مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش هواساز به قیمت عمده

فروش هواساز

هواساز ها (Air Handing Unit) در واقع باعث تهویه ی هوا می شوند و می توانند کار گرمایش، سرمایش یا مرطوب نگهداشتن محیط را نیز انجام دهند. هواسازها جعبه ی بزرگ هستند که در آن فن، کویل های سرمایشی و گرمایشی و فیلتر هستند و بعضی از آن ها به دودکش نیز مجهز شده اند و برای مصارف صنعتی و غیر صنعتی (آپارتمانی ، اداری و تجاری) استفاده می شوند. در این مقاله به شرح و خرید دستگاه از نمایندگی فروش هواساز می پردازیم.

نمایندگی فروش هواساز

هواساز چیست و چه کاری انجام می دهد؟

یک دستگاه هواساز و یا واحد تهویه هوا که اغلب به آن به اختصارAHU   گفته می شود دستگاهی است که برای تنظیم و گردش هوا به عنوان بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه هوا) استفاده می شود.

فروش هواساز

انواع هواساز

  • ایرواشر
  • یک منطقه ای
  • چند منطقه ای
  • هایژنیک

هواسازها  معمولا به یک سیستم تهویه مانند دودکش وصل می شوند که هوا را از طریق ساختمان توزیع می کند و آن را به AHU می فرستد. بعضی اوقات دستگاه هواساز تخلیه هوا را به طور مستقل به داخل و خارج از خانه بدون دودکش انجام می دهد.

فروش هواساز

هواسازهای کوچک برای استفاده خانگی، واحد های ترمینال نامیده می شوند و ممکن است شامل یک فیلتر هوای، کویل و دمنده باشند؛ این ترمینال های ساده تر، کویل های دمنده یا واحدهای فن کویل نامیده می شوند. بعضی از هواسازها را نیز برای قرار دادن روی سقف و پشت بام طراحی کرده اند. . در هوای سرد هواسازها با پخش آب در هوا می پاشد تا رطوبت را بالا ببرد.

اجزای دستگاه

  • فن
  • کویل گرمایشی
  • کویل سرمایشی
  • فیلتر
  • آستناتورهای صدا
  • دمپرها

فروش هواساز

ساختار دستگاه

هواسازها به طور معمول در اطراف سیستم قاب سازی با پانل های فلزی مجهز به عنوان مورد نیاز برای مطابقت با پیکربندی اجزاء ساخته شده است. در ساده ترین شکل، قاب می تواند از کانال های فلزی یا بخش های ساخته شده با پانل های فلزی تک پوست استفاده شود. فلزکاری به طور معمول برای حفاظت دراز مدت گالوانیزه می شود.

برای واحدهای در فضای باز برخی از انواع درب ضد آب و مهر و موم اضافی در اطراف مفاصل نصب می شود. ممکن است فن موجود در هواسازها ، لرزش ایجاد کند که بوسیله ی یک لرزش گیر جلوی آن را می گیرند.

فروش هواساز

نمایندگی فروش هواساز

فروش هواسازها در ظرفیت ۱۵۰۰ CFM الی ۶۵۰۰۰ CFM می باشد.این هواسازها با ساختار عمودی ، افقی و همچنین L شکل می باشند.نمایندگی فروش هواساز ، این دستگاه را با قیمت مناسب و از درب کارخانه و همچنین در محل پروژه شما در اختیارتان قرار می دهد.

در این نمایندگی فروش هواساز ، تولیدات با ضمانت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و همچنین فروش در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر با طراحی میکرو کنترلر هواساز هایژنیک برای اولین بار در خاورمیانه در نظر گرفته شده است.

فروش هواساز

مشتریان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب مناسب ترین هواساز منحصر به پروژه شان و همچنین خرید انواع هواساز با کیفیت ، با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید