مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال با داشتن نرخ هایی متناسب همیشه، فروش های استاندارد و بی شماری را دارند. به این دلیل هر مدلی که در بازار های بین اللملی موجود است قابل توزبع و ارائه برای کلیه مخاطبان می باشد. در نتیجه این اقلام معتبر با داشتن درجه کیفی وسیع و نیز در هزینه هایی پایین، در سیستم فروش های کلی جایگاهی ممتاز و برجسته دارند.

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال

 

مشخصات فنی چیلر تراکمی هوا خنک

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال مبحثی جامع در مورد مشخصات چیلر تراکمی وجود دارد که در آن، تمامی زوایا به چالش انداخته می شوند. در این باب به اطلاعاتی دست یافته ایم که در زمینه ویژگی های فنی این اقلام است. از این رو لازم دانستیم که مطالبی کلی درباره چیلر اسکرال هوا خنک را به شما تحویل دهیم و آگاهی تان را از این نظر بالا ببریم. پس اگر در نکات زیر جست و جو نمایید خواهید فهمید که کلیه مشخصه ها در چند مورد کوتاه خلاصه شده اند.

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال

مشخصه های چیلر

  • ظرفیت واقعی سرمایش یا  kw : دگرگونی های موجود در باب ظرفیت واقعی این تولیدات، مقادیری در حدود ۱۱ تا ۲۰۹۰ می باشند. به این صورت خرید های خود را بر طبق این ارقام انجام دهید.
  • توان مصرفی یا KW : در فواصل بین ۲.۶۴ تا ۵۹۸.۲۶ وات موج های متنوعی را از محصولات مختلف آن ها مشاهده خواهید کرد. به این صورت دستگاه هایی که دارای نیروی محرکه بیشتری باشند در سطح وسیعی، عملکرد زیادی را نشان می دهند. در زمینه ای بالا بودن نمونه های پر قدرت این تجهیزات نمود بهتری را برای مصرف کنندگان موجب می گردند. بنابراین انواعی که دارای توان مصرفی کمتری هستند نمی توانند برای کارخانجات عظیم، مصارف نتیجه پذیری را ایفا نمایند و باید به جای آن ها از نمونه هایی با توان بالا تر استفاده کرد. پس درجات خنک کنندگی وابستگی مستقیمی با همین پارامتر لحاظ شده دارند.
  • ‌ظرفیت یا tr : این گنجایش ها دارای بازه هایی معین و با تناسب می باشند به طوری که بین، ۴ تا ۶۴۰ درجه اندازه هایی متفاوت را از خود بروز می دهند. به این ترتیب در هر درجه کفایت مشخص تری را از محصولات انتخابی خواهید دید.

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال

فروش چیلر تراکمی هوا خنک اسکرال اگر برای خرید چیلر هوا خنک به دنبال راهی مطمئن و قابل اعتنا هستید، در سایت قانونی ما به جست و جو و تفحص بیشتر بپردازید. در این موقعیت وضعیتی کاملا استثنایی را دارید تا با دیدن نمونه های عرضه شده، سیستم مورد نیاز را درخواست نمایید. از این جهت خرید چیلر تراکمی به صورت اینترنتی (بازدید کارخانه در صورت نیاز) زمان کوتاهی را از شما به هدر خواهد داد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید