مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیستم ایرواشر و ظرفیت آن

سیستم ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

سیستم ایرواشر در حقیقت به یک سیستم تهویه مطبوع گفته می شود. ظرفیت هوادهی این سیستم ها با توجه به نوع پروژه متغیر می باشد. وظیفه اصلی سیستم های تهویه مطبوع فراهم کردن هوای مطبوع برای ساختمان های مسکونی تجاری و صنعتی هستند. آنچه مسلم است اینکه این تجهیزات باید در تمام فصل های سال همچنان کارایی خود را حفظ کنند.

سیستم ایرواشر

کاربرد ایرواشر

 1. ساختمان های مسکونی
 2. ساختمان های اداری
 3. واحدهای صنعتی
 4. حسینیه ها و مساجد
 5. انبار
 6. سوله ها
 7. گلخانه ها
 8. سالن های ورزشی و …

سیستم ایرواشر چیست

سیستم ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

دستگاه ایرواشر یکی از سیستم های تهویه مطبوع با راندمان بالا است که برای تهویه ساختمان ها به ویژه در قالب یک سیستم مرکزی استفاده می شود. برای خرید و نصب یک ایرواشر روی پشت بام، نکات مهمی وجود دارد که باید آنها را در نظر داشت.

سیستم ایرواشر صنعتی هایژنیک (آنتی باکتریال) با ساختار عمودی ،افقی و L شکل با کوئل های سرمایشی و گرمایشی با قابلیت انواع فیلتر و لامپ های UVC با ظرفیت هوادهی (CFM) 1500  الی (۶۵۰۰۰) طراحی و تولید می شوند. هواساز ایرواشر در مناطقی که نیاز به رطوب بیشتری باشد مانند:نجاری ها،بافندگی ها،ریسندگی ها و … بسیار تاثیر گذار می باشند.

سیستم ایرواشر

مهم ترین مزایای ایرواشر

یکی از مهم ‌ترین مزایای تجهیزات ایرواشر وجود رطوبت سازها در این دستگاه ها است. سطح رطوبت هوا باید در حالت ایده آل در محدوده ۳۰ تا ۵۰ درصد در حالت خود باقی بماند. زمانی که این میزان کاهش پیدا می‌کند، یک دستگاه ایرواشر می تواند رطوبت کافی را در اختیار هوا قرار دهد و عوامل آلرژی زا و گرد و غبار را حذف کند. هوای مرطوب به عنوان هوای مطبوع به ساختمان هدایت می شود. تنظیم رطوبت هوا موجب می شود عوامل بیماری زا و باکتری های هوا حذف شوند.

مهمترین معایب ایرواشر

سیستم ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

اگرچه مزایای استفاده از ایرواشر برای تهویه هوا بسیار گسترده است اما این سیستم ها دارای محدودیت ها و معایبی نیز می باشند. همانند سایر سیستم های تهویه، انواع دستگاه های ایرواشر نیز نیاز به تعمیرات و نگهداری دوره ای دارند. تمیز کردن منظم ایرواشر اهمیت زیادی دارد؛ به ویژه قسمت‌های رطوبت سازها باید به طور منظم از آلودگی ها، جرم ها و رسوباتی که ایجاد شده است، پاک شود.

در صورتی که فیلترها و محفظه رطوبت به درستی تعویض نشود ممکن است باکتری ها و قارچ ها یا کپک ها در داخل محفظه رشد کنند و همین عامل در راندمان عملکردی دستگاه تاثیر زیادی خواهد گذاشت. استفاده از رطوبت زن ها مستلزم کیفیت آب مصرفی توسط دستگاه ایرواشر می باشد؛ بنابراین هنگام نصب این سیستم ها دقت داشته باشید که منبع آب به درستی در اختیار دستگاه قرار گیرد.

اجزای ایرواشر

سیستم ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

 • فن
 • الکتروموتور
 • کویل گرمایی
 • کویل سرمایی
 • فیلتر
 • دمپر
 • بدنه و شاسی

خرید ایرواشر پشت بامی

سیستم ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

با توجه به نکاتی که اشاره کردیم به راحتی می‌توانید حدس بزنید که خرید ایرواشر پشت بامی از تولید کننده به صورت مستقیم مزایای زیادی را برای شما به همراه دارد. اولین و مهمترین نکته، قیمت گذاری صحیح محصولات است؛ چرا که نمایندگی فروش، بدون واسطه، قیمت های مناسبی را برای ایرواشر به شما معرفی می کند.

از طرف دیگر پس از خرید یک ایرواشر برای ساختمان، خدمات گارانتی و خدمات نصب را هم تحویل می گیرید. اگر به مرور زمان، دستگاه با عیب یا نقص مواجه شود و حتی اگر نیاز به تعمیرات یا تعویض قطعات داشته باشد، نمایندگی فروش ایرواشر و سیستم ‌های تهویه مطبوع ، این خدمات را به شما ارائه می دهند. 

نصب ایرواشر

سیستم ایرواشر | سیستم های تهویه مطبوع

سعی کنید برای نصب ایرواشر روی پشت بام از تکنسین های با تجربه با دانش کافی در این زمینه استفاده کنید. برای این کار باز هم می توانید از خدمات نصب و سرویس دهی تهویه مطبوع در نمایندگی بهره ببرید. برای خرید ایرواشر پشت بامی و دریافت قیمت ها می توانید با مجموعه تهویه آران انرژی تماس بگیرید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید