مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلرهای خانگی | قیمت مینی چیلر خانگی با کیفیت ایرانی

قیمت چیلرهای خانگی

مینی چیلر خانگی با توجه به اهمیت امر تهویه مطبوع در جهت سلامتی و آرامش بیشتر و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی محبوبیت چشمگیری را بدست آورده است که در ادامه در مورد به تعریف مینی چیلر ، ویژگی ها و همچنین فاکتورهای قیمت مینی چیلر خانگی می پردازیم. در ادامه مطلب به نحوه عملکرد دستگاه های چیلر، ویژگی های مهم این نوع از دستگاه ها و ساز و کار این دستگاه های چیلر و مراکز فروش مختلف دستگاه های مینی چیلر در بازار ایران و صادرات بسیار زیادی از انواع مختلف دستگاه های مینی چیلر خواهیم پرداخت.

قیمت چیلرهای خانگی

چیلرهای خانگی

قیمت چیلرهای خانگی

در ابتدا یک توضیح مختصری درباره چیلر های خانگی خواهیم داد و سپس به قیمت چیلرهای خانگی و کاربرد و کیفیت این نوع از محصولات، خواهیم پرداخت. چیلر های خانگی درواقع مینی چیلر های آپارتمانی می باشند که در بخش بیرونی ساختمان نیز نصب شده اند و وظیفه آن تولید آب سرد و پمپاژ آن به لوله های دستگاه های توزیع کننده هوای سرد وگرم مانند فن کویل و هواساز خانگی نیز می باشد. در اکثر موارد چیلر های خانگی ، با لوله کشی آب به یک هواساز متصل شده و آب سرد شده توسط آن با پمپ به کویل های درون هواساز و فن کویل منتقل و با دمیده شدن هوا از روی کویل ها توسط فن، هوای سرد وارد محیط داخلی ساختمان می شود.

البته هوا قبل از ورود از فیلتر هایی نیز عبور کرده و تصفیه می شود. برای ایجاد حالت گرمایش درون کویل های فن کویل و هواساز ، آب گرم ارسالی از طریق پکیج جریان پیدا کرده و با عبور هوا از طریق کویل ها ، هوا گرم شده و از محیط نیز توزیع می شود. در حالت کلی قیمت چیلرهای خانگی با توجه به انواع آنها نیز متفاوت میباشد.

انواع مینی چیلر

 1. آب خنک
 2. هوا خنک

 

نحوه عملکرد مینی چیلر هوا خنک

قیمت چیلرهای خانگی

مینی چیلر هوا خنک در واقع ترکیبی از سیکل تبرید و مدار آب خنک شونده است . به این صورت که دقیقا مشابه سیکل تبرید ،گاز مبرد توسط کمپرسور که با نیروی الکتریکی به گردش در می آید ، از طریق لوله کشی به کویل های واحد کندانسور پمپاژشده و با عبور از کویل های واحد کندانسور و تبادل حرارتی با محیط اطراف ، کم کم به شکل مایع مبرد در می آید . سپس این مایع مبرد از یک شیر انبساط عبور داده شده و فشار از روی آن برداشته می شود . مایعی که فشار از روی آن برداشته شده به سرعت با گرفتن گرما تبخیر می شود. در واقع مایع مبرد بعد از عبور از شیر انبساط وارد واحد اواپراتور میشود و با عبور از کویل های پر پیچ و خم آن و با گرفتن حرارت ، به گاز تبدیل شده و مجددا به کمپرسور رفته تا سیکل تکرار شود.

مبرد موجود در اواپراتور به جای جذب گرمای هوا ، درون مخزنی از آب قرارگرفته و با جذب حرارت از آب ،آب را خنک می کند و این آب خنک شده به عنوان منبع سرمایش به فن کویل ها و هواسازهای داخل ساختمان ( ویا دستگاه های صنعتی ) منتقل و در آنجا با تبادل حرارت با محیط هوا را خنک تر می کند . در ضمن بایستی به این نکته اشاره کرد که مینی چیلر ها کاربرد گسترده ای به عنوان خنک کردن دستگاه صنعتی دارند .

کاربرد مینی چیلر

قیمت چیلرهای خانگی

 • منازل و ویلاها
 • فروشگاه
 • باشگاه
 • رستوران
 • مدارس
 • مساجد
 • سینما
 • واحدهای صنعتی
 • سوله ها و …

شرکت های تولید کننده فن کویل

قیمت چیلرهای خانگی

چندین کارخانه تولید کننده در زمینه تولید انواع مینی چیلر فعالیت می کنند. این تولید کنندگان با توجه به علم روز دنیا تولید میشوند و در عرضه و فروش مینی چیلر با توجه به کیفیت بالا موفق هم بوده اند. لازم به ذکر است که کارخانه های تولیدی در چندین شهر از کشور مان است و تولیدات ساخت ایران می باشد که در نوع خود بهترین می باشند.

در کشور نیز شرکت های بسیار بزرگی در زمینه تولید فن کویل های نوع زمینی مشغول می باشند و نه تنها از این دستگاه ها در داخل کشور به وفور استفاده می شود بلکه این دستگاه های فن کویل را به خارج از کشور نیز ارسال میکنند و همیشه این نوع از دستگا ها مورد استقبال کشور های خارجی نیز میباشد.
ظرفیت مینی چیلر قیمت ظرفیت مینی چیلر قیمت
۷ استعلام شود ۳ استعلام شود
۸ استعلام شود ۴ استعلام شود
۹ استعلام شود ۵ استعلام شود
۱۰ استعلام شود ۶ استعلام شود

قیمت چیلرهای خانگی

قیمت چیلرهای خانگی

با توجه به کارایی مینی چیلر خانگی که در مکان های مختلفی اعم از خانگی و صنعتی استفاده می شود ، با استقبال خوبی مواجه شده است. قیمت مینی چیلر خانگی را می توان از مکان های مختلفی استعلام کرد و همان طور که گفته شد قیمت مختلف مینی چیلر های خانگی باتوجه به نوع و کیفیت آنها نیز متفاوت میباشد.   معتبرترین مکان ها برای استعلام قیمت چیلرهای خانگی به قرار زیر است:

 • نمایندگی های فروش مینی چیلر
 • سایت های اختصاصی مینی چیلر

عوامل موثر در قیمت چیلرهای خانگی

قیمت خرید بهینه برای مشتریان انواع مینی چیلر به عوامل گوناگونی از جمله قیمت ارز ، نوع کندانسور و اوپراتور ، نوع سیستم کنترلی ، اینورتر بودن یا نبودن و سایر موارد بستگی دارد.  باتوجه به این که این نوع از دستگاه های مینی چیلر خانگی با بالاترین استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب مینی چیلر باکیفیت و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند،ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد.

انواع مختلف مینی چیلر های خانگی

قیمت چیلرهای خانگی

مینی چیلر های خانگی دارای انواع مختلفی نیز می باشند. مانند مینی چیلر های تک فاز و سه فاز ، قابلیت استفاده تا فضای ۱۰۰ متر مربع را به صورت سرمایشی و گرمایشی را دارا میباشند. در این نوع از دستگاه ها از تکنولوژی اینورتر نیز استفاده میشود، دارای بالاترین ضریب عملکرد نیز می باشند.

استفاده از گاز مبرد R410A و سازگار با محیط زیست، امکان تامین درجه حرارت های متفاوت به صورت مستقل، مجهز به موتور BLDC فن با راندمان بالا ، قابلیت اتصال به Eco-V جهت تامین هوای تازه ، سیستم های کنترل BMS که همان مدیریت هوشمند نیز میباشد، امکان اتصال پنل های مختلف داخلی به دستگاه مینی مولتی وی، سطح صدای پایین و نصب راحت و آسان از دیگر مزایا و قابلیت های این دستگاه نیز میباشد.

مهمترین ویژگی های مینی چیلر های خانگی

قیمت چیلرهای خانگی

مینی چیلر های خانگی دارای ویژگی های زیاد و منحصر به فرد نیز میباشند. از مهمترین ویژگی های این دستگاه ها ، قابلیت سرمایشی و گرمایشی بودن را دارا می باشند که در ادامه به ویژگی های این دستگاه ها خواهیم پرداخت. چیلر های خانگی درواقع شبیه چیلر هوا خنک با کمی کوچکتر بودن ابعاد آنها که پمپ و منبع انبساط نیز در آن قرار گرفته است. چیلر های خانگی در مساحتی کمتر از ۱۵۰ متر مربع کاربرد دارند.

یکی از مزیت های این دستگاه ها نسبت به دستگاه های داکت اسپلیت این است که  چندین فن کویل به یک چیلر خانگی وصل شده و دمای هوای خروجی از هرکدام را میتوان به صورت جداگانه و مستقل از سایر فن کویل ها نیز کنترل نمود. ولی در داکت تسلیت ها یک هوا ساز مرکزی در سقف کاذب قرار میگیرد که با کانال کشی هوای سرد و گرم را به داخل اتاق ها وارد میکند ولی عیب آن این است که سیستم تهویه همه اتاق ها و سالن های متصل به داکت اسپلیت، با هم روشن و خاموش شده و دمای یکسانی خواهند داشت.

لیست قیمت انواع چیلر در بازار

قیمت چیلرهای خانگی

قیمت چیلرهای خانگی مختلف باتوجه به انواع مختلف آنها بایکدیگر نیز متفاوت میباشند. بازار فروش مینی چیلر های تولید داخلی در ایران بسیار خوب میباشند و همیشه و هر ساله تقاضا و درخواست برای خرید چیلر خانگی در بازار ایران نیز بالا می باشد و این نوع از دستگاه ها هم به مقدار زیادی به کشور های خارجی صادرات میشوند و مورد استقبال خوب کشور های خارجی وارد کننده نیز قرار میگیرند .لازم به ذکر است که دستگاه های چیلر زیادی از خارج از کشور به داخل ایران وارد می شوند و معمولا این نوع از دستگاه های خارجی چیلر در ساختمان های چند طبقه و برج های لوکس ایران نصب و راه اندازی نیز میشوند. در مجموع فروش چیلر ایرانی هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور بسیار بالا می باشد.

فروشگاه مرکزی انواع چیلر در ایران

قیمت چیلرهای خانگیدر کشور نیز فروشگاه های بسیار متعدد فروش انواع مختلفی از دستگاه های چیلر نیز وجود دارند که اقدام به فروش انواع چیلر نیز در سراسر شهر های کشور میکنند. دستگاه های چیلر تولید داخلی در اکثر موارد همیشه مشتریان ثابت خود را چه در داخل کشور و چه از خارج کشور را دارا می باشد. تعداد زیادی از فروشگاه های انواع چیلر در کشور در شهر تهران مستقر هستند. در شهر های بزرگ دیگر ایران نیز مانند مشهد و تبریز و … ، این فروشگاه ها نیز وجود دارند که به فروش گسترده دستگاه های مختلف چیلر نیز می پردازند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید