مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اگزاست فن تهویه | قیمت اگزاست فن تهویه در بازار

عرضه عمده اگزاست فن

قیمت اگزاست فن تهویه بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. اگزاست فن ، فنی است که برخلاف فن های دمنده، هوا را می کشد و از محیط خارج می کند. همچنین اگزاست فن ها در دو حالت گردش هوا و یا خروج هوا استفاده می شوند. ازگاست فن های موجود در سه تیپ سقفی، آکسیال و یوتیلیتی است. اگزاست فن ها می توانند به عنوان فن آکسیال و یا سانتریفیوژ هم مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

اگزاست فن چیست

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

اگزاست فن (Exhaust Fan) هوای داخل ساختمان را می کشد و آن را جایگزین هوای تازه ی بیرون خواهد کرد. قیمت اگزاست فن تهویه به صرفه و به عوامل زیادی مانند تعداد دور در دقیقه بستگی دارد. شرکت تولید کننده و همچنین کشور سازنده نیز از عوامل تفاوت قیمت های این دستگاه در بازار به شمار می آید. قیمت اگزاست فن سانتریفوژ با توجه به شرایط عدم ثبات در بازار ایران نمی توان قیمت ثایتی را در نظر گرفت  و بستگی به شرایط متغییری دارد.

حتما در خانه شما اتاق های خاصی وجود دارند که مستعد مشکلات ناشی از رطوبت هستند یعنی آشپزخانه، حمام، لباسشویی و سونا بخار تولید شده توسط پخت و پز، آب گرم و خشک کردن لباس می تواند تاثیر قابل توجهی بر آب و هوا در خانه شما داشته باشد. این رطوبت می تواند با ایجاد مشکلاتی مانند کپک و قارچ، روی دیواره ها و سقف ها تاثیر بگذارد. یک فن اگزاست یک راه حل ساده برای رفع این مشکل است.

عملکرد اگزاست فن

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

اگزاست فن با مکیدن هوای گرم و یا مرطوب از یک منطقه کوچک، محلی، اجازه می دهد هوا تازه از قسمت های دیگر مانند پنجره وارد شود. هوای گرمی که با استفاده از یک فن اگزوز کشیده شده است، سپس از طریق یک سیستم مجرا مانند دودکش کشیده شده و به سمت خارج از محیط فرستاده می شود. به دلیل بخار و رطوبت که در حمام، آشپزخانه و … ایجاد می شود، این اگزاست فن بیشتر در این مناطق یافت می شوند.

کارایی اگزاست فن واقعا بستگی به اندازه اتاق و میزان جریان هوا لازم برای آن منطقه دارد. به عنوان مثال، حمام بدون دوش نیاز به تقریبا هشت بار تغییر هوا در یک ساعت دارد، درحالی که حمام با دوش ممکن است نیاز به ۲۰ بار تغییر هوا در یک ساعت داشته باشد. بعضی از اگزاست فن ها از سنسورهایی استفاده می کنند و این امکان را می دهد تا زمانی که احساس شود که بخار در اتاق وجود دارد. به صورت خودکار فعال شوند.

قیمت اگزاست فن تهویه | قیمت اگزاست فن تهویه در بازار

مزایای اگزاست فن

مزایای اگزاست فن

مزایای اگزاست فن را می توان در موارد زیر بیان کرد: اگزاست فن های برای تهویه فضای گاراژها و گارگاه ها گزینه مناسبی هستند. از انجایی که انجام فرایند های مختلف در این فضاها بو های بسیار نامطیوعی ایجاد و افرادحاضر در انجا ممکن است با مواد شیمایی خطرناک و مضری در گیر باشند از اگزاست فن ها می توان برای راحتی و ایمنی آن ها استفاده کرد.

اگزاست فن ها در زمان هایی که افراد با مواد ی مانند محلول هاکار می کنند که تنفس آنها بسیار خطر ناک است اهمیت زیادی پیدا می کند، به علاوه بیرون کردن بخار گاز رنگ ها، روغن جلا وسایر مواد شیمیایی مشابه نیز اهمیت زیادی دارد.       

مزایای اگزاست فن

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 • قیمت اگزاست فن تهویه مقرون به صرفه است.
 • اگزاست فن یک وسیله ی خوب در مناطق مرطوب محسوب می شود.
 • می توان اگزاست فن را در قسمت هایی که پنجره وجود ندارد نیز نصب کرد.
 • این فن های را می توان در بیرون از منزل هم استفاده کرد.

اگزاست فن در آزمایشگاه

با استفاده از اگزاست فن ها می توان تمامی محیطهای بسته مانند انبارهای بزرگ ذخیره سازی مواد و    فروشگا ها و مکان های مشابه را می توان تهویه کرد.علاوه بر این، از اگزاست فن های می توان در محیط هایی مانند آزمایشگاههای علمی استفاده کرد تا مواد به طور بالقوه خطرناک را از افرادی که در این محیط ها فعالیت دارد دور کرد.به طور مشابه اگزاست فن ها برای مواردی مانند تهویه اتاق  های عمل و از بین بردن گاز های بی هوش کننده نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

مهمترین مزایای اگزاست فن صنعتی پشت بامی

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 • حفظ دمای راحت
 • کاهش رطوبت

شرح مزایا

وجود مقداری رطوبت برای راحتی انسان ضروری است. از آنجایی‌که بیشترین بخش بدن انسان را آب تشکیل داده است، حتماً متوجه مواردی شده‌ اید که رطوبت از پوستتان خارج می‌شود. برعکس، رطوبت بیش‌ ازحد می‌تواند تنفس را برای انسان مشکل کند و نگذارد احساس راحتی کند. همان‌طور که در بالا هم گفتیم، وجود رطوبت بیش‌ از حد در هوا می‌تواند به تجهیزات حساس صدمه بزند و برای انسان مشکلات تنفسی شدیدی ایجاد کند.

آب یکی از مواد مهم و ضروری برای رشد سم‌های بیولوژیک مانند قارچ یا کپک است. این مواد پس از تشکیل می‌توانند در همه جا پخش شوند و از بین بردن آن‌ها در یک ساختمان بزرگ و از منافذ و دیواره‌های آن کاری سخت و پرهزینه خواهد بود. یکی از راه‌های مناسب برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین وضعیتی، استفاده از اگزاست فن صنعتی پشت بامی است.

از بین بردن آلاینده های هوا

آلاینده‌های مضر، به‌وسیله موادی بیش از قارچ و کپک ایجاد می‌شوند. در بیشتر وقت‌ها، فرآیندهای تولیدی سم‌هایی را ایجاد می‌کنند که اگر با یک سیستم تهویه مناسب کنترل یا از بین برده نشوند، می‌توانند برای انسان مرگبار باشند. بسیاری از مواد شیمیایی به گازهایی تبدیل می‌شوند که هوای سرد آن‌ها را در نزدیکی کف اتاق به دام می‌اندازد. با افزودن یک دستگاه اگزاست فن صنعتی پشت بامی به سیستم تهویه ساختمان می‌توانید هوای گرم شده را از ساختمان بیرون کنید و هوای خنک و تازه را به داخل ساختمان بیاورید. با این روش، مواد سمی برای تخلیه مناسب فیلتر خواهند شد.

قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه

برای قیمت اگزاست فن تهویه اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای انجام انواع مختلف خریدهای خود میلی به خروج از منزل ندارید،امروزه می توانید تنها به وسیله یک دستگاه متصل به اینترنت با جستجوی ساده ای در این فضا کالاهای خود را پیدا کرده و خرید نمایید.

اگزاست فن نیز یکی از این کالا هاست که شما در صوت نیاز می توانید آن را از طریق سایت معتبر در این زمینه خریداری نمایید و یا اینکه پس از بررسی قیمت های شرکت های تولید کننده و بررسی جزئیات دستگاه خود با مراجعه به مراکز معتبر فروش این کالا دستگاه خود را خریداری نمایید.متاسفانه باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر نمی توان یک قیمت مشخص را برای این دستگاه ها اعلام کرد.

انواع فن دمنده

 1. اگزاست فن (Exhaust fan) یا همان فن خارج کننده هوا
 2. S type و D type فن به همراه سایز فن های موجود
 3. هواکش های بکوارد Backward یک طرفه
 4. هواکش های بکوارد Backward دو طرفه
 5. هواکش های سقفی خروج هوا به صورت افقی و عمودی
 6. فن هایی با عایق های صوتی و حرارتی که اجازه انتقال صدا و گرما را به فن نمی دهد و در جاهای بخصوصی کاربرد دارد.
 7. هواکش های مستطیلی مدل فوروارد و بکوارد و نیز هواکش های بین کانالی مدل کوپل مستقیم و مدل پولی تسمه

تولید كننده دستگاه های تهویه مطبوع

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 

 • ایرانیان فن
 • تهویه هامون
 • دمنده
 • و …

شرح شرکت های تولید کننده

شرکت های متعددی در زمینه ی تولید دستگاه های تهویه مطبوع فعالیت می کنند که با توجه نام برند شرکت تولیدکننده و کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش ممکن است  تفاوت قیمت هایی نیز وجود داشته باشد که با تحقیق و جست و جوی اینترنتی یا پرسش از متخصصین مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم.

این مجموعه یکی از تولید کنندگان انواع تهویه از سراسر کشور مان ایران است.این شرکت با تولید انواع فن سانتریفیوژ مکنده گامی موثر در صنعت فروش تهویه برداشته است.شما می توانید انواع هواکش ها ودمنده و مکنده های تولید شده این شرکت را از طریق مراکز و نمایندگی های فروش این کالا و یا همچنین از طریق وب سایت این شرکت مشاهده نمایید.

انواع اگزاست فن

 • سه تیپ سقفی، یوتیلیتی و آکسیال
 • فن سانتریفیوژ و آکسیال
 • فن فوروارد و یک طرفه

اگزاست فن | اگزاست فن تهویه

اگزاست فن | اگزاست فن تهویه

اگزاست فن ها در ظرفیت های مختلف و با طراحی مدرن تولید می شوند. نقش مهم تهویه هوا در ساختمان ها، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی انکار ناپذیر است. فن ها، اگزاست فن ها،  اگزاست فن تهویه، دمنده ها و مکنده ها وظیفه این کار را به عهده دارند و ساخته شدن بیشتر برج ها، آپارتمان ها و همچنین مراکز صنعتی نیاز به تولید این گونه دستگاه ها را نیز بیشتر می کند.

اگزاست فن با مکیدن هوای گرم و یا مرطوب از یک منطقه کوچک اجازه می دهد هوای تازه از قسمت های دیگر وارد شود و هوای گرم نیز توسط فن اگزوز به محیط خارج کشیده شود و سپس از طریق یک سیتم مجزا مانند دودکش به سمت خارج از محیط فرستاده شود وبدین صورت یک هوای مطبو ع ومناسب در محیط موجود باشد.  برای پیدا کردن بهترین نوع این محصولات با قیمت های مناسب می توان به وب سایت های تجاری که به عرضه این محصولات به صورت انلاین می پردازند مراجعه کنیم.

برخی کاربردهای اگزاست فن

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 • ساختمانهای بزرگ
 • تونل های بزرگ شهری
 • تونل های بین شهری
 • برج های تجاری
 • تهویه مطبوع سوله صنعتی
 • تهویه مطبوع بیمارستان
 • تهویه آپارتمان مسکونی
 • برج های مخابراتی و توریستی و …

دسته بندی کلی اگزاست فن تهویه

اگزاست فنقیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 1. اگزاست فن سقف (Rooftop Exhaust fan): اگزاست فن های سقفی درداخل محیط نصب می شود و با مکش هوای آلوده در محیط همانند هود آشپزخانه هوا را از محیط مورد نظر توسط کانال خارج می کند. اگزاست فن های سقفی از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار هستند.
 2. اگزاست فن اکسیال (Axial Exhaust fan): این مدل اگزاست فن های اکسیال یا محوری دارای یک فن محوری از نوع مکنده یا دمنده می باشد. که برای اگزاست فن هایی با فشار استاتیک کاربرد زیادی دارند. اگزاست فن های محوری هوای زیادی را با پرتاب کم و فشار کم تخلیه می کنند.
 3. اگزاست فن یوتیلیتی (Utility Exhaust fan): اگزاست فن های یوتیلیتی نام دیگر اگزاست فنی است که در پشت بام یک ساختمان به صورت مرکزی می شود و هوا را از نقاط مختلف ساختمان مکش می کند.

فروش اگزاست فن به صورت اینترنتی

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 

فروش اگزاست فن را می توان در سایت های شرکت های تولید کننده مشاهده کرد. به دلیل کاربردی بودن هواکش ها در زمینه های مختلف و نیاز کارخانجات و صنایع بزرگ و کوچک به آن، تولید کنندگان بسیاری نیز در کشور اقدام به تولید و یا واردات این دستگاه ها وعرضه آن ها در بازار نموده اند.

گاهی خود شرکت ها و یا نمایندگی و مراکز فروش آن ها برای افزایش یا جذب مشتری بیشتر، اقدام به فروش ویژه ی این دستگاه ها می نمایند. بعضی از شرکت ها نیز با داشتن سایت های اینترنتی محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می رسانند شما می توانید قیمت فن مکنده را نیز از انواع شرکت های تولیدی دریافت و با هم مقایسه نمایید.

روش ساخت انواع اگزاست فن سانتریفوژ

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

به طور معمول انواع فن سانتریفوژ علاوه بر نوع تیغه، براساس نوع و شرایط ورودی و خروجی اتصال موتور محرک و سایر مشخصات تولید و ساخته می شود. انواع فن سانتریفوژ که برای اکثر کاربردهای تجاری و صنعتی استفاده می شود در دو گروه محفظه ای و داری هوزینگ دسته بندی می شوند.

هر گروه از این فن ها ویژگی های خاصی دارند که مخصوص خودشان است و برای کاربردهای مناسب تر ترجیح داده می شود. برای شناخت بهتر این ویزگی های عملیاتی باید تفاوت های اساسی بین نوع و شرایط ورودی و خروجی، شکل و شرایط کویل فن به موتور محرک و غیره باید به خوبی شناخته شود.

بهترین شرکت های تولید کننده اگزاست فن در ایران

بهترین شرکت های تولید کننده اگزاست فن در ایران

بزرگترین و بهترین تولید کننده اگزاست فن در کشور می توان یک بررسی اجمالی به عمل آورد و پاسخ سوال خود را  دریافت نماییم. یکی از این شرکت ها، شرکت دمنده است که در سال ۲۰۱۵  میلادی طی تفاهم نامه ای با شرکت S&P  به عنوان نماینده انحصاری این شرکت اسپانیایی جهت توزیع و فروش محصولات آن در ایران انتخاب شد. این محصولات شامل تمام فن های خانگی، فن های صنعتی، فن های تاسیساتی، فن های پارکینگی و سیستم تهویه خاص که انحصار توسط شرکت مذکور طراحی و ساخته می شود می باشد.

معرفی مدل های مختلف اگزاست فن

معرفی مدل های مختلف اگزاست فن

اگزاست فن یوتیلیتی

 • اگزاست فن یوتیلیتی مدل تسمه ای
 • اگزاست فن یوتیلیتی مدل TCF BAV

اگزاست فن کانالی

 • اگزاست فن کانالی مدل FR 140

اگزاست فن دبل

 • اگزاست فن دبل مدل TFB-GD

اگزاست فن رادیال

 • اگزاست فن رادیال TCF مدل RBO
 • اگزاست فن رادیال GKH مدل GKHM- 500-CIW.155.6IF

روش کار اگزاست فن تهویه

روش کار اگزاست فن تهویه

اگزاست فن های صنعتی با نیروی برق کار می کند، رویه ی کلی شامل جریان برق است که از میان سیستم آن عبور می کند و موتور را به چرخش در می آورد. و در نتیجه پروه های آن نیز به حرکت در می آید.

عملکرد فن سانتریفیوژ

 1. نیروی گریز از مرگز (که به همین دلیل این فن ها به فن سانتریفیوژ معروف شده اند)
 2. انحراف جریان های هوا به وسیله پره های فن از حالت شعاعی به سمت خروجی فن

لیست قیمت فروش انواع اگزاست فن در بازار

لیست قیمت فروش انواع اگزاست فن در بازار در حال حاضر در ایران کشورهای مختلفی در زمینه تهیه و تولید اگزاست فن ها فعالیت دارند و مرکز فروش انواع اگزاست فن در ایران را می توان تهران معرفی کرد. برای اینکه بتوانیم با شرکت ها، مراکز فروش و نمایندگی های شرکت در تهران آشنا شویم می توان به بانک های اطلاعاتی در این زمینه مراجعه و ضمن بررسی تمامی شرکت و شناسایی مراکز فروش در این زمینه با بهترین محصولات تهویه نیز اشنایی بیشتری پیدا  کرد. امروزه با توجه به انتقال اطلاعات و دستیابی سریع به اطلاعات مورد نیاز می توان به راحتی یک محصول مناسب را پیدا و نسبت به رفع نیاز خود اقدام کرد.

کاربرد اگزاست فن

قیمت اگزاست فن تهویه

 • کارخانجات
 • تالارها
 • هتل
 • سوله ها
 • آشپزخانه های صنعتی
 • سرویس های بهداشتی
 • ساختمان های مسکونی و اداری
 • پاساژها
 • سکوهای حفاری
 • رستوران و …

قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه را نمی توان به راحتی تشخیص داد چرا که به عوامل مختلفی مانند دور موتور در دقیقه، کیفیت مواد بکار رفته و مدل های آن بستگی دارد. ظرفیت دستگاه ها و نوع کاربرد آن در قیمت گذاری دستگا ها اثر گذار  است. به عنوان مثال فن اکسیال قیمت مشخص ندارد چرا که از نوع قابدار، بدون قاب، کانالی (لوله محور) در ابعاد و ظرفیت های متفاوتی تولید می شود. از انجایی که فن سانتریفوژ فشار بالایی را ایجاد می کند، برای کاربردهای پر فشار، از جمله تهویه مطبوع و سیستم های خشک سازی بسیار کاربرد دارد.

انتخاب فن سانتریفوژ یکی از انتخاب های بسیار مناسب در این زمینه است. از منحصر به فرد ترین طراحی این فن این است که تمامی قیمت های متحرکش در محفظه قرار می گیرد و خواص کاهشی ویژه ی هم دارا می باشدکه این ویژگی گزینه ای عالی برای سیستم های فیلتراسیون و آلودگی هوا بسیار مهم می باشد.

قیمت اگزاست فن تهویه به عوامل متعددی بستگی دارد که در قیمت آن تأثیر گذار می باشد. یک دستگاه اگزاست فن اعم از اگزاست فن دمنده یا اگزاست فن دمنده یا اگزاست فن پشت بامی که می تواند از نوع محوی یا سانتریفیوژ باشد، از اجزایی تشکیل شده است با توجه به متریال بکار رفته در ساخت و تولید این دستگاه، هر یک از این قطعات و اجزای این دستگاه می تواند تأثیر مستقیم بر قیمت اگزاست فن داشته باشد. 

عوامل تأثیر گذار در قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه | تهویه مطبوع

 • جنس ورق بدنه و حلزونی اگزاست فن
 • جنس و نوع پروانه اگزاست فن
 • برند الکترموتور بکار رفته در اگزاست فن
 • آپشن های به کار رفته در تولید اگزاست فن
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید