مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت مینی چیلر خانگی در بازار

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

مینی چیلرها از مهم ترین محصولات تهویه مطبوع است. مینی چیلرها نوع کوچک شده و کم ظرفیت چیلرها هستند و مانند آن ها براساس سیستم تبرید و با یک مایع مبرد کار می کنند. مینی چیلرها انعظاف پذیر هستند و دارای دو نوع آب خنک و هوا خنک هستند. قیمت چیلرهای خانگی (مینی چیلر خانگی) به عوامل گوناگونی بستگی دارد. فروش مینی چیلر خانگی در مراکز پخش و فروش این دستگاه با توجه به نوع تقاضای مشتری از خرید کلی یا جزئی متفاوت است.

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

کاربرد مینی چیلر

 1. منازل مسکونی و ویلاها
 2. واحدهای آموزشی
 3. واحدهای اداری
 4. سینما ها و بانک ها
 5. دستگاه های صنعتی کوچک
 6. آپارتمان ها

مینی چیلر خانگی

تهویه مطبوع از نکات ضروری در هر خانه ای محسوب می شود، بدون تهویه مطبوع افرادی که در خانه قرار دارند، احساس خوب و راحتی ندارند. اگر به دنبال وسیله ای برای سرمایش خانه ی خود هستید، مینی چیلر را به شما پیشنهاد می کنیم. با ما همراه باشید تا با مینی چیلر و قیمت مینی چیلر خانگی آشنا شوید. چیلر آپارتمانی که پر مصرف ترین مینی چیلر ها هستند، بسیار جمع و جور و کوچک اند و نیاز به موتور خانه ندارند و به راحتی در مکان مورد نیاز نصب می شود و همین امر باعث استفاده رایج در آپارتمان ها شده است.

مینی چیلر خانگی در مکان مختلفی همچون سرویس بهداشتی، آشپزخانه و مطبخ، فضای آسانسور و راه پله کاربرد دارد و مهندسان در ابتدای طرح نقشه، جایگاه این دستگاه معجزه گر را در ساختمان در نظر می گیرند.

مینی چیلر خانگی چیست

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی مینی چیلرها درواقع دستگاه هایی هستند که با استفاده از سیستم تبرید باعث خنک شدن آب می شوند و این آب خنک برای استفاده در سایر وسایل گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. مینی چیلرها همان طور که اسم آن ها پیداست، نوع کوچک شده و کم ظرفیت چیلرها هستند و برای ساختمان ها و ویلا ها مورد استفاده هستند. مینی چیلر های خانگی برای سرمایش و گرمایش ابعاد کوچک و محدود یک خانه استفاده می شوند . به همن دلیل نسبت به نوع صنعتی و تجاری آن قیمت کمتری دارند .همچین توان و ظرفیت سرمایی و گرمایی آنها هم محدود است .

از این دستگاه ها نباید برای ابعاد بزرگ ساختمانی استفاده شود زیرا قدرت آنها کمتر است و به موتور دستگاه فشار آمده و سبب افزایش استهلاک قطعات و کاهش عمر مفید دستگاه می شود .

انواع مینی چیلر

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

 1. آب خنک
 2. هوا خنک

شرح انواع مینی چیلرها در نوع آب خنک به یک برج خنک کننده نیاز است و جای بیشتری را اشغال می کند ولی نوع هوا خنک از هوا استفاده می کند و دیگر نیازی به برج خنک کننده ندارد. نوع کمپرسورها در مینی چیلرهای خانگی از نوع اسکرال است و برق آن نیز از برق شهری قابل تامین است. در نتیجه استفاده از نوع هوا خنک آن به دلیل کم شده سطح اشغال و نیاز نداشتن به برج خنک کننده، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ها

مینی چیلرها دارای ظرفیت کم تر از ۲۰ تن تبرید هستند. مینی چیلرها از نوع چیلرهای تراکمی هستند. در مینی چیلرهای تراکمی مبرد توسط کمپرسور فشرده می شود و در نتیجه این گاز متراکم شده و به کندانسور منتقل می شود و به شکل یک مایع در می آید، سپس این مایع وارد اواپراتور شده و باعث تبخیر شدن مایع می شود. تمام ویژهای برجسته این دستگاه باعث شده که مصرف آن از کارخانه ها گرفته تا منازل روز به روز رو به افزایش باشد و جز لاینفک لوازم زندگی شود.

تست های مینی چیلر

اگر دستگاه مینی چیلر خانگی سرمای کافی را تولید نمی کند یا میزان سرمای تولیدی آن بیشتر از حد مجاز است، باید گاز مینی چیلر بررسی شود یا ممکن است مشکل از ترموستات دستگاه باشد . ترموستات ممکن است در جایگاه خود قرار نگرفته باشد یا دچار مشکل شده باشد.

برای تست کردن مینی چیلر ها سعی کنید از افراد با تجربه کمک بخواهید تا از هزینه های احتمالی تعمیر و یا تعویض دستگاه بکاهید. می توانید برای تست این دستگاه با سایت ما در تماس باشید تا با مجرب ترین افراد، تست انجام گیرد.

محل نصب مینی چیلر خانگی

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

 • حیاط
 • پشت بام
 • تراس
 • و …

شرح نصب دستگاه مینی چیلر

دستگاه مینی چیلر را میتوانید روی پشت بام، حیاط، بالکن یا هرجایی که نصب و دسترسی به دستگاه راحت تر باشد قرار دهید. دقت کنید که همیشه دستگاه را جایی قرار دهید که امکان تهویه هوا به خوبی وجود داشته باشد . همچنین هوای خروجی از آن هم باعث بروز مزاحمت یا مشکل برای همسایه ها نشود . دستگاه باید طوری نصب شود که جهت وزش بادهای محلی روی کندانسور یا در جهت خروج هوای دستگاه باشد .

مینی چیلر ها را میتوانید با انواع فن کویل ها کوپل استفاده کنید .همچنین از مینی چیلر میتوان به جای چیلرهای فرسوده استفاده کرد . به این ترتیب دیگر نیازی به دستکاری کردن ساختمان نیست و به راحتی میتوانید فن کویل ها را به دستگاه جدید وصل کنید .

مزایای مینی چیلر خانگی

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

 • عدم اشغال فضا
 • انعطاف پذیری بالا
 • اتصال به چندین کویل و خنک کردن چندین محل مجزا
 • تنظیم دمای هر نقطه بصورت جداگانه
 • عدم نیاز به موتورخانه و کانال کشی
 • راندمان کاری بالا
 • طراحی و تولید در ظرفیت های متعدد

فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه مینی چیلر

 • نوع کاربری ساختمان
 • مدل مینی چیلر
 • عملکرد و ظرفیت تهویه مینی چیلر خانگی
 • قیمت تجهیزات و قطعات اولیه
 • نام برند تولید کننده مینی چیلر
ظرفیت مینی چیلرقیمتظرفیت مینی چیلرقیمت
۳استعلام شود۱۲استعلام شود
۴استعلام شود۱۳استعلام شود
۵استعلام شود۱۴استعلام شود
۶استعلام شود۱۵استعلام شود
۷استعلام شود۱۶استعلام شود
۸استعلام شود۱۷استعلام شود
۹استعلام شود۱۸استعلام شود
۱۰استعلام شود۱۹استعلام شود
۱۱استعلام شود۲۰استعلام شود

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی با توجه به راندمان کاری بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مناسب و به صرفه است و در اکثر مراکز فروش تمام خدمات مربوط به نصب و راه اندازی مینی چیلرها از جمله تعمیرمینی چیلر، سرویس مینی چیلر ، نصب مینی چیلر ، لوله کشی توکار مینی چیلر و … انجام می پذیرد.

قیمت مینی چیلر خانگی به ظرفیت چیلر بستگی دارد باید به این نکته توجه داشت که قبل از خرید مینی چیلر باید اندازه و جای آن و همچنین ظرفیت آن را تعیین کرد. داشتن ضمانت و خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری نیز در قیمت مینی چیلر خانگی تاثیر گذار هستند. . پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از هزینه مینی چیلرها و قیمت روز بازار و همچنین شرایط سفارش و خرید دستگاه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع چیلر کدام اند؟

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگیچیلر ها در دو نوع چیلرهای جذبی و تراکمی تولید می شوند و هر کدام فعالیت مخصوص خود را دارند  و در کل کار خنک کردن هوا و آب در ساختمان و صنعت را بر عهده دارند. کوچکترین چیلر جذبی در فضا های کوچک ساختمان ها مانند سرویس بهداشتی استفاده می شود. هر دو نوع این دستگاه ها در زمینه صنعتی بسیار کارآمد و مفید واقع شده اند و نقش به سزایی در فعالیت ماشین آلات صنعتی دارند.

لیست شرکت های پخش کننده چیلر در کشور

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

لیست شرکت های پخش کننده چیلر در کشور در سایت های مربوط به نمایش گذاشته شده است. این شرکت ها که همان نمایندگی ها محسوب می شوند، نقش به سزایی در معرفی این محصول پر کاربرد دارند که به وسیله اطلاع رسانی اینترنتی توانسته اند بازار را در دست خود بگیرند.

عرضه بدون واسطه چیلر خانگی در ایران

قیمت چیلرهای خانگی ، مینی چیلر خانگی

امروزه خرید اینترنتی چیلر مانند بسیاری از محصولات بسیار رایج شده است و در سایت فروش ما، انواع چیلر ها از جمله چیلر خانگی بدون واسطه، برای اولین بار در ایران عرضه می گردد. در خرید بدون واسطه قیمت ها بسیار ارزان تر از بازار می باشد و تمامی محصولات با کمترین سود ممکن به طور مستقیم از کارخانه در این سایت به فروش می رسد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید