مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیستم ایرواشر و ظرفیت آن

سیستم ایرواشر با توجه به کیفیت هوا و اثرات آن بر روی سلامتی و همچنین ساخت محیطی مملو از آرامش ، بسیار دستگاه ارزنده ای به شمار می آید. این دستگاه سال هاست که در کشور تولید میشود.

سیستم ایرواشر

کاربرد ایرواشر

  1. ساختمان های مسکونی
  2. ساختمان های اداری
  3. واحدهای صنعتی
  4. حسینیه ها و مساجد
  5. سالن های ورزشی و …

سیستم ایرواشر

سیستم ایرواشر صنعتی هایژنیک (آنتی باکتریال) با ساختار عمودی ،افقی و L شکل با کوئل های سرمایشی و گرمایشی با قابلیت انواع فیلتر و لامپ های UVC با ظرفیت هوادهی (CFM) 1500  الی (65000) طراحی و تولید می شوند. هواساز ایرواشر در مناطقی که نیاز به رطوب بیشتری باشد مانند:نجاری ها،بافندگی ها،ریسندگی ها و … بسیار تاثیر گذار می باشند.. طراحی میکروکنترلر هواساز های هایژنیک، برای اولین بار در خاورمیانه از دیگر افتخارات گروه فنی و مهندسی این شرکت به شمار می آید.

سیستم ایرواشر

مهم ترین مزایای ایرواشر

یکی از مهم ‌ترین مزایای تجهیزات ایرواشر وجود رطوبت سازها در این دستگاه ها است. سطح رطوبت هوا باید در حالت ایده آل در محدوده ۳۰ تا ۵۰ درصد در حالت خود باقی بماند. زمانی که این میزان کاهش پیدا می‌کند، یک دستگاه ایرواشر می تواند رطوبت کافی را در اختیار هوا قرار دهد و عوامل آلرژی زا و گرد و غبار را حذف کند. هوای مرطوب به عنوان هوای مطبوع به ساختمان هدایت می شود. تنظیم رطوبت هوا موجب می شود عوامل بیماری زا و باکتری های هوا حذف شوند.

مهمترین معایب ایرواشر

اگرچه مزایای استفاده از ایرواشر برای تهویه هوا بسیار گسترده است اما این سیستم ها دارای محدودیت ها و معایبی نیز می باشند. همانند سایر سیستم های تهویه، انواع دستگاه های ایرواشر نیز نیاز به تعمیرات و نگهداری دوره ای دارند. تمیز کردن منظم ایرواشر اهمیت زیادی دارد؛ به ویژه قسمت‌های رطوبت سازها باید به طور منظم از آلودگی ها، جرم ها و رسوباتی که ایجاد شده است، پاک شود.

در صورتی که فیلترها و محفظه رطوبت به درستی تعویض نشود ممکن است باکتری ها و قارچ ها یا کپک ها در داخل محفظه رشد کنند و همین عامل در راندمان عملکردی دستگاه تاثیر زیادی خواهد گذاشت. استفاده از رطوبت زن ها مستلزم کیفیت آب مصرفی توسط دستگاه ایرواشر می باشد؛ بنابراین هنگام نصب این سیستم ها دقت داشته باشید که منبع آب به درستی در اختیار دستگاه قرار گیرد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید