مرور رده

انواع ایرواشر

ایرواشر در صنایع مختلف، تولید منسوجات و قطعات الکترونیکی و … می تواند استفاده شود. جهت مشاوره و خرید با متخصصان ما از طریق صفحه  تماس باما در ارتباط باشید.

برای سرمایش و همچنین گرمایش می توانید از کنترل برجسته و بازدهی ارائه شده توسط دستگاه ایرواشر بهره ببرید.

مهندسی انجام شده روی این سیستم ها این امکان را برای شما فراهم می کند که دما را تا حد قابل قبولی و همچنین رطوبت نسبی را تا 2± درصد کنترل کنید.

ایرواشر چیست؟

ایرواشر دستگاهی مقرون به صرفه به جهت سرمایش و گرمایش محیط های بزرگ می باشد. کنترل های آن به طور خودکار شرایط هوای اتاق و عملیات سیستم را تنظیم می کند. تراکم اسپری ممکن است برای جبران بارهای مختلف اتاق که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد، مدوله شود.

ایرواشر هوای فرآیند را تمیز و مرطوب می کند، بدون خوردگی و با سرعت جریان هوا بالا. در نسخه ایرواشر هوای آدیاباتیک، این کار بدون استفاده از مبردها و سیستم های اضافی انجام می شود. فقط تبخیر آب ریز اتمیزه شده می تواند دمای هوا را به طور قاطعی کاهش دهد.

این به شما امکان می دهد فضای دلپذیرتری را برای پرسنل و تجهیزات خود تضمین کنید. شما میتوانید از آر پی آسا، سایت فروش ایرواشر سقفی برای خرید اقدام کنید.

ایرواشر جریان هوای فرآیند شما را بدون خوردگی و با افزایش ظرفیت خنک‌کنندگی تمیز و مرطوب می کند. این امر با استفاده از سیستم آب سرد برای تبادل گرمای آزاد شده به حلقه HVAC به دست می آید.

امکانات ایرواشر

 1. راندمان بسیار بالا در تمام طول سال
 2. عملکرد برتر در مقایسه با مرطوب‌کننده سطح مرطوب
 3. رطوبت متغیر برای اشباع جزئی
 4. خنک‌کننده آدیاباتیک یا آب سرد
 5. محفظه FRP، قطعات داخلی از پلاستیک یا فولاد ضد زنگ
 6. پمپ اسپری گریز از مرکز چدن
 7. حذف کننده های افت با راندمان بالا
 8. کنترل دقیق رطوبت و دما با دمپرهای هوا، دمپرهای بای پس یا فرکانس

فیلتراسیون ایرواشر

 1. فیلتر استاتیک آب
 2. فیلتر آب چرخشی اتوماتیک
 3. کنترل آب پاششی با اینورتر فرکانس
 4. لجن کشی خودکار

مزایای ایرواشر

 1. طراحی مدولار جمع و جور
 2. مواد مقاوم در برابر خوردگی
 3. راندمان رطوبت بالا، افت فشار کم
 4. ظرفیت جریان هوا بالا
 5. هزینه نگهداری کم
 6. نازل های اتومایزر بدون گرفتگی

سیستم اسپری ایرواشر

سیستم اسپری ایرواشر، یک ویژگی استاندارد در تمام ایرواشرهای ساخت مجموعه آر.پی.آسا، کنترل بیشتری را با هزینه کمتر به شما می دهد.

این سیستم در حالی که از آب کمتری نسبت به سیستم‌های اسپری معمولی استفاده می‌کند، راندمان اشباع 95 درصد افزایش می‌یابد. شما از عملکرد مداوم بدون سایش نازل و عملاً بدون گرفتگی نازل بهره‌مند می شوید.

هدف اصلی ایرواشر بهبود کیفیت هوا با حذف آلاینده هایی مانند گرد و غبار، گرده، دود و هاگ های کپک است. ایرواشرها با کشیدن هوای کثیف، عبور دادن آن از طریق یک سری فیلترها و سپس آزاد کردن هوای تمیز به داخل اتاق کار می کنند.

انواع مختلفی از ایرواشر در بازار وجود دارد که هر کدام مجموعه ای از ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. هنگام انتخاب ایرواشر برای تاسیسات صنعتی و غیر صنعتی خود، مهم است که نیازهای خاص کسب و کار خود را در نظر بگیرید.

ایرواشر صنعتی

یک ایرواشر صنعتی یک سرمایه گذاری قابل توجه برای هر کسب و کاری است و انتخاب نوع و اندازه مناسب برای نیازهای خاص شما مهم است. این واحدها در سبک های مختلفی تولید می شوند و هر کدام مزایای متفاوتی دارند. در زیر مروری کوتاه بر ایرواشرهای صنعتی آورده شده است تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

هنگام انتخاب ایرواشر، مهم است که نیازهای خاص کسب و کار خود را در نظر بگیرید. سازنده ایرواشر باکیفیت در آر پی آسا میتوانید دنبال کنید.

ایرواشر صنعتی در تنظیمات مختلفی از جمله کارخانه ها، سوله ها، سالن های بزرگ و غیره استفاده می شود. آنها به ویژه در محیط هایی که در آن گرد و غبار یا بخار زیادی در هوا وجود دارد مفید هستند. همچنین می توان از ایرواشر در ساختمان های اداری برای بهبود کیفیت هوا استفاده کرد.

قیمت ایرواشر

قیمت ایرواشر با توجه به مزایای بیشمارش بسیار گزینه ای مقرون به صرفه برای مناطق جغرافیایی خشک می باشد و قیمت آن به ظرفیت دستگاه، متریال به کار رفته و ابعاد دستگاه ارتباط دارد.

مهم ترین خدمات شرکت آر پی آسا در زمینه انواع ایرواشر به شرح زیر است که میتوانید با کلیک برروی هرکدام، شرح و نحوه ارتباط با مجموعه را ببینید:

1- قیمت ایرواشر
2- ایرواشر چیست
4- سایت فروش ایرواشر سقفی
5- سازنده ایرواشر باکیفیت