مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید هواساز برای استخر مستقیم از تولیدکننده

هواساز برای استخر

هواساز برای استخر با هدف تنظیم شرایط دمایی، رطوبت و تهویه ای محوطه استخر بسیار پراهمیت می باشد.. قیمت خرید هواساز برای استخر با توجه به نیاز تهویه ای و همچنین مدل هواساز تعیین می شود. اگر قصد نصب هواساز جهت تهویه بهینه استخر را دارید، پیرامون این دستگاه ها و مشخصات فنی آنها با مجموعه تهویه آران انرژی گفتگو کنید.

هواساز برای استخر

برخی سیستم های تهویه استخر

 • هواساز
 • اگزاست فن
 • چیلر
 • بویلر
 • یونیت هیتر و …

تهویه هوای استخر

سیستم تهویه هوای استخر عبارت است از دستگاه های تهویه ای قوی که قادرند شرایط دما، رطوبت و آلاینده ها را در حد استاندارد و بهداشتی فراهم کنند. خرید دستگاه تهویه هوا برای استخرهای شنا با توجه به ظرفیت استخر و میزان رفت و آمد شناگران امکان پذیر است. یک تهویه مطبوع می‌ تواند موجب سالم ماندن افراد و بهداشتی بودن استخر شنا شود.

هواساز برای استخر

هواساز برای استخر

شاید تاکنون نامی از هواساز برای استخر به گوش شما نخورده باشد! این در حالی است که تجهیزات هواساز برای استخرهای شنا یک نیاز ضروری به شمار می روند. قطعاً می دانید که شرایط هوای داخل استخر باید از نظر رطوبت و دما در حالت متعادل تنظیم گردد. این عامل به ویژه در فصل های گرم تابستان و سرمای زمستان اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

تنظیم شرایط استخر از طریق تجهیزات قوی و ایده‌آل هواساز برای استخر امکانپذیر است. هواسازها نه تنها به شرایط هوایی داخل استخر کمک می کنند بلکه موجب بازیابی انرژی حرارتی از طریق سیستم‌های تهویه خواهند شد. بیشتر از چند دهه از اهمیت نصب هواساز برای استخر نمی‌گذرد. خوشبختانه صنایع و شرکت هایی که در این حوزه فعالیت کرده‌اند به خوبی به این نیاز پی برده اند و لذا آخرین محصولات و جدیدترین هواسازها را در خصوص نصب برای تهویه استخرهای شنا به بازار عرضه نمودند.

هواساز برای استخر

اجزای هواساز استخری

 • کویل گرمایشی
 • کویل سرمایشی
 • الکتروموتور
 • فیلترهای آلومینیومی
 • فن

اهمیت هواسازهای استخری

خرید هواساز استخری نیز مانند خرید هواساز های آپارتمانی یا هواسازهای صنعتی از اهمیت فوق‌العاده‌ ای برخوردار است. این محصولات دارای مشخصات فنی، قابلیت‌ها، امکانات و ویژگی های منحصر به فرد هستند. همچنین انواع هواساز در مدل های مختلف برای استخرهای شنا استفاده می شود. مهمترین عامل در خرید یک هواساز ایده آل، توجه به ظرفیت هوادهی هواساز و همچنین محوطه استخر شنا است. در قسمت های بعدی پیرامون ویژگی ها و قابلیت های این تجهیزات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هواساز برای استخر

ویژگی های هواساز استخری

 1. بدنه از استنلس استیل
 2. کویل ها از جنس لوله مسی
 3. فیلترها قابل شستشو
 4. فن سانتریفیوژ
 5. قابلیت نصب فیلترهای مختلف
 6. الکتروموتور از بهترین برندها
 7. کلیه سنسورها و کنترلرها در محفظه دستگاه
 8. کابینت کاملاً عایق بندی شده

هواساز برای استخر

نکات مهم درباره هواساز برای استخر

یک مطالعه اجمالی در خصوص مدل های مختلف هواسازها نشان داده است که تجهیزات هواساز از نظر شکل و اندازه ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند؛ بر همین اساس ظرفیت تهویه آنها نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین هنگامی که قرار است یک هواساز برای یک استخر نصب شود، به جریان هوا یا  قابلیت تهویه هواساز توجه می گردد. این پارامتر بر حسب متر مکعب در هر ساعت برای هواسازها بیان می شود.به طور مثال یکی از تجهیزات هواساز استخری  قادر است تا حداکثر ۳۲ هزار متر مکعب در هر ساعت، هوای استخر را تهویه کند. از این هواساز عموماً برای استخرهای شنا در هتل ها، مجموعه های ورزشی بزرگ، مجموعه های تفریحی و مسابقات شنا می شود.

برخی دیگر از مدل های هواساز تا حداکثر ۲۴ هزار متر مکعب در ساعت را می توانند تحت پوشش قرار دهند. از این هواسازها نیز برای هتل، در مجموعه های تفریحی و ورزشی با محوطه کوچک تر استفاده می شود.یکی دیگر از مدل های هواساز ممکن است بتواند تا حداکثر ۳۵۰۰ متر مکعب در هر ساعت را پوشش دهد. از این هواسازها در مکان های کوچک تر نظیر استخرهای خانگی و استخرهای خصوصی استفاده می شود.و همچنین نکته مهم دیگر در خصوص هواساز برای استخر این است که انتخاب مدل هواساز برای  نصب در استخرهای شنا در داخل خانه یا استخرهای خصوصی ورزشی متفاوت است.

هواساز برای استخر

مزایای هواساز استخری

 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • قابلیت تجهیز به فیلترهای مختلف
 • دستگاه رطوبت گیر گرما
 • پانل کنترل محیطی سالن استخر کامل
 • کنترل دمای هوا و رطوبت استخر
 • کنترل دمای آب استخر
 • بازیافت انرژی گرما در آب استخر و همچنین هوای استخر
 • ظرفیت خنک کننده هوا مکانیکی استخر با بازیابی انرژی به استخر

اهمیت استفاده هواساز برای استخر

استخرهای شنا محل هایی هستند که به تجهیزات انرژی زیادی نیاز دارند. سیستم های تهویه ای در استخرها از نظر تامین هوای مطلوب، بسیار  اهمیت دارند؛ همچنین نیاز به ارتقای کیفیت هوای استخر از لحاظ دما و رطوبت، احساس می شود. این اهداف جز با نصب هواساز برای تهویه استخر میسر نخواهد بود.

هواساز برای استخر

 با توجه به اینکه میزان بخار آب در استخرها بسیار زیاد است، حرارت آب، دما، رطوبت فضای داخل استخر و سرعت جریان هوا در محوطه استخر باید در حد متعادل ثابت نگه داشته شود. رعایت تمام این شرایط موجب  راحتی شناگران هنگام ورزش می شود. هواساز برای استخر می تواند تا حدود ۵۰ تا ۶۵ درصد در مصرف انرژی ساختمان صرفه جویی کند. یک انتخاب درست در خرید هواساز می تواند در بودجه مالی نقش مهمی ایفا کند.

پارامترهای میزان هوای تازه در فضای استخر

 • نوع ساختمان
 • آشفتگی آب
 • مقدار اکتیویتی شناگران
 • مشخصه های آب
 • پیچیدگی های توزیع هوا

هواساز برای استخر

خرید سیستم تهویه هوای استخر

دستگاه هایی که برای تهویه هوا در استخرهای شنا خریداری می‌شوند باید امکانات کامل و ویژگی های کاربردی زیادی داشته باشند. دستگاههای تهویه باید بتوانند دما و رطوبت را تنظیم کرده، آلاینده ها را از محیط خارج نموده و شرایط تنفسی و فعالیت ورزشکاران را به بهترین شکل فراهم کنند. با توجه به این مسئله، قیمت سیستم تهویه استخر از جمله دستگاه هواساز، چیلر تراکمی، اگزاست فن، بویلر و … با توجه به ظرفیت عملکردی آن معین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما گفتگو کنید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید