مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چیلر تراکمی صنعتی مستقیم از کارخانه

چیلر تراکمی صنعتی

چیلر تراکمی صنعتی آب خنک، چیلرهای هواخنک و چیلرهای کم دما سه مدل از چیلرهای تراکمی قابل استفاده در صنایع هستند که با ظرفیت های خنک کنندگی متفاوت، شرایط دمایی مختلفی را برای آب خنک مصرفی در صنعت فراهم می سازند. قیمت چیلر تراکمی صنعتی را از مجموعه آران انرژی بخواهید.

چیلر تراکمی صنعتی

انواع چیلر

 1. چیلر تراکمی
 2. چیلر صنعتی

چیلر تراکمی صنعتی

انواع چیلرهای تراکمی صنعتی جزو تجهیزات خنک کننده آب در صنایع مختلف هستند که با توان خنک کنندگی مختلف قادرند آب سرد مصرفی را برای واحدهای صنعتی را فراهم کنند. چیلرهای تراکمی برای واحد صنعتی به ۳ دسته چیلرهای هوا خنک، چیلرهای آب خنک و چیلرهای کم دما تقسیم بندی می شوند. هر یک از این سه چیلر تراکمی دارای یک نوع مشخصات فنی و شرایط عملکردی می باشند.

پارامترهای استفاده از چیلر تراکمی صنعتی

 1. طراحی مهندسی و اصولی مطابق با استانداردهای صنعتی
 2. قیمت مناسب
 3. کارایی بالا
 4. بخش خدمات پشتیبانی محصول پس از فروش

زمانی که برای خرید چیلرهای تراکمی صنعتی به یک مرکز مراجعه می کنید، قبل از اینکه دستگاه را خریداری کنید از مشخصات فنی و خدماتی که مجموعه صنعتی به شما در خصوص فروش چیلر ارائه می دهد سوال کنید.

خرید اینترنتی چیلر

موارد فوق برای خرید اینترنتی چیلر تراکمی صنعتی  به کار می رود. مجموعه آران انرژی یک فروشگاه اینترنتی صنعتی تخصصی در خصوص تأمین و فروش چیلرهای تراکمی، چیلرهای صنعتی، انواع محصولات تهویه و مواردی نظیر این ها می‌باشد که با کیفیت بالا، تمام محصولات صنعتی را در حوزه تهویه، سیستم گرمایشی و سرمایشی فراهم نموده است.

انواع کمپرسور چیلر تراکمی

 1. اسکرال
 2. سانتریفیوژ
 3. اسکرو
 4. رفت و برگشتی

چیلر تراکمی صنعتی

چیلر تراکمی صنعتی هوا خنک

برای پاسخ به تامین آب خنک صنایع و انجام فرایندهای صنعتی و همچنین خنک سازی ماشین آلات صنعتی، نسل جدیدی از چیلر تراکمی صنعتی هوا خنک به بازار عرضه شده است.این چیلرهای تراکمی  هوا خنک  به صورت واحد های خنک کننده آب در قالب چیلر صنعتی پرتابل و چیلر مرکزی مورد استفاده قرار می گیرند. ظرفیت خنک کنندگی این چیلرهای تراکمی ۵ تا ۳۲۰ تن تبرید می باشد و بسته به نیاز صنعت از یکی از مدل های این محصول استفاده می شود.این مدل چیلر تراکمی هوا خنک قابلیت کنترل شرایط دمایی را از ۲۰ تا ۷۰ درجه فارنهایت فراهم می سازد.این چیلرها با اصول مهندسی و طراحی ویژه، نیازهای بخش صنعت را فراهم ساخته است.

چیلر تراکمی صنعتی

قیمت چیلر هوا خنک

قیمت چیلر با توجه به نوع کاربری، نوع کمپرسور و همچنین ظرفیت دستگاه مشخص می گردد.جهت استعلام قیمت چیلر تراکمی و همچنین خرید دستگاه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر هوا خنک ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر هوا خنک
۸۰ استعلام شود ۵ استعلام شود
۱۰۰ استعلام شود ۱۰ استعلام شود
۱۲۰ استعلام شود ۱۵ استعلام شود
۱۵۰ استعلام شود ۲۰ استعلام شود
۱۸۰ استعلام شود ۳۰ استعلام شود
۲۰۰ استعلام شود ۴۰ استعلام شود
۳۰۰ استعلام شود ۵۰ استعلام شود
۳۲۰ استعلام شود ۶۰ استعلام شود

چیلر تراکمی صنعتی آب خنک

زمانی که فرایند خنک سازی آب در واحدهای صنعتی با راندمان بالا انجام نگیرد و اختلال یا کاهش کارایی در این  فرآیند احساس شود، استفاده از چیلرهای تراکمی صنعتی آب خنک توصیه می گردد. این نوع چیلر تراکمی قادر است دمای مورد نظر را در فرآیندهای صنعتی تامین کند. این محصولات عموماً به صورت چیلرهای خنک کننده به صورت مرکزی استفاده می شوند.ظرفیت خنک کنندگی چیلر تراکمی صنعتی آب خنک از ۵۰ تا ۳۲۰ تن متغیر است و می تواند شرایط دمایی را متناسب با شرایط مورد نیاز بهینه سازی کند.این مدل چیلرهای تراکمی با ظرفیت کمتر به صورت تک واحدی برای خنک سازی آب در واحدهای صنعتی  به کار می روند.

قیمت چیلر تراکمی آب خنک

ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر آب خنک ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر آب خنک
۲۰۰ استعلام شود ۵۰ استعلام شود
۲۵۰ استعلام شود ۷۵ استعلام شود
۳۰۰ استعلام شود ۱۰۰ استعلام شود
۳۲۰ استعلام شود ۱۵۰ استعلام شود

اجزای چیلر

 • کندانسور در مدل های هوایی،آبی و تبخیری
 • کمپرسور
 • اواپراتور
 • لوله مکش
 • شیر انبساط

چیلر تراکمی صنعتی

چیلر تراکمی صنعتی کم دما

یکی دیگر از انواع چیلرهای تراکمی که برای خنک سازی آب در واحدهای صنعتی استفاده می شود، چیلرهای کم دما نام دارند. این تجهیزات با ظرفیت های خنک سازی متنوع تولید شده‌اند.دمای استاندارد که توسط چیلر تراکمی صنعتی تنظیم می شود تا کمتر از منفی ۳۰ درجه فارنهایت است. کاهش دما در این چیلرها تا حدود ۵۰ درجه فارنهایت نیز ثبت می شود.ظرفیت خنک کنندگی برای این چیلرها از ۱ تا ۱۶ ثبت شده است که بسته به نیاز صنایع به کار می رود.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید