مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع تهویه مکانیکی در تهران

به ورود و خروج هوا به داخل ریه ها تهویه می گویند و به هر روشی که انجام تهویه توسط تجهیزات مکانیکی صورت گیرد، تهویه مکانیکی می گویند. دستگاهی که عمل تهویه  را برای بیماری که مشکل تنفسی دارد انجام می دهد، دستگاه تهویه مکانیکی نام دارد. این دستگاه هوا را وارد ریه بیمار می کند و امکان خارج کردن آن از ریه را فراهم می کند. 

فروش انواع تهویه مکانیکی در تهران

دستگاه تهویه مکانیکی چیست؟

دستگاه تهویه مکانیکی چیست؟ افرادی که مشکل تنفسی دارند و یا بر اثر سانحه ای دچار مرگ مغزی شده اند به دستگاهی که عمل تنفس را به صورت مصنوعی انجام می دهد، احتیاج پیدا می کنند. برای حل مشکل این بیماران دستگاهی وجود دارد که به آن دستگاه تهویه مکانیکی یا دستگاه تنفس مصنوعی می گویند. در بیمارستان ها برای بیمارانی که در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و یا بیمارانی که در اتاق عمل در حین عمل جراحی و بیهوش هستند، از این دستگاه استفاده می شود.

بعضی از بیمار ها چند ساعت و برخی چند روز به این دستگاه احتیاج پیدا می کنند ولی بعضی از بیماران مانند بیماران قطع نخاعی هم هستند که مدت زیادی به این دستگاه احتیاج دارند و دیگر دوست ندارند که در بیمارستان بمانند، اطرافیان این بیماران می توانند یک دستگاه تنفس مصنوعی تهیه کنند و از بیماران شان در خانه نگه داری کنند.

این دستگاه از طریق لوله به دهان یا بینی بیمار وصل می شود و هوا را همراه با اکسیژن مورد نیاز وارد ریه های فرد می کند. در این دستگاه بخشی هم وجود دارد که بسیاری از موارد را با استفاده از آن می توان تنظیم کرد مانند سرعت تنفس، میزان اکسیژن و حجم هوایی که وارد ریه فرد می شود.

قیمت تهویه مکانیکی در بازار تهران

قیمت تهویه مکانیکی در بازار تهران در گذشته کشور ایران این دستگاه را از کشور های خارجی وارد می کرد که هزینه های گزافی برای دولت داشت اما امروزه دانشمندان ایرانی به این سطح از علم رسیده اند که این دستگاه را تولید می کنند و شرکت های دانش بنیان با تعداد قابل توجهی این دستگاه را تولید می کنند. قیمت تهویه ایرانی بسیار از نمونه های خارجی اش مناسب تر است در صورتی که کیفیت و کارایی آن با دستگاه های خارجی برابری می کند.

شرکت هایی هستند که در زمینه تأمین و پخش تجهیزات بیمارستانی از جمله دستگاه تهویه فعالیت می کنند. شما از طریق این سایت می توانید با ویژگی ها و کارایی دستگاه تهویه مکانیکی آشنا شوید و در صورت تمایل به خرید این محصول، آن را سفارش دهید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید