فروش داکت اسپلیت مستقیم از کارخانه

0

داکت اسپلیت  یک سیستم مجهز و پیشرفته برای تهویه مطبوع ساختمان ها است که در سال های اخیر مورد استقبال واحدهای مسکونی و شرکت‌های تجاری قرار گرفته است. قیمت خرید داکت اسپلیت برای تهویه مطبوع در مقایسه با سایر سیستم های تهویه ای، نسبتاً ارزان تر است. این تجهیزات را می توان به راحتی در هر بخش از خانه مسکونی نصب کرد.

داکت اسپلیت


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

کاربرد داکت اسپلیت

کولر گازی با داکت اسپلیت

 • ساختمان های مسکونی و ویلاها
 • واحد های اداری
 • مراکز آموزشی
 • رستوران
 • سینما
 • باشگاه ها
 • تالار
 • فروشگاه ها
 • کتابخانه ها و …

داکت اسپلیت

کولر گازی با داکت اسپلیت

سیستم داکت اسپلیت یک سیستم مجهز و پیشرفته برای تهویه مطبوع ساختمان ها است که در سال های اخیر مورد استقبال واحدهای مسکونی و شرکت‌های تجاری قرار گرفته است. انتخاب یک سیستم تهویه ای مناسب برای یک ساختمان از نظر مشتریانی که در این خصوص تجربه کافی ندارند، کار نسبتاً دشوار و زمانبر می باشد.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”justify” ]هنگامی که تصمیم دارید یک سیستم تهویه مطبوع خریداری کنید، در میان برندهای مختلف بازار سردرگم خواهید شد. به عنوان یک مشتری، گزینه‌های زیادی به شما پیشنهاد می شود که برای نصب در ساختمان مسکونی یا کسب و کارها  طراحی شده اند؛ اما در حقیقت، نوع کاربری که از داکت اسپلیت انتظار دارید در خرید شما موثر خواهد بود.[/highlight-red]

پارامترهای موثر در خرید داکت

 • انتخاب دستگاه تهویه مطبوع  بر حسب کاربری ساختمان
 • انتخاب یک دستگاه تهویه مطبوع با توجه به بودجه مالی و سبک زندگی
 • توجه به برندهای موجود در بازار
 • امکانات و مشخصات فنی دستگاه تهویه مطبوع

داکت اسپلیت

سیستم های داکت اسپلیت

زمانی که صحبت از خرید یک داکت اسپلیت به میان می آید، ذهن مشتری به سمت یک پکیج کامل برای تهویه هوا حرکت می کند. این تجهیزات در حقیقت، همان سیستم های اسپلیت هستند که به شیوه های مختلف در ساختمان نصب می شوند. در بازار تهویه مطبوع شاید با نامی از سیستم های تهویه ای داکت سقفی نیز برخورد کنید. این تجهیزات با سیستم های اسپلیت تفاوت دارند. در ادامه در خصوص این سیستم ها اطلاعات بیشتری بیان خواهیم کرد.

سیستم داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت | سیستم های تهویه مطبوع

یک سیستم داکت اسپلیت شامل سیستم تهویه هوا می ‌باشد که از متراکم کننده تشکیل شده است. در برخی موارد، کندانسور این دستگاه در بیرون از ساختمان نصب می شود. امکان نصب اسپلیت ها در داخل ساختمان به صورت روکار نیز وجود دارد.

زمانی که مشتریان به طور شتاب زده نسبت به خرید یک سیستم تهویه مطبوع تصمیم گیری می کنند، نتیجه ای جز هدر رفتن بودجه مالی و عدم انتخاب مناسب دستگاه، چیزی در پی نخواهد داشت. در همین راستا، نقاط مختلفی در هنگام خرید تجهیزات داکت اسپلیت وجود دارند.

مزایای داکت اسپلیت

 • قیمت مناسب
 • کنترل تهویه مجزای هر قسمت
 • انعطاف پذیری بالا
 • تولید در ظرفیت و اندازه های متعدد
 • نصب آسان
 • راندمان کاری بالا

داکت اسپلیت

شرح مزایای داکت اسپلیت

قیمت خرید داکت اسپلیت برای تهویه مطبوع در مقایسه با سایر سیستم های تهویه ای، نسبتاً ارزان تر است. این تجهیزات را می توان به راحتی در هر بخش از خانه مسکونی نصب کرد. مهمترین مزیتی که این تجهیزات برای واحد مسکونی فراهم می‌کنند امکان کنترل تنظیمات تهویه برای هر مکان به صورت مجزا است.

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.3), 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset” align=”justify;” ]اگر قرار باشد از داکت اسپلیت در ساختمان های دو یا چند طبقه استفاده کرد، نمی‌توان کانال های تهویه ای را به صورت مجموعه های مرتبط نصب نمود و سپس تهویه را به صورت سیستم مرکزی از طریق اسپلیت اجرا کرد.[/highlight-paper]

ابعاد دستگاه

داکت اسپلیت | سیستم های تهویه مطبوع

برای نصب اسپلیت ها در ساختمان حتماً باید برای هر محوطه یک دستگاه جدا در نظر گرفته شود. داکت اسپلیت در ابعاد، اندازه ها و مدل های مختلف در بازار وجود دارد، بنابراین با توجه به نیاز تهویه در یک مکان می توان دستگاه مناسب را خریداری و نصب نمود. یکی دیگر از مزایای خرید این سیستم ها، پایین تر بودن قیمت نصب و راه اندازی و همچنین ساده تر بودن مراحل نصب اسپلیت در ساختمان است. برای آپارتمان های نوساز، نصب یک اسپلیت از هر نظر مقرون به صرفه خواهد بود.

محدودیت های داکت اسپلیت

علیرغم مزایایی که این تجهیزات برای آپارتمان ها فراهم می کنند ،برخی از محدودیت ها و چالش ها برای آنها مطرح می باشد. برای سیستم اسپلیت که نیاز به نصب یک کمپرسور در خارج از ساختمان ضرورت دارد، ممکن است با محدودیت های نصب از نظر فضای مورد نیاز مواجه شویم. هرچه لوازم و تجهیزات جانبی برای نصب اسپلیت ها کمتر باشد،  سهولت نصب آنها ساده تر است.

داکت اسپلیت

مشخصه های داکت اسپلیت

 1. سرمایشی و گرمایشی
 2. عدم نیاز به برج خنک کننده،رادیاتور و موتورخانه
 3. قابلیت استفاده از فیلتراسیون جهت حذف آلودگی
 4. حذف رطوبت
 5. طول عمر بهینه
 6. نگهداری آسان


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

خرید داکت اسپلیت

تا به اینجای مطلب دانستید که دستگاه داکت اسپلیت چیست و چه مزایایی دارد. سیستم های داکت اسپلیت، بهترین انتخاب برای خنک کردن یا گرم کردن داخل بسیاری از ساختمان های تجاری، مسکونی و … به شمار می رود. با خرید این دستگاه ها و نصب در ساختمان، راحتی و آسایش را برای افراد تأمین می کنید. فرقی نمی کند در یک آپارتمان بزرگ ساکن هستید یا آپارتمان کوچکی دارید؛ مینی داکت اسپلیت یا داکت اسپلیت با اندازه بزرگ تر می تواند نیاز سرمایشی یا گرمایشی خانه شما را برآورده سازد.

نکات مهم در خرید داکت اسپلیت

زمانی که قصد دارید داکت اسپلیت برای آپارتمان خود خریداری کنید به چند نکته دقت داشته باشید. در خرید تجهیزات تهویه مطبوع و عملکرد مستقل برای هر مکان، لازم است ظرفیت خنک کنندگی یا تهویه دستگاه را در نظر داشته باشید. نکته مهم دیگر در خرید این تجهیزات، توجه به مصرف برق اسپلیت ها است. این سیستم ها به گونه ای طراحی می شوند که در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند، بنابراین هزینه های انرژی ساختمان را کاهش خواهند داد.

داکت اسپلیت

دیگر مزایای داکت اسپلیت

 • تنوع در مدل و طرح
 • کیفیت عملکردی بالا در حالت سرمایشی و گرمایشی و تهویه
 • قابلیت حذف آلاینده های هوا – تصفیه هوا
 • قابل نصب روی دیوار
 • عدم نیاز به کانال کشی برای نصب
 • کار کردن بدون تولید صدای مزاحم
 • قابل خرید در مدل مینی اسپلیت برای محیط های کوچک تر
 • مقرون به صرفه اقتصادی
 • مصرف انرژی کمتر
 • تأمین هوای سالم تر در هر اتاق یا سالن
 • قابل انتقال به مکانی دیگر برای نصب

ظرفیت مناسب دستگاه

داکت اسپلیت

عامل مهم دیگری که در نظر بسیاری از مشتریان اهمیت زیادی دارد توجه به قیمت خرید داکت اسپلیت است. خرید دستگاه های گران قیمت به منزله صحت عملکرد آنها نیست! در خرید این سیستم ها باید توان دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین اسپلیت های انتخاب شده باید ظرفیت مناسب برای تهویه مکان را داشته باشند. یک دستگاه تهویه ایده‌آل نظیر اسپلیت ها باید بدون تولید سر و صدای مزاحم، بدون ارتعاش و با حداکثر راندمان خود کار کند.

معایب داکت اسپلیت

 1. مصرف بالاتر برق نسبت به مینی چیلرها و مصرف بهینه تر نسبت به اسپلیت دیواری
 2. صدای بلند دستگاه که در دستگاه های جدید حذف شده است

داکت سقفی چیست؟

زمانی که صحبت از سیستم های تهویه ای داکت سقفی می شود، منظور، یونیت هایی هستند که به صورت سقفی و بر روی سقف های کاذب قابل نصب هستند. یکی از تفاوت های داکت اسپلیت و داکت سقفی، نحوه عملکرد آنها در ساختمان است. یک داکت سقفی را می توان با ایجاد مجراها و کانال های هوا میان چند مکان مختلف  مورد استفاده قرار داد اما اسپلیت ها چنین ویژگی ندارند.

داکت اسپلیت

تفاوت سیستم تهویه داکت سقفی و داکت اسپلیت

سیستم های تهویه داکت سقفی عموماً گران قیمت هستند و به صورت مرکزی کنترل می شوند؛ بنابراین امکان تنظیم مستقل شرایط تهویه و دمای برای هر مکان وجود ندارد. اگر کنترل شرایط دمایی در هر اتاق در ساختمان برای شما اهمیت دارد، خرید داکت اسپلیت برای شما مناسب تر است. به این ترتیب از هزینه‌های اضافی نیز جلوگیری خواهد شد.

داکت اسپلیت در مقابل تهویه داکت سقفی

داکت اسپلیت | سیستم های تهویه مطبوع

انتخاب تجهیزات داکت اسپلیت و سیستم های تهویه داکت سقفی برای مشتریانی که قصد سرمایه گذاری کافی در خرید یک سیستم تهویه را دارند، موجب می شود بهره‌ وری انرژی در حداکثر مقدار خود قرار گیرد. مدیریت بودجه خرید سیستم های تامین انرژی برای ساختمان از طریق بررسی ویژگی های دستگاه های اسپلیت سقفی و سایر سیستم های سرمایشی و گرمایشی امکان‌پذیر است.

[highlight-red bcolor=”green” align=”justify” ]هر ساختمان می تواند بنا بر نیاز خود از یکی از این سیستم ها استفاده کند.اینکه صاحبخانه ها به کدام یک از تجهیزات تهویه نیاز دارند و داکت اسپلیت را خریداری می کنند یا سیستم های داکت سقفی یا سایر دستگاه ها را، به نوع نگرش و شیوه زندگی آنها بستگی دارد. اگر نکات مهم هنگام خرید اسپلیت رعایت شود، یک سیستم تهویه مطلوب برای ساختمان فراهم خواهد شد.[/highlight-red]

اجزای داکت اسپلیت

داکت اسپلیت | سیستم های تهویه مطبوع

 1. اواپراتور
 2. کندانسور
 3. لوله های مسی
 4. قسمت های الکتریکی

قیمت داکت اسپلیت ایرانی

با بررسی قیمت داکت اسپلیت ایرانی و مقایسه آن با قیمت های سایر سیستم های تهویه برای آپارتمان ها و ساختمان ها، هزینه های عملیاتی از مرحله خرید تا مرحله نصب و راه اندازی، به دقت می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد. در استفاده از این سیستم ها توجه به مصرف برق، اولین نکته مهم است؛ این عامل مهم حتی در مقایسه با قیمت خرید سیستم تهویه  از اهمیت بیشتری برخوردار است.

پارامترهای مشخص کننده قیمت دستگاه

 • نوع اسپلیت
 • مدل دستگاه
 • ظرفیت آن

داکت اسپلیت

مشاوره خرید انواع داکت اسپلیت

با توجه به اهمیت موضوع انتخاب و خرید داکت اسپلیت برای ساختمان، بهترین راهکار برای رعایت تمام موارد فوق، استفاده از راهنمایی ها و خدمات مشاوره فروش در مجموعه های تخصصی در این زمینه است. کارشناسان فروش متخصص و حرفه ای می‌توانند مشتریان را در انتخاب یک سیستم تهویه مناسب برای ساختمان هدایت کنند.

[highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”justify” ]مجموعه تهویه آران انرژی، با در اختیار داشتن کادر مجرب و با نظر به تأمین سیستم های تهویه ای نظیر داکت سقفی، اسپلیت و … برای آپارتمان های مسکونی، این زمینه را برای مشتریان فراهم ساخته است. انواع سیستم های تهویه ای را می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی سفارش داده و در محل مورد نظر دریافت کنید.[/highlight-red]


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.