فروش انواع هواساز خنک کننده آپارتمانی و صنعتی

0

فروش انواع هواساز خنک کننده آپارتمانی و صنعتی، تحول بزرگی در بازار سیستم های سرمایشی ایجاد کرده است؛ هواساز در واقع، کامل ترین و مجهزترین وسیله، جهت خنک کنندگی هوای محیط می باشد. این دستگاه ها، شامل چندین قطعه بوده و به صورت پک عرضه می شوند؛ همچنین علاوه بر کاهش دمای محیط، قابلیت های جالب توجهی مثل فیلتراسیون هوای آلوده و تنظیم رطوبت دارند. انواع هواساز را می توان در کلیه شرایط آب و هوایی استفاده کرد.

هواساز خنک کننده

 

هواساز چگونه کار می کند؟

هواساز خنک کننده

در پاسخ به پرسش مطرح شده، باید گفت که هواساز در عین قدرت خنک کنندگی بالا و سایر قابلیت ها، سیستم نسبتا ساده ای دارد. این دستگاه از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • چندین کویل حاوی آب سرد
  • فیلترها
  • فن
  • رطوبت زن
  • کانال
  • محفظه های تامین هوای سرد
  • محفظه های توزیع هوای سرد

نحوه کار دستگاه هواساز به این صورت است که آب سرد موجود در چیلر به واسطه لوله کشی به تهویه می رسد؛ در این قسمت نیز یک یا چندین فن (بسته به نوع دستگاه و اندازه فن ها) قرار دارد؛ این فن ها، وسیله جریان یافتن هوا در اطراف کویل ها می باشند؛ پس از طی کردن این مرحله، هوا توسط کویل ها سرد شده و به بیرون از دستگاه، جریان می یابد؛ به این ترتیب هوای محیط خنک می گردد.

ناگفته نماند که در فصول سرد سال از هواساز به عنوان سیستم سرمایشی استفاده می شود؛ همچنین ذکر این نکته نیز لازم است که هواسازها، انواع مختلفی داشته و طبیعتا نحوه کار هر یک از آنها با دیگری متفاوت است؛ اما آنچه در بالا بیان شد؛ یک بیان کلی و خلاصه وار در مورد چگونگی عملکرد این دستگاه می باشد.

قیمت به روز هواساز خنک کننده آپارتمانی

قیمت به روز هواساز خنک کننده آپارتمانی قیمت روز هواساز خنک کننده آپارتمانی کدام است؟ قبل از پاسخ دادن به این سوال، باید مجددا مسئله تنوع این وسایل را یادآوری کرد.

انواع مختلف هواساز آپارتمانی از لحاظ نوع دستگاه، تعداد قطعات بخش های مختلف، بزرگ یا کوچک بودن فن ها، سیستم هدایت هوای سرد، قدرت موتور و توان دستگاه با یکدیگر فرق دارند‌‌.

بدون شک موارد ذکر شده در بالا، مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت هواساز می باشند؛ اما علاوه بر آنچه تا بدین جا بیان شد؛ کشور سازنده هواساز، برند دستگاه و نحوه عرضه یا شیوه خرید نیز به نوبه خود بر قیمت هواساز تاثیر می گذارند.

مهم ترین علت جستجوی قیمت به روز هواساز خنک کننده مخصوص آپارتمان، کاربردی بودن و کیفیت کار این دستگاه است؛ به عبارت دیگر این کالا، کلیه ویژگی های یک سیستم خنک کننده (و همچنین گرمایشی) عالی را در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =