مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یونیت هیتر آبگرم به قیمت کارخانه

یونیت هیتر صنعتی

یونیت هیتر ها گروهی از وسیله های گرم کننده ی محیط های مختلف و به خصوص سالن های بزرگ ورزشی، کارخانه ها، استخر ها و… هستند و سیال مورد استفاده در آن ها معمولاً آب است.گرمایش و سرمایش در فضاهای مختلف یک امر اساسی محسوب می شود، بهترین  با بهترین مصالح بدون داشتن وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب، بی مصرف هستند. بنابراین خرید یونیت هیتر آبگرم ، خریدی بهینه می باشد که در این مقاله به شرح آن می پردازیم.

خرید یونیت هیتر آبگرم

یونیت هیتر آبگرم

یونیت هیتر آبگرم برای گرم نگه داشتن فضاهای صنعتی و غیر صنعتی به طور معمول در متراژهای زیاد استفاده می شود. این یونیت هیترها با ظرفیت 2000 تا 35000 CFM طراحی و تولید می شوند. یونیت هیترها هوا گرم را به سطوح کف با استفاده از هر دو تخلیه چرخشی نوع HCR) ) یا تخلیه ثابت نوع   (HCF) ارائه می دهند.

خرید یونیت هیتر آبگرم

انواع یونیت هیتر آبگرم

 1. سقفی
 2. دیواری
 3. ایستاده

اجزای دستگاه

یونیت هیتر از بخش های مختلفی از جمله فن ، کویل ، بدنه ، پره های جهت دهنده و موتور تشکیل شده اند. این یونیت هیتر ها به صورت عمودی و افقی بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید می شوند.

خرید یونیت هیتر آبگرم

ویژگی های یونیت هیتر آبگرم

 • بدنه از جنس گالوانیزه
 • پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک
 • الکترود بکار رفته از نوع تک فاز و سه فاز
 • پره های یونیت هیتر از جنس آلومینیوم
 • دمپرهای مناسب جهت هدایت هوا
 • نصب آسان و راحت

خرید یونیت هیتر آبگرم

ویژگی های یونیت هیتر آبگرم

 1. اولین نکته و ویژگی ای که توجه به آن در خرید یونیت هیتر آب گرم ضروری است این است که قدرت حرارتی این دستگاه ها بسیار زیاد می باشد و به هیچ وجه مناسب استفاده در محیط ها و فضا های کوچک و بسته نیستند.
 2. یونیت هیتر ها توزیع کننده ی بی نقص، عالی و متعادل هوای گرم در محیط هستند و قدرت حرارتی آن ها کاملاً استاندارد و تأیید شده می باشد.
 3. این دستگاه ها به سرعت فضای مورد نظر را گرم و تهویه می کنند.
 4. به دلیل طراحی خاص یونیت هیتر آبگرم، این دستگاه فضا و جای زیادی را در هنگام نصب به خودش اختصاص نخواهد داد. این موضوع در مدل های دیواری و سقفی یونیت هیتر آبگرم مشهود تر است. بنابراین اگر قصد خرید یونیت هیتر آبگرم را دارید و فضایتان برای اختصاص دادن به نصب دستگاه اندک است، جای نگرانی نیست.

خرید یونیت هیتر آبگرم

نکات مورد توجه هنگام خرید یونیت هیتر آبگرم

 1. توجه به نوع سیال مورد استفاده ای که حمل کننده ی انرژی خواهد بود.
 2. سنجیدن و بررسی ابعاد دستگاه مورد نظر در مقایسه با فضایی که برای نصب آن در نظر گرفته شده است.
 3. بررسی و سنجش میزان ظرفیت حرارتی ویژه ی یونیت هیتر آبگرم.
 4. در این دستگاه ها هر چند وقت یک بار به انجام شدن فرایند های تصفیه ی مکانیکی نیاز است.
 5. یکی از نکات مهم در هنگام خرید یونیت هیتر آبگرم بررسی میزان و سطحی است که در دستگاه برای سر و صدای مجاز برنامه ریزی و در نظر گرفته شده است.

خرید یونیت هیتر آبگرم

خرید یونیت هیتر آبگرم

خرید یونیت هیتر آبگرم بسیار راحت و آسان است. برای خرید یونیت هیتر آبگرم باید ابتدا اندازه ی جایی که قرار است یونیت هیتر آبگرم را در داخل آن قرار دهید را اندازه بگیرید و مطابق با آن یک یونیت هیتر آبگرم مورد نظر انتخاب کنید.

خرید یونیت هیتر آبگرم

ظرفیت یونیت هیترها نیز در انتخاب شما بسیار تاثیر گذار است و حتما قبل از تعیین ظرفیت یونیتر هیتر با کارشناسان ما صحبت کنید. قیمت فروش یونیت هیتر در این سایت مرجع ، با توجه به برند معتبر همراه با استانداردهای روز دنیا و همچنین تامین از درب کارخانه با قیمت مناسب ، بسیار بهینه و اقتصادی می باشد. مشتریان عزیز می توانند جهت استعلام قیمت و  خرید یونیت هیتر آبگرم با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید