مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یونیت هیتر استخر از کارخانه

یونیت هیتر استخر

یونیت هیتر استخر بهترین ابزار هستند تا بتوان این محیط های ورزشی و سرگرم کننده را در شرایط استاندارد نگهداری نمود. بدون شک همه ما می دانیم که هیچ کس از سرمای استخر، لذت نمی برد! شاید بهتر باشد که به مهم ترین مزایا و فواید گرمایش استخر با سیستم های یونیت هیتر اشاره کنیم. یک استخر گرم می تواند تا سال ها موجب شود که شناگران در تمام فصل ها، به راحتی به شنا کردن و فعالیت بپردازند.

یونیت هیتر استخر

مزایا یونیت هیتر استخر

یونیت هیتر استخر

 1. قابل استفاده در تمام سال
 2. جلوگیری از خسارت های ناشی از شرایط انجماد
 3. بیشتر شدن ارزش ساختمان استخر
 4. تأمین یک محیط بهداشتی در استخر

قابل استفاده در تمام سال

یکی از مهمترین مزایای یونیت هیترهای استخر، استفاده از آن در تمام طول سال، حتی در زمستان های بسیار سرد است. فضای گرم و آرامش بخش در یک استخر به این معنی است که می توانید در هر ساعت از روز به راحتی شنا کنید. می توانید قبل از طلوع آفتاب یا مدت طولانی پس از غروب خورشید، بدون توجه به دمای هوای بیرون ساختمان، از شنا لذت ببرید.

جلوگیری از خسارت های ناشی از شرایط انجماد

یونیت هیتر استخر

در استخرهایی که گرمایش به خوبی فرآهم نشده است، یخ زدن در زمستان می تواند صدمات جدی به استخر و محیط اطراف وارد کند. کف یا کاشی کاری استخر می تواند در اثر نوسان دمای هوا ترک بخورد و از بین برود؛ به خصوص اگر استخر را برای زمستان تخلیه می کنید این موارد رخ می دهد.

انجماد می تواند آسیب جدی به سیستم لوله کشی استخر وارد کند و در ادامه، هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند. حتی تخلیه استخر هم نمی تواند آن را از صدماتی که در زمستان سرد ایجاد می شود، محافظت کند. به همین دلیل است که با نصب یونیت هیتر استخر ، جریان مداوم آب گرم امکان پذیر خواهد بود. این شرایط، مانع از یخ زدگی لوله ها و هرگونه آسیب می شود.

انواع یونیت هیتر

یونیت هیتر استخر

 • یونیت با کویل بخار
 • یونیت با کویل آبگرم
 • یونیت با کویل الکتریکی

بیشتر شدن ارزش ساختمان استخر

اگر برای گرمایش استخرهای شنا، تجهیزات یونیت هیتر آبگرم و یا بخار نصب شود، به نوعی بر ارزش استخر، افزوده می شود. به علاوه، تا حدودی می توان با نصب هیتر، از آسیب های جدی جلوگیری کرد.

تأمین یک محیط بهداشتی در استخر

شنا، یک تمرین عالی برای افراد در هر سن و توانایی است. در حقیقت، ایروبیک در آب معمولاً برای افراد مسن یا افرادی که دارای مشکلات یا صدمات مفصلی هستند نیز توصیه می شود. با این وجود، آب سرد و استفاده محدود فصلی و روزانه می تواند فواید شنا کردن را برای ورزش و سلامتی، از بین ببرد. آب سرد حتی می تواند باعث افزایش بیماری های تنفسی و درد مفاصل یا سفتی عضلات شود. یک استخر گرم، راه حل مناسبی است برای افرادی که به دنبال بهبودی با ورزش هستند. این اهداف با نصب یونیت هیتر برآورده می شود.

کاربردهای یونیت هیتر

 • استخر
 • سالن های ورزشی
 • سوله های صنعتی
 • کارخانجات
 • انبارها و …

خرید یونیت هیتر

یونیت هیتر استخر

فراموش نکنید که اگر نگران هزینه خرید یونیت هیتر استخر هستید، گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید با یک مشاوره ساده، انتخاب کنید. انتخاب یک یونیت هیتر با ظرفیت مناسب به شما کمک می کند در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و هزینه ها را نیز کاهش دهید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید