تهویه آران انرژی
دوشنبه , بهمن ۷ ۱۳۹۸
خانه - مینی چیلر - سایت فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

سایت فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

مینی چیلر ها از مدرن ترین و به صرفه ترین محصولا سیستم های تهویه مطبوع محسوب می شوند. استفاده از مینی چیلر ایرانی مزایای زیادی دارد و آن ها به راحتی آب سرد مورد نیاز چندین فن کویل را تامین می کنند. آن ها با طبیعت سازگاری دارند و قیمت مناسبی هم دارند. عوامل زیادی بر فروش مینی چیلر خانگی تاثیر گذار است.

فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

مینی چیلر خانگی

اهمیت وسایل گرمایشی و سرمایشی بر کسی پوشیده نیست. یک خانه ی زیبا بدون وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب محل مناسبی برای زندگی محسوب نمی شود. مینی چیلر ایرانی از مدرن ترین وسایل گرمایشی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد مینی چیلر و فروش مینی چیلر خانگی بدست آورید.

مینی چیلر خانگی چیست

چیلرها در واقع دستگاه هایی هستند که کار خنک کردن آب را انجام می دهند. در واقع همه ی ما می دانیم که یک فن کویل برای اینکه بتواند عمل سرد کردن را انجام دهد نیاز به آب خنک دارد و این آب خنک از طریق مینی چیلر تامین می شود. در واقع یک مینی چیلر می توان آب سرد مورد نیاز برای چندین فن کویل را تامین کند.

فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

ویژگی های فنی مینی چیلر ایرانی

 • کاهش مصرف برق در مقایسه با محصولات مشابه در ظرفیت های برابر
 • لرزه گیرهای مناسب در زیر شاسی قطعات دینامیکی
 • تامین تمامی نیازهای تهویه مطبوع مطابق با استانداردهای ذیربط
 • کارکرد آرام و کم صدای کمپرسور
 • دور آرام و صدای کم فن کندانسور
 • عایق حرارتی الاستومریک برای اواپراتورها و لوله های مبرد
 • اواپراتورها (مبدل صفحه ای یا از نوع پوسته و لوله)

مدل مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر  خانگی را از نوع هوا خنک است. آن ها کاملا با محیط زیست سازگاری دارند و باعث آلودگی آن نمی شوند. در واقع مینی چیلر خانگی از کندانسور هوا خنک ساخته شده است یعنی با استفاده از هوا ، کار خنک کردن آب را انجام می دهد در صورتی که در چیلرهای آب خنک به یک برج خنک کننده نیاز دارند.مینی چیلر ایرانی کاملا جمع و جور و قابل انعطاف هستند، بنابراین اگر لازم باشد که ساختمان را تغییر دهید، مینی چیلرها گزینه ی مناسبی برای شما محسوب می شوند.

فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

مزیت مینی چیلر

 1. عدم نیاز به لوله کشی
 2. نصب آسان و سریع
 3. قیمت کمتر نسبت به چیلر
 4. در ظرفیت های متعدد

فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

فروش مینی چیلر خانگی

نکات زیادی در فروش مینی چیلر خانگی تاثیر گذار هستند. باید بدانید که برند تاثیر خیلی زیادی بر فروش مینی چیلر خانگی ندارد. به صرفه بودن قیمت همراه با تضمین کیفیت و مشاوره و خدمات پس از فروش از مهم ترین نکات فروش مینی چیلر خانگی در این سایت مرجع محسوب می شوند، به همین دلیل به افرادی که قصد خرید مینی چیلر ایرانی را دارند توصیه می شود قبل از هر کاری اطلاعاتی در مورد مینی چیلرها و ظرفیت مورد نیازشان تهیه کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین مینی چیلر هوایی در ایران

شما می توانید از طریق راه های مختلفی از قیمت بهترین مینی چیلر هوایی در ایران آگاهی یابید. امروزه فروشگاه ها و مراکز فروش زیادی در زمینه عرضه مینی چیلرها فعالیت