مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کندانسور هوایی از درب کارخانه

قیمت کندانسور هوایی

کندانسور هوایی از لوازم تهویه مطبوع و همان کندانسور هوا خنک است که در چیلرها و سایر دستگاه های صنعتی استفاده می شود. کندانسور هوا خنک نیازی به برج خنک کننده و آب ندارد و از طریق هوا و تعدادی فن کار خود را انجام می دهد. قیمت کندانسور هوایی نسبت به عوامل مختلفی مانند ظرفیت تبرید و … متفاوت است.

قیمت کندانسور هوایی

توضیحاتی در باره ی کندانسور هوایی و قیمت کندانسور هوایی

تهویه ی مطبوع در صنعت و هم چنین در ساختمان ها موضوع مهم و حیاتی محسوب می شود. کندانسور یکی از محصولاتی است که در تهویه مطبوع نقش دارد. اگر قصد خرید کندانسور هوایی را دارید با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های آن و قیمت کندانسور هوایی آشنا کنیم.

انواع کندانسور

  1. هوا خنک
  2. آب خنک
  3. تبخیری

قیمت کندانسور هوایی

کندانسور هوایی چیست

کندانسور هوایی درواقع همان کندانسور هوا خنک است که نیازی به آب و برج خنک کننده ندارد‌. کندانسور هوایی از تعداد زیادی فن تشکیل شده است. هوا پس از ورود به کویل ها، تحت تاثیر فن ها هوای داغ خود را از دست داده و به مایع تبدیل می شود. در واقع دستگاه کندانسور همان طور که از اسم آن مشخص است کار کندانس کردن و تبدیل گاز به مایع را انجام می دهد. کندانسور هوایی به دلیل داشتن تعداد زیادی فن به کندانسور فن دار نیز معروف است.

کاربردهای کندانسور هوایی

از کندانسور هوایی در ساخت چیلرها به میزان زیادی استفاده می شود‌ . کندانسور هوایی در تولیدات صنعتی نیز کاربرد زیادی دارد.

مزایای کندانسور هوایی

در کندانسور هوایی از سیستم برج خنک کننده استفاده نمی شود و به این ترتیب حجم آن نسبت به سیستم آب خنک کم تر است. در کندانسور هوایی به دلیل عدم وجود آب احتمال زنگ زدگی نیز کم تر است و به این ترتیب عمر نگهداری کندانسور هوایی افزایش پیدا می کند. کندانسور هوایی به دلیل حجم کم دارای انعطاف پذیری بالایی نیز شده است.

قیمت کندانسور هوایی

انواع کندانسور هوایی

  • V شکل
  • عمودی
  • افقی

قیمت کندانسور هوایی

قیمت کندانسور هوایی با توجه به ظرفیت تبرید آن متفاوت است و هرچه کندانسور ظرفیت تبرید بالاتری داشته باشید، قیمت کندانسور هوایی نیز بالاتر خواهد رفت. توجه داشته باشید که قیمت کندانسور هوایی از سایر کندانسور ها بیشتر است زیرا در ساخت آن از مواد اولیه بیشتری استفاده شده و طول عمر بیشتری نیز نسبت به آن ها دارد.

جنس لوله ها و فین ها نیز از عوامل موثر بر قیمت کندانسور هوایی محسوب می شوند. لوله هایی از جنس مس و آلومینیوم نسبت به سایر لوله ها دارای مقاومت و استحکام بیشتری هستند. طرح و شکل کندانسور نیز عامل موثر دیگری بر قیمت کندانسور هوایی محسوب می شود.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید