مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش هواساز هایژنیک از کارخانه

فروش هواساز هایژنیک

فروش هواساز هایژنیک با بالاترین کیفیت ممکن در این سایت مرجع انجام می پذیرد.این هواساز، مجهز به فیلترهای قدرتمند بوده که حجم زیادی از میکروارگانیسم های هوا را جذب می کنند.ساختمان بیمارستان، آزمایشگاه، کلینیک، صنایع غذایی، داروسازی و …، نمونه هایی از موارد کاربردی برای خدمات فروش هواسازهای هایژنیک هستند.

فروش هواساز هایژنیک

انواع هواساز

 1. هواساز معمولی
 2. هواساز فول فرش
 3. هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک چیست

سیستم های تهویه مطبوع مبتنی بر هواسازهای هایژنیک (hygienic air handling unit)، بهترین ابزار برای کاهش آلاینده های هوا در محیط های بهداشتی می باشند. چنانچه یکی از این دستگاه ها به درستی برای ساختمان انتخاب شود، مزایای زیادی را در پی خواهد داشت که در قسمت بعد به آنها اشاره می کنیم.

قبل از اینکه از خدمات فروش هواساز هایژنیک استفاده کنید، دقت داشته باشید که محل نصب سیستم را دقیقاً مشخص نمایید. به عنوان مثال، یک واحد تهویه هوا در یک ساختمان اداری، عملکرد و سطح نگهداری متفاوتی را نسبت به واحدی که در اتاق عمل بیمارستان در حال کار است، طلب می کند. هواسازهای هایژنیک که برای برنامه های خاص، طراحی و بهینه شده اند در فضاهای تعیین شده، کارایی بیشتری خواهند داشت.

فروش هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک، متناسب با امکانات انرژی

بسته به کاربرد هواسازها می توان انواع مختلف هواساز هایژنیک را برای رفع نیازهای گرمایشی، سرمایشی، تهویه، تنظیم رطوبت و بازیابی انرژی به کار گرفت. به این ترتیب، انتخاب هواسازهای هایژنیک نه تنها از نظر تهویه ای و فاکتورهای تنظیم آلاینده های هوا اهمیت دارند بلکه از نظر مصرف انرژی، مقرون به صرفه بوده و با امکان مختلف ساختمان ها از نظر منبع انرژی، سازگار هستند.

کاربرد هواساز هایژنیک

 • بیمارستان
 • کلینیک مراکز درمانی
 • آزمایشگاه های تحقیقاتی
 • محیط های بهداشتی
 • داروسازی
 • آزمایشگاه های تحقیقاتی

فروش هواساز هایژنیک و معمولی متناسب با نیاز مشتریان

برای دریافت بیشترین میزان انعطاف پذیری و آسایش در محل کار، یک هواساز را انتخاب کنید که بتواند متناسب با فضای موجود و نوع ساختمان، کارایی داشته باشد. نیاز ساختمان به تهویه و تنظیم شرایط هوایی، تعیین کننده مدل هواساز  است. خدمات فروش هواساز برای تمام مشاغل و کسب و کارها در مرکز تخصصی آران انرژی ارائه می شود.

فروش هواساز هایژنیک

فروش هواساز هایژنیک برای کسب و کارها و ساختمان های بهداشتی با هدف تأمین تهویه بهتر محیط کار، اهمیت دارد. هواسازهای هایژنیک، سیستم هایی کاملاً انعطاف پذیر هستند. مهندسان و پیمانکاران می توانند مؤلفه های تهویه هوا را متناسب با محدودیت های فضای ساختمان، نیازهای کاربردی و بودجه مالی، به واسطه خدمات فروش هواسازهای هایژنیک، تنظیم کنند. انتخاب واحد تهویه مناسب می تواند مراحل نصب را ساده تر و سریع تر نموده و در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی کند.

پارامترهای نصب هواساز

 1. انتخاب دقیق محل نصب سیستم
 2. تهیه لوازم و تجهیزات جانبی
 3. تهیه یک نقشه از مسیر کانال ها
 4. ارزیابی هزینه های نصب

اهمیت هواساز هایژنیک

تهیه هواساز هایژنیک و نصب آن برای کارخانه ها و آزمایشگاه های صنعتی با حساسیت و دقت بیشتری همراه است. در این موارد باید شرایط کنترل دما، رطوبت و وضعیت سرویس به خوبی تحت نظارت قرار گیرد. تمام قسمت های سیستم باید به خوبی کار کنند. ابزار دقیق باید سالم بوده و سیگنال های صحیح را ثبت نماید.

فروش هواساز هایژنیک

اجزای هواساز هایژنیک

 • الکتروموتور
 • سیستم گرمایشی
 • فن های خنک کننده
 • فیلترها
 • محفظه جذب کننده صدا
 • لوله های انتقال دهنده سیالات
 • صداگیر و لرزه گیر
 • دمپر
 • رطوبت زن
 • کنترل ها

مزایای هواساز هایژنیک در محیط های بهداشتی

بسته به اینکه انواع دستگاه هواساز هایژنیک با چه توان عملیاتی کار می‌کنند و چه محدوده ‌ای از ساختمان را تحت پوشش قرار می دهند، می‌توان یکی از آنها را خریداری نمود . نصب هواسازهای هایژنیک برای محیط های بهداشتی به صورت یک سیستم مرکزی و از طریق کانال کشی به تمام قسمت ها انجام می گیرد.

فروش هواساز هایژنیک

مهم ترین مزیت هواساز هایژنیک در محیط های بهداشتی این است که یک هوای سالم با حداقل ذرات معلق و آلاینده‌ها را تامین می‌کند. تجهیزات کلین روم ، اتاق جراحی در بیمارستان ها، صنایع غذایی، داروسازی، اتاق های استریل در شرایط خاص، همگی تحت پوشش هواسازهای هایژنیک قرار می گیرند.

طراحی هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک به گونه ای طراحی شده است که امکان کنترل، بازرسی، تعمیرات، نگهداری و یا تعویض برخی قطعات برای آن به راحتی فراهم گردد. این تجهیزات، مصرف انرژی بسیار اندکی دارند. فیلترهای هواساز با فناوری جدید طراحی شده که حجم میکروارگانیسم ها در هوا را تا حد امکان کاهش می‌دهد. بازدهی فیلتراسیون در این تجهیزات، بسیار بالا می باشد. این تجهیزات بدون تولید سر و صدا کار می کنند.

استانداردهای ساخت هواساز هایژنیک

 • EN 1886
 • EN 13053
 • VDI 3803
 • VDI 6022

فروش هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

ظرفیت عملکردی هواساز هایژنیک برای اتاق تمیز و محیط های بهداشتی بر اساس حجم هوای تمیز در هر متر مکعب معرفی می شود. هواساز هایژنیک با توجه به مجهز بودن به فیلترهای هپا و اولپا از ملزومات اتاق تمیز و تهویه بیمارستانی می باشد.این تجهیزات با استفاده از بهترین و مرغوبترین ورق های فولادی ساخته می‌شوند بنابراین قیمت ورق فولادی در قیمت خرید هواسازهای هایژنیک موثر است. فیلترهای قوی، فن ها و کویل های گرمایشی، عوامل دیگری هستند که در قیمت این تجهیزات نقش دارند.

تفاوت هواساز هایژنیک و معمولی

برای مشتریانی که تصمیم به خرید هواساز دارند این سوال به وجود می‌آید که چه تفاوتی میان یک هواساز هایژنیک و یک هواساز معمولی وجود دارد؟! هواسازهای هایژنیک همان طور که از نام آنها بر می آید تجهیزاتی هستند که مجهز به فیلترهای قوی بوده و برای نصب در محیط های بهداشتی، صنایع حساس، داروسازی، صنایع نظامی، تحقیقات پزشکی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. هواسازهای هایژنیک از نظر کنترل شرایط آلایندگی در بالاترین کیفیت قرار دارند.

فروش هواساز هایژنیک

درمقابل هواسازهای هایژنیک، هواسازهای معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هواسازهای معمولی از حساسیت کمتری برخوردار بوده و تجهیزات معمولی برای آنها نصب می شود. هواسازهای معمولی عمدتاً برای واحدهای صنعتی، تهویه ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید هواساز هایژنیک

در خرید یک هواساز هایژنیک، حتماً باید نیازهای ساختمان یا تأسیسات، همچنین ویژگی های دستگاه، مزایا و گزینه های نصب هواساز را در نظر بگیرید. سیستم هواسازی که به طور خاص برای یک کاربرد ویژه، طراحی و ساخته شده است، مراحل نصب سریع، عملکرد قابل اعتماد و رضایتمندی مشتریان را تضمین می کند. هرچه توان تهویه ای هواساز هایژنیک، بالاتر باشد قیمت دستگاه گران‌تر است. اگر تمایل دارید یکی از این تجهیزات را خریداری نمایید پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه هزینه با کارشناسان فروش در آران انرژی تماس حاصل نمایید.

فروش هواساز هایژنیک

پارامترهای قیمت هواساز هایژنیک

 • ظرفیت گرمایشی و سرمایشی دستگاه
 • نوع فیلتراسیون
 • برند سازنده هواساز
 • جنس مواد بکار رفته
 • نوسانات ارزی
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید