مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه روف تاپ پکیج از تولیدکننده

دستگاه روف تاپ پکیج

دستگاه روف تاپ پکیج (Rooftop Package)، عبارت است از یک سیستم یکپارچه تهویه مطبوع که فرآیند خنک سازی و تهویه هوا را برای آپارتمان های مسکونی انجام می دهد. عوامل مؤثر در قیمت یک روفتاپ پکیج دخیل می باشد که در ادامه ذکر می شود.برای سفارش و خرید این تجهیزات، مجموعه تهویه آران انرژی را به شما پیشنهاد می کنیم.

دستگاه روف تاپ پکیج

اجزای روف تاپ پکیج

 • کمپرسور
 • کویل سرمایی
 • کویل گرمایی
 • بدنه و شاسی
 • کندانسور
 • الکتروموتور
 • اواپراتور
 • فیلتراسیون
 • تابلو برق

دستگاه روف تاپ پکیج چیست

یک دستگاه روف تاپ پکیج یا پکیج یونیت به سیستم تهویه مطبوعی گفته می شود که به صورت نصب روی پشت بام در آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظرفیت تهویه این تجهیزات به طور ایده آل، تمام آپارتمان های مسکونی کمتر از ۵ واحد و یا مجتمع های بیشتر از 5 واحد و حتی مجموعه های بزرگتر را  تحت پوشش قرار می دهد.

دستگاه روف تاپ پکیج

کاربرد دستگاه روف تاپ پکیج

 1. آپارتمان های مسکونی
 2. خانه های ویلایی
 3. ساختمان های اداری
 4. مراکز خرید
 5. مراکز تفریحی
 6. سالن های ورزشی
 7. مدرسه ها
 8. دانشکده ها
 9. بیمارستان
 10. سالن اجتماعات
 11. رستوران ها و …

مزایای دستگاه روفتاپ پکیج

 1. یکی از مزایای روف تاپ پکیج ها، انعطاف‌پذیری این تجهیزات برای نصب در آپارتمان های مختلف است. تجهیزات روفتاپ پکیج با ظرفیت تهویه مختلف در بازار وجود دارند؛ بنابراین بسته به نیاز ساختمان می‌توان یکی از مدل‌های آن را در محل مورد نظر نصب کرد.انواع روف تاپ پکیج یک انتخاب ایده آل و مقرون به صرفه برای مجتمع‌های بزرگ مسکونی هستند.
 2. یکی دیگر از مزایای روف تاپ پکیج ها به عنوان سیستم تهویه ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی، سهولت در نصب آن ها است. روفتاپ پکیج، یک جایگزین ایده‌آل و کارآمد برای سیستم های تهویه ای قدیمی می باشد.برای نصب این تجهیزات به حداقل فضا نیاز است. تجهیزات مورد نیاز برای تهویه و خنک کنندگی در داخل روفتاپ پکیج قرار گرفته‌ اند.
 3. روف تاپ پکیج یک سیستم یکپارچه از تهویه را بر روی بام آپارتمان ها فراهم می آورد و به همین منظور، فرایند نصب و راه اندازی دستگاه در کوتاهترین زمان و با کمترین لوازم جانبی از طریق تکنسین های ماهر انجام می گیرد.
 4. روف تاپ پکیج، راندمان عملکردی و کارایی فوق العاده بالا در خنک سازی و تهویه محیط دارد. تمام تجهیزات و قطعات داخلی بدنه اصلی روفتاپ پکیج از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های تهویه مطبوع بهره گرفته است.توان عملیاتی روفتاپ پکیج به سریعا افزایش پیدا کرده و همین عامل موجب صرفه جویی در هزینه های انرژی در بخش ساختمان می شود.

دستگاه روف تاپ پکیج

نصب روفتاپ پکیج برای مجتمع های مسکونی

دستگاه روف تاپ پکیج برای مجتمع های چند واحدی به صورت نصب روی پشت بام ها قادر است تمام واحدهای مسکونی را پشتیبانی کند؛ برای نصب در این حالت، توجه به کانال کشی های استاندارد و بررسی مسیر دقیق جریان هوا الزامی است.انواع مختلف این دستگاه در مجتمع های چند واحدی مورد استفاده قرار می‌گیرند و ظرفیت تهویه بالاتری در مقایسه با سایر تجهیزات تهویه ای ساده تر دارند. این دستگاه ها با حداقل تولید آلودگی صوتی کار می کنند، بنابراین یک محیط  مسکونی  آرام را برای ساکنین فراهم می آورند.

عوامل موثر در قیمت روف تاپ پکیج

 • برند سازنده دستگاه
 • تجهیزات و قطعات داخلی
 • قیمت بازار و نوسانات ارزی
 • توان تهویه ای دستگاه

دستگاه روف تاپ پکیج

خرید روف تاپ پکیج

پکیج یونیت ها در مدل های تجهیزات تجاری و آپارتمانی طراحی و ساخته می شود. طبیعی است که روف تاپ پکیج ،که برای آپارتمان های مسکونی استفاده می‌شود توان عملکردی کمتری در  مقایسه با سیستم های صنعتی دارد.ظرفیت تهویه روف تاپ پکیج صنعتی و تجهیزاتی که برای مراکز خرید به کار می روند، بیشتر است. همچنین فیلترهای به کار رفته در دستگاه روف تاپ پکیج نیز از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.  مجموعه این عوامل ارائه روف تاپ پکیج با نهایت کارایی و راندمان اجرایی در ساختمان ها می باشد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید