مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مینی چیلر تراکمی هوا خنک

چیلرها رایج ترین نوع ماشین هایی است که برای خنک کردن فضاهای تجاری بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی وجود دارد ، و هر نوع بر اساس برنامه ، بودجه تسهیلات و منابع انرژی در دسترس ، جوانب مثبت و منفی را ارائه می دهد.مینی چیلر تراکمی یکی از انواع آن ها است.

فروش مینی چیلر تراکمی هوا خنک

مزایای مینی چیلر تراکمی

مزایای مینی چیلر تراکمی

چیلرهای تراکمی از چرخه تبرید تراکمی استفاده می کنند و از کمپرسور مکانیکی استفاده نمی کنند. اندازه آنها بین ۲۰ تا ۱۵۰۰ تن است. چرخه تبرید تراکمی با چرخه تبرید فشرده سازی بخار متفاوت است به این دلیل که کمپرسور با یک جاذب ، پمپ و ژنراتور جایگزین می شود ، در حالی که کندانسور ، دستگاه انبساط و اواپراتور یکسان هستند. چیلرهای تراکمی به طور معمول از آب مقطر به عنوان مبرد به علاوه یک مایع ثانویه به نام جاذب استفاده می کنند و این یک راه حل لیتیوم برومید (LiBr) است و این یکی از مزایای مینی چیلر تراکمی است

در یک چیلر جاذب ، ژنراتور از یک منبع انرژی با درجه حرارت بالا ، معمولاً بخار یا آب گرم استفاده می کند ، که از طریق لوله ها جریان می یابد و مبرد را به بخار جوش می دهد. بخار به سمت کندانسور حرکت می کند و محلول غلیظ به جذب کننده باز می گردد. در جاذب ، بخار مبرد توسط محلول جذب می شود و به بخار متراکم می شود و گرمای حاصل از آن در تبخیر را آزاد می کند.و این یکی از مزایای چیلر تراکمی است

قیمت روز مینی چیلر تراکمی هوا خنک

مزایای مینی چیلر تراکمی

قیمت مینی چیلر های تراکمی هوا خنک با هم تفاوت اساسي دارد. در بازار هاي کشور نرخ اين توليدات بستگي به مواد اوليه اي که براي ساخت آن ها به کار مي رود دارد، چون تمام تجهيزاتي که در ساخت اين کالا به کار مي روند داراي نرخ يکساني نمي باشند. هزينه هاي روز اين محصول به وسيله سازندگان مختلف مشخص مي شود.

اگر فروش ها به صورت عمده انجام شود نسبت به نمونه هاي بسته بندي شده نرخ مناسب تري دارد. بالا رفتن ميزان توليد و عرضه محصول به بازار باعث مي شود تا قيمت ها به طور چشمگيري کاهش پيدا کند و در نقطه مقابل قدرت خريد مشتريان افزايش مي يابد. اگر خريد از توليدي انجام شود هزينه کمتري دارد.

خرید آنلاین بهترین ، سریعترین و کم هزینه ترین روش برای تهیه محصول است. مشتریان از خرید آنلاین و آفلاین کاملاً راضی هستند. زیرا آنها می توانند در هنگام شلوغی فقط با چند کلیک ساده خرید خود را انجام دهند. امکان خرید از فروشگاه های از راه دور مهمترین مزیت این روش است که امروزه بیشتر مردم دنیا تمایل دارند تا وقت و هزینه خود را پس انداز کنند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید