشد که برق زیادی مصرف می کند. به همین دلیل به چیلر تراکمی، چیلر برقی هم می گویند. کمپرسور در چیلر تراکمی در عمل نقش نیروی محرک را دارد. دیگر قسمت های چیلر تراکمی شامل اوپراتور، شیر انبساط و کندانسور است.در چیلر تراکمی آب در قسمت اوپراتور خنک می شود.

عوامل مهم در انتخاب و خرید چیلر

 • میزان بازدهی
 • میزان کارایی
 • میزان آسیب پذیری دستگاه
 • میزان صرفه جویی در مصرف انرژی

فروش چیلر تراکمی

انواع چیلر

دستگاه چیلر دارای انواع مختلفی می باشد که از مهم ترین آنها می توان به چیلر تراکمی و چیلر جذبی اشاره کرد. چیلرهای تبخیری و آب خنک نیز از دیگر انواع این محصول می باشند. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد یکی از بهترین نوع این محصول توضیحات بیشتری را برای شما عزیزان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما همراه باشید.

چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی

قلب ساختار و سیستم تامین کننده آب سرد برای سیستم های تهویه مطبوع، چیلرهای تراکمی می باشد که می تواند دمای مورد نظر را تا 7 درجه سانتی گراد خنگ کند. عملکرد این محصولات بر اساس سیکل تبرید می باشد و به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی در تبرید های صنعتی ایفا می کند.

چیلر تراکمی جزء چیلرهای آبی می باشد که راندمان بسیار بیشتر و بهتری را در مقایسه با چیلرهای هوایی دارد و به همین دلیل بیشتر مورد استفاده واقع می شود و همچنین در فروش چیلر تراکمی آب خنک تاثیر چشمگیری دارد. فرایند خنک کننده هوا و دما در این سیستم بسیار پیچیده بوده و شما نیز برای استفاده بهینه از این دستگاه نیازمند هستید تا با انواع و ساختار درونی این محصول آشنا باشید و تمام نکات مورد نیاز جهت نگهداری آن را بلد باشید تا بتوانید سهم خود را در افزایش عمر چیلر تراکمی ایفا کرده باشید.

قیمت چیلر تراکمی اسکرو

تفاوت مهم چیلرهای تراکمی با جذبی

آشکارترین تفاوت چیلر جذبی با چیلر تراکمی در این است که چیلرهای تراکمی با انرژی الکتریکی کار می کند ولی چیلرهای جذبی با استفاده از انرژی حرارتی می تواند به عملکرد خود ادامه دهد. از آن جایی که سرمای تولید شده توسط دستگاه های تهویه بسیار گران و غیر اقتصادی می باشد به همین دلیل استفاده از چیلر تراکمی مقرون به صرفه تر خواهد و این عامل از بزرگ ترین مزیت های به کار گیری از این محصول می باشد که در صنایع مختلف مورد استفاده واقع شده است.

فروش چیلر تراکمی

انواع چیلر تراکمی

 1. چیلرهای تراکمی با کمپرسور اسکرو
 2. چیلرهای تراکمی با کمپرسور رفت و برگشتی
 3. چیلرهای تراکمی با کمپرسور اسکرال
 4. چیلرهای تراکمی با کمپرسور سانتریفیوژ

شرح ویژگی ها

هر کدام از این مدل ها با داشتن ویژگی ها و ساختار ساختمانی بسیار مختلف خود عملکرد و کاربرد متفاوت تری را از خود نشان خواهد داد. شما نیز میتوانید با مطالعه درباره عملکرد و ویژگی های هر یک از این محصولات، بهترین نوع آن را برای صنعت خود تهیه و خریداری کنید. چیلرهای تراکمی دارای اصول کار بسیار جالب و متفاوت تری از چیلرهای جذبی می باشد که با همراهی ما در بخش بعدی می توانید اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را به دست بیاورید.

فروش چیلر تراکمی

عملکرد چیلر تراکمی

در داخل چیلرهای تراکمی، کمپرسور این وظیفه را دارد که گاز مبرد را در چرخه به حرکت درآورد. کندانسور در حقیقت گاز را متراکم کرده و به مایع تبدیل می کند. فشار زیاد در شیر انبساط، متعادل می گردد. مخلوطی از گاز و مایع خنک کننده به اواپراتور وارد می شوند و یک فرآیند انتقال حرارت اتفاق می ‌افتد. بارها درباره سیکل تبرید در چیلرهای تراکمی صحبت کرده‌ایم، بنابراین آنچه در خرید چیلرهای تراکمی تاثیر دارد، نیاز واحد ساختمانی یا واحد صنعتی به حجم مشخصی از آب خنک است.

طرز کار چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی

 1. فشار گاز فریون در مکش دستگاه تراکمی باید 45 تا 75 psi ورانش 200 تا 260 psi باشد
 2. هنگام تزریق گاز بایستی شیر سرویس را کامل و محکم ببندیم
 3. در هنگام کار کرد چیلر تراکمی شیرهای آن را کامل باز نمایید.
 4. در وکیوم کردن چیلر تراکمی بایستی چیلر را خاموش کنید
 5. خاموش بودن دستگاه هنگام روغن کاری نیز بسیار مهم می باشد.
 6. از گیج های قرمز برای تست ازت و فشار زیاد استفاده کنید.
 7. از گیج های آبی نیز در جهت وکیوم کردن دستگاه و فشار کم استفاده کنید.
 8. مقدار اسیدی که برای چیلر تراکمی استفاده می شود در حدود 5/1 کیلوگرم می باشد.

فروش چیلر تراکمی

سیکل تبرید در چیلرهای تراکمی

هدف از طراحی چیلرهای تراکمی، خنک سازی آب با ظرفیت بسیار بالا است. در چیلرهای تراکمی چرخه تبرید آب یا چرخه خنک کردن آب شامل ۴ قسمت اصلی است که هر یک توسط یک دستگاه در چیلر انجام می شود. کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور در حقیقت چهار قسمتی هستند که در سیکل تبرید چیلر تراکمی دخالت دارند.

ساختمان چیلر تراکمی

 • لوله رانش
 • شیر سرویس کندانسور
 • شیر برقی
 • کوپلینگ
 • الکتروموتور
 • کمپرسور
 • لوله خروج مایع از کندانسور
 • فیلتر درایر و صافی های رطوبت گیر
 • شیر تغذیه ماده مبرد
 • شیر انبساط ترموستاتیک
 • لوله مکش
 • اواپراتور
 • تابلو کنترل فشار

فروش چیلر تراکمی

پارامترهای خرید چیلر تراکمی

 • به عنوان یک خریدار لازم است چیلر‌های تراکمی را از مراکز معتبر و تخصصی تهیه کنید.
 • هنگام خرید چیلر تراکمی به ظرفیت دستگاه برای خنک کردن آب دقت داشته باشید.
 • دستگاه های بزرگتر نیاز به فضای بیشتر برای نصب نیاز دارند.
 • برای ساختمان های کوچک تر و نیاز کمتر، خرید مینی چیلر، مقرون به صرفه تر است.
 • حتماً قبل از خرید، مشاوره دریافت کنید و پس از خرید نیز خدمات نصب، بازرسی و خدمات پس از فروش را همراه با گارانتی از فروشنده دریافت کنید.
 • برای اینکه در خرید این تجهیزات موفق تر باشید قبل از خرید لیست کامل از قیمت چیلرهای تراکمی تهیه کنید.

فروش چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی

قیمت چیلر تراکمی و قیمت انواع چیلرهای جذبی با توجه به شرکت تولید کننده و ظرفیت چیلر در خنک سازی آب، تعیین می شود. توجه داشته باشید که بسیاری از برندهای خارجی ، هیچ مرکز خدمات پس از فروش در کشور ما ندارند و در صورت به وجود آمدن مشکلی مجبور هستید آن را تعویض کنید و با توجه به بالا بودن قیمت ها ، این امر اقتصادی نمی باشد. در این شرکت فروش چیلرهای تراکمی با ضمانت ممتاز محصول انجام می شود. کارشناسان ما جهت مشاوره انتخاب مناسب ترین چیلر تراکمی منحصر به هر پروژه و خرید دستگاه در خدمت می باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید