مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

فروش مینی چیلر خانگی

مینی چیلر ها از مدرن ترین و به صرفه ترین محصولا سیستم های تهویه مطبوع محسوب می شوند. استفاده از مینی چیلر ایرانی مزایای زیادی دارد و آن ها به راحتی آب سرد مورد نیاز چندین فن کویل را تامین می کنند. آن ها با طبیعت سازگاری دارند و قیمت مناسبی هم دارند. عوامل زیادی بر فروش مینی چیلر خانگی تاثیر گذار است.

فروش مینی چیلر خانگی

مینی چیلر خانگی

فروش مینی چیلر خانگی

اهمیت وسایل گرمایشی و سرمایشی بر کسی پوشیده نیست. یک خانه ی زیبا بدون وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب محل مناسبی برای زندگی محسوب نمی شود. مینی چیلر ایرانی از مدرن ترین وسایل گرمایشی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد مینی چیلر و فروش مینی چیلر خانگی بدست آورید.

مینی چیلر خانگی چیست

چیلرها در واقع دستگاه هایی هستند که کار خنک کردن آب را انجام می دهند. در واقع همه ی ما می دانیم که یک فن کویل برای اینکه بتواند عمل سرد کردن را انجام دهد نیاز به آب خنک دارد و این آب خنک از طریق مینی چیلر تامین می شود. در واقع یک مینی چیلر می توان آب سرد مورد نیاز برای چندین فن کویل را تامین کند.

ویژگی های فنی مینی چیلر ایرانی

فروش مینی چیلر خانگی

 • کاهش مصرف برق در مقایسه با محصولات مشابه در ظرفیت های برابر
 • لرزه گیرهای مناسب در زیر شاسی قطعات دینامیکی
 • تامین تمامی نیازهای تهویه مطبوع مطابق با استانداردهای ذیربط
 • کارکرد آرام و کم صدای کمپرسور
 • دور آرام و صدای کم فن کندانسور
 • عایق حرارتی الاستومریک برای اواپراتورها و لوله های مبرد
 • اواپراتورها (مبدل صفحه ای یا از نوع پوسته و لوله)

مدل مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر  خانگی را از نوع هوا خنک است. آن ها کاملا با محیط زیست سازگاری دارند و باعث آلودگی آن نمی شوند. در واقع مینی چیلر خانگی از کندانسور هوا خنک ساخته شده است یعنی با استفاده از هوا ، کار خنک کردن آب را انجام می دهد در صورتی که در چیلرهای آب خنک به یک برج خنک کننده نیاز دارند.مینی چیلر ایرانی کاملا جمع و جور و قابل انعطاف هستند، بنابراین اگر لازم باشد که ساختمان را تغییر دهید، مینی چیلرها گزینه ی مناسبی برای شما محسوب می شوند.

فروش مینی چیلر خانگی ایرانی

مزیت مینی چیلر

 1. عدم نیاز به لوله کشی
 2. نصب آسان و سریع
 3. قیمت کمتر نسبت به چیلر
 4. در ظرفیت های متعدد

فروش مینی چیلر خانگی

فروش مینی چیلر خانگی

نکات زیادی در فروش مینی چیلر خانگی تاثیر گذار هستند. باید بدانید که برند تاثیر خیلی زیادی بر فروش مینی چیلر خانگی ندارد. به صرفه بودن قیمت همراه با تضمین کیفیت و مشاوره و خدمات پس از فروش از مهم ترین نکات فروش مینی چیلر خانگی در این سایت مرجع محسوب می شوند، به همین دلیل به افرادی که قصد خرید مینی چیلر ایرانی را دارند توصیه می شود قبل از هر کاری اطلاعاتی در مورد مینی چیلرها و ظرفیت مورد نیازشان تهیه کنند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید