مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه ایرواشر بدون واسطه

خرید دستگاه ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

ایرواشر وظیفه ی پاکسازی و فیلتر کردن با کتری ها و آلودگی های هوا را برعهده دارد. اگر به آلرژی مبتلا هستید این دستگاه بسیار به شما کمک خواهد کرد و هم چنین مقداری رطوبت را به هوا وارد می کند. خرید دستگاه ایرواشر کار سختی نیست و فقط کافی است نکاتی را رعایت کنید.

خرید دستگاه ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

دستگاه ایرواشر چیست و چه کاربردی دارد

خرید دستگاه ایرواشر

ایرواشر همان طور که از نام آن پیداست دستگاهی جهت فیلتر کردن و تمیز نگهداشتن آلودگی های هواست  و در کنار آن با اسپری کردن آب به درون محیط باعث مرطوب نگهداشتن آن می شود. در واقع ایرواشر ها تمامی میکروب ها و عوامل انرژی زا را از بین می برند و باعث می شوند که شما دیگر نگران آلرژی خود نباشید. اگر بخواهید ایرواشر سردن یا گرم کردن محیط اطراف را انجام بدهد باید تعدادی کویل یا فن در آن جا قرار دهید تا سرمایش و گرمایش انجام شود.

کاربرد ایرواشر

ایرواشر برای کسانی که آلرژی دارند در مناطقی مانند کارخانجات و بیمارستان ها و هم چنین انواع ساختمان ها و سالن ها قابل استفاده است و می تواند عوامل آلرژی زا را مانند با کتری ها و مواد آلوده کنندگی محیط تصفیه کند. خرید ایرواشر بایستی با دقت انجام شود. در حقیقت، شما باید چند فاکتور را در نظر بگیرید زمانی که مدل ها را مرور می کنید.

خرید دستگاه ایرواشر

فاکتورهای خرید ایرواشر

  • نوع ایرواشر
  • اندازه آن
  • نوع کاربری پروژه
  • میزان ظرفیت سرمایشی مورد نیاز
  • میزان ظرفیت گرمایشی مورد نیاز
  • محل مورد نظر جهت نصب

نوع ایرواشر

خرید دستگاه ایرواشر

نوع ایرواشری که شما انتخاب می کنید عمدتا به ترجیح شما در مقدار رطوبت بستگی دارد. برای مثال، مرطوب کننده های تبخیری برای اتاق های بزرگتر ایده آل هستند زیرا از فن های داخلی استفاده می کنند تا هوای مرطوب را تقریبا به هر گوشه ای از فضای پرتاب کنند. در مقابل، ایرواشرهایی هستند بدون فن و ایده آل برای فضاهای کوچکتر. علاوه بر این، با نبود فن، این واحدها نسبت به ایرواشر تبخیری سر و صدای کم تری ایجاد می کنند. اگر نسبت به هزینه ی تعمیر و نگهداری ایرواشر حساس هستید باید انواعی را انتخاب کنید که نیازی به عوض کردن فبلتر نداشته باشند.

اندازه

اکثر ایرواشرها در بازار امروز دستگاه های قابل حمل هستند که حداکثر تا یک اتاق را پاکسازی می کنند.

نصب ایرواشر

خرید دستگاه ایرواشر

نصب یک سیستم تهویه مطبوع نیاز به فضای مشخصی دارد که در هر یک از مدل ها متفاوت است. به طور مثال برای یک دستگاه ایرواشر با ابعاد کوچک تر، نیاز به لوله ها، اتصالات و فضای محدودتری است اما اگر قرار باشد ایرواشر، بزرگتر باشد و حجم زیادی از تهویه را انجام دهد، این احتمال وجود دارد که دستگاه را باید روی یک پایه یا بستر آماده شده قرار دهید.

دستورالعمل های نصب ایرواشر روی پشت بام برای بام هایی که ایزوگام با ضخامت متفاوت دارند نیز منحصر به فرد است. فراموش نکنید پس از راه اندازی دستگاه ایرواشر باید تمام سیستم های گرمایشی داخل ساختمان خاموش باشند؛ پنجره ها بسته باشند تا شما بهتر بتوانید شرایط دمایی را کنترل کنید. بسته به نحوه عملکرد سیستم ایرواشر متوجه می‌شوید که مراحل ‌نصب، صحیح و دقیق انجام شده است یا خیر.

خرید دستگاه ایرواشر

خرید دستگاه ایرواشر

برای خرید دستگاه ایرواشر کافی است موارد ذکر شده را رعایت کرده و بسته به مقدار فضایی که قرار است از ایرواشر در آن استفاده کنید، مدل و سایز آن را انتخاب کنید. اگر آلرژی دارید لازم است قبل از خرید دستگاه ایرواشر مطمئن شوید که آن دستگاه برای حل مشکل آلرژی شما تا چه اندازه مفید است.

خرید دستگاه ایرواشر از محل هایی که ایرواشر را بدون واسطه و به طور مستقیم از کارخانه در اختیار شما قرار می دهند بسیار به صرفه تر است؛ علاوه بر اینکه این مکان ها دارای ضمانت پس از فروش هستند و هزینه ی تعمیر و نگهداری شما کاهش پیدا می کند.

خرید دستگاه ایرواشر

فروش در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر همراه با گارانتی ممتاز و همچنین تامین از درب کارخانه با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.کارشناسان ما همواره جهت مشاوره و کسب اطلاعات ملزوم در خدمت مشتریان عزیز می باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید