تهویه آران انرژی
چهارشنبه , فروردین ۲۰ ۱۳۹۹

عوامل مشخص کننده قیمت چیلر جذبی

کشور ما با توجه به حرکت در مسیر تکنولوژی روز دنیا توانست در مدت زمان کوتاهی پیشرفت شایانی در امر تولید سیستم های تهویه مطبوع (سرمایش و گرمایش) داشته باشد و از جمله این محصولات چیلر جذبی می باشد که در این مقاله به تعریف و قیمت چیلر جذبی می پردازیم.

چیلرهای جذبی از گرما برای جریان در خنک کنی استفاده می کنند، آنها تولید آب سرد را در حالی که فقط مصرف مقدار کمی از نیروی برق را برای اجرای پمپ نیاز دارند. چیلرهای جذبی عموما از بخار یا آب گرم برای جریان در چرخه سردسازی لیتیوم برومید استفاده می کنند اما همچنین می توانند از منابع گرمای دیگر استفاده کنند.

قیمت چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

  1. تک اثره(آب داغ ، بخار ، و خورشیدی)
  2. دو اثره
  3. شعله مستقیم

اجزای اصلی چیلر جذبی

  1. کندانسور
  2. ژنراتور
  3. اواپراتور
  4. مبدل حرارتی

قیمت چیلر جذبی

چرخه خنک کننده چیلرهای جذبی

چرخه خنک کننده برای چیلرهای جذبی همانند چیلرهای الکتریکی است. تفاوت اساسی بین دو چیلر پروسه ای است که فشار مبرد را افزایش می دهد. در یک چیلر الکتریکی یک موتور الکتریکی یک کمپرسور را فعال می کند که باعث افزایش فشار بخار مبرد می شود. در چیلرهای جذبی، یک پمپ بخار مبرد را به فشار بالا می کشد.

کاربری

  • پالایشگاه ها
  • سردخانه ها
  • سامانه های تهویه مطبوع

قیمت چیلر جذبی

ظرفیت دستگاه

این چیلرها در ظرفیت ۵۰  تن تبرید الی ۲۰۰۰ تن تبرید با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا تحت لیسانس برندهای معتبر بین المللی طراحی و تولید می شوند.

قیمت چیلر جذبی

قیمت چیلر جذبی با توجه به ظرفیت برودتی نامی و تناژ واقعی تبرید دستگاه مشخص می شود بنابراین قبل از دانستن اطلاعات ملزوم نمی توان قیمت دقیق و صادقی را اعلام کرد.

قیمت چیلر جذبی در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر ، فروش از درب کارخانه ، گارانتی ممتاز و خدمات پس از فروش بسیار بهینه و اقتصادی می باشد. جهت استعلام قیمت و خرید انواع چیلر جذبی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

چیلر تراکمی با کندانسور هوایی

قیمت چیلر تراکمی با کندانسور هوایی

چیلرهای آب خنک در مقایسه با چیلرهای هوا خنک، معمولاً ارزان تر هستند. چیلرهای هواخنک …