مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه ایرواشر بدون واسطه

خرید دستگاه ایرواشر

ایرواشر وظیفه ی پاکسازی و فیلتر کردن با کتری ها و آلودگی های هوا را برعهده دارد. اگر به آلرژی مبتلا هستید این دستگاه بسیار به شما کمک خواهد کرد و هم چنین مقداری رطوبت را به هوا وارد می کند. خرید دستگاه ایرواشر کار سختی نیست و فقط کافی است نکاتی را رعایت کنید.

خرید دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر چیست و چه کاربردی دارد

ایرواشر همان طور که از نام آن پیداست دستگاهی جهت فیلتر کردن و تمیز نگهداشتن آلودگی های هواست  و در کنار آن با اسپری کردن آب به درون محیط باعث مرطوب نگهداشتن آن می شود. در واقع ایرواشر ها تمامی میکروب ها و عوامل انرژی زا را از بین می برند و باعث می شوند که شما دیگر نگران آلرژی خود نباشید.

اگر بخواهید ایرواشر سردن یا گرم کردن محیط اطراف را انجام بدهد باید تعدادی کویل یا فن در آن جا قرار دهید تا سرمایش و گرمایش انجام شود.

خرید دستگاه ایرواشر

کاربرد ایرواشر

ایرواشر برای کسانی که آلرژی دارند در مناطقی مانند کارخانجات و بیمارستان ها و هم چنین انواع ساختمان ها و سالن ها قابل استفاده است و می تواند عوامل آلرژی زا را مانند با کتری ها و مواد آلوده کنندگی محیط تصفیه کند.

خرید دستگاه ایرواشر  بایستی با دقت انجام شود. در حقیقت، شما باید چند فاکتور را در نظر بگیرید زمانی که مدل ها را مرور می کنید.

خرید دستگاه ایرواشر

فاکتورهای خرید ایرواشر

  • نوع ایرواشر
  • اندازه آن

نوع ایرواشر

نوع ایرواشری که شما انتخاب می کنید عمدتا به ترجیح شما در مقدار رطوبت بستگی دارد. برای مثال، مرطوب کننده های تبخیری برای اتاق های بزرگتر ایده آل هستند زیرا از فن های داخلی استفاده می کنند تا هوای مرطوب را تقریبا به هر گوشه ای از فضای پرتاب کنند.

در مقابل، ایرواشرهای ایمپلر بدون فن و ایده آل برای فضاهای کوچکتر هستند. علاوه بر این، با نبود فن، این واحدها نسبت به ایرواشر تبخیری سر و صدای کم تری ایجاد می کنند. اگر نسبت به هزینه ی تعمیر و نگهداری ایرواشر حساس هستید باید انواعی را انتخاب کنید که نیازی به عوض کردن فبلتر نداشته باشند.

اندازه

اکثر ایرواشرها در بازار امروز دستگاه های قابل حمل هستند که حداکثر تا یک اتاق را پاکسازی می کنند.

خرید دستگاه ایرواشر

خرید دستگاه ایرواشر

برای خرید دستگاه ایرواشر کافی است موارد ذکر شده را رعایت کرده و بسته به مقدار فضایی که قرار است از ایرواشر در آن استفاده کنید، مدل و سایز آن را انتخاب کنید.

خرید دستگاه ایرواشر از محل هایی که ایرواشر را بدون واسطه و به طور مستقیم از کارخانه در اختیار شما قرار می دهند بسیار به صرفه تر است؛ علاوه بر اینکه این مکان ها دارای ضمانت پس از فروش هستند و هزینه ی تعمیر و نگهداری شما کاهش پیدا می کند.

اگر آلرژی دارید لازم است قبل از خرید دستگاه ایرواشر مطمئن شوید که آن دستگاه برای حل مشکل آلرژی شما تا چه اندازه مفید است.

خرید دستگاه ایرواشر

فروش در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر همراه با گارانتی ممتاز و همچنین تامین از درب کارخانه با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.کارشناسان ما همواره جهت مشاوره و کسب اطلاعات ملزوم در خدمت مشتریان عزیز می باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید