مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش یونیت هیتر سقفی در ایران

یونیت هیتر سقفی

یونیت هیتر ها وسایل گرمایشی برای گرم نگهداشتن سوله ها و سال های بزرگ هستند. یونیت هیترها دارای انواع مختلف سقفی و دیواری بوده و می توانند با آب داغ یا بخار کار می کنند. یونیت هیتر سقفی برای مکان هایی که سقف بلندی دارد مناسب است.

یونیت هیتر سقفی

یونیت هیتر چیست و یونیت هیتر سقفی چگونه است

گرم نگهداشتن مکان های بزرگ کار سخت و مشکلی است و گاهی اوقات مشکلاتی را بوجود می آورد، اما یونیت هیتر بهترین راه حل برای گرم نگهداشتن مکان های بزرگ مثل سوله ها، سالن ها صنعتی و غیر صنعتی محسوب می شود. یونیت هیترها بر اساس محل نصب یا نوع سیالی که در آن ها استفاده می شود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. با ما همراه باشید تا شما را با یونیت هیتر سقفی که از انواع یونیت هیترها است آشنا کنیم.

یونیت هیتر چیست

یونیت هیتر یک وسیله ی گرمایشی برای تولید گرما در محیط است. همان طور که در بالا گفته شد می توانید از یونیت هیترها برای گرمایش مکان های مختلف از جمله بیمارستان، سالن مرغداری، سالن کنفرانس، اتاق خواب و سوله کارخانه استفاده کنید.

انواع یونیت هیتر

  • سقفی
  • دیواری
  • ایستاده

ساختار یونیت هیتر

در یونیت هیتر آب گرم و بخار قادر هستند در درون کویل ها جریان پیدا کنند و از این طریق هوا را گرم می کنند. طرح لوله کشی در یونیت هیتر آب گرم با یونیت هیتر بخار متفاوت است. کویل ها را از جنس مسی با فین های آلومینیومی درست می کنند تا دربرابر آب داغ و بخار آب مقاوم باشد. کویل ها نیز می توانند دارای انواع مختلف مکعبی شکل، دایره ای شکل، یک، دو یا چند ردیفه باشند. بدنه ی یونیت هیتر هم باید در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد.

یونیت هیتر سقفی

اجزای یونیت هیتر

  1. کویل
  2. فن
  3. موتور
  4. پره های جهت دهنده
  5. بدنه

یونیت هیتر چگونه محیط را گرم می کند

سیال آب داغ و یا بخار آب داغ وارد کویل ها می شود و به این ترتیب هوای اطراف کویل ها گرم می شود و فن ها این هوا را حرکت می دهند و به این ترتیب به فضای اطراف منتقل شده و محیط گرم می شود.

نصب یونیت هیتر سقفی

در مواردی که مکان محل نصب دارای سقف بلند باشد )مانند سوله هایی با سقف بلند( یونیت هیترهای سقفی باید طوری نصب شوند که هوا را به صورت عمودی، و رو به پایین، پرتاب کنند و یونیت هیتر دیواری به گونه ای نصب شود که جریان هوا ، تمام فضا را پوشش دهد تا هوای گرم به صورت یکنواخت توزیع شود. نصب درست و صحیح یونیت هیتر سقفی موضوع مهمی است و باید آن را به دست کارشناسان بسپارید تا بگونه ای نصب شود که حداکثر گرما را برای شما به ارمغان آورد.

یونیت هیتر سقفی

فروش یونیت هیتر سقفی

فروش یونیت هیتر سقفی در این سایت مرجع با قیمت مناسب و کیفیت بالا از کارخانه می باشد.مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت و همچنین خرید یونیت هیتر سقفی می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید