مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش چیلر تراکمی مدیا در ایران

فروشنده چیلر

چیلر تراکمی مدیا یکی از بهترین چیلرهای تراکمی در بازار است که برای خنک سازی هوا به کار می رود. انواع چیلر مدیا باکیفیت و راندمان بالا کار می کنند و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های برق می شوند. قیمت فروش چیلر تراکمی به ظرفیت خنک کنندگی آن بستگی دارد.

نمایندگی فروش چیلر تراکمی مدیا در ایران

چیلر تراکمی مدیا

چیلر تراکمی مدیا چیلرهای تراکمی مدیا یکی از برند های موجود در بازار است که به عنوان یکی از تجهیزات خنک کننده شناخته می شود. چیلر مدیا نیز مانند سایر تجهیزات چیلر بر اساس سیستم تبرید و تولید هوا و آب خنک عمل می کند. این تجهیزات از ظرفیت خنک کنندگی بالایی برخوردار هستند و تمام قسمت ها با حداکثر راندمان کار می کنند.

انواع چیلر تراکمی برای استفاده در ساختمان های مسکونی، صنایع، اداره و فروشگاه ها طراحی شده است. اگر قصد دارید یک چیلر ایده آل با قیمت مناسب و کارایی بالا خریداری کنید پیشنهاد می کنیم در مورد مشخصات فنی انواع چیلر باکیفیت مدیا، فکر کنید. این محصولات در نوع خود، بی نظیر بوده و توانسته اند گواهی های استاندارد از مراجع مربوطه را دریافت کنند. چیلرهای تراکمی مدیا قابل رقابت با نمونه های مشابه خود هستند.

چیلر تراکمی مدیا

اجزای چیلر تراکمی مدیا

 اجزای چیلر تراکمی مدیا

اجزای چیلر تراکمی شمل:

 • کمپرسور
 • اپراتور
 • شیر مخصوص انبساط
 • لوله های و مسیر عبوری سیال
 • فیلتر
 • فن

شرح اجزای چیلز

چیلر تراکمی مدیا از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده که اساس آن شبیه به سایر چیلرهای صنعتی می باشد. کمپرسور، جزء اصلی چیلرهای تراکمی است و وظیفه آن به حرکت درآوردن سیال و متراکم کردن آن است. لوله ها و مسیر عبور جریان سیال، قسمت های دیگری از اجزای تشکیل دهنده چیلر تراکمی مدیا هستند. تمام این تجهیزات داخل یک محفظه فلزی قرار دارند .همچنین چیلر تراکمی مدیا از فیلترهایی تشکیل شده که مانع از عبور ذرات گرد و غبار و همچنین ناخالصی ها به داخل قطعات دستگاه می گردند. برای چیلر تراکمی مدیا، تعدادی فن تعبیه شده که وظیفه خنک کنندگی را برعهده دارند.

مزایای خرید چیلر تراکمی مدیا

 مزایای خرید چیلر تراکمی مدیا

 • ظرفیت خنک کنندگی بالا
 • راندمان بالا و افزایش عملکرد به همراه کاهش مصرف انرژی
 • قیمت مناسب و هزینه پایین برای تعمیرات و نگهداری
 • کار کردن بدون تولید سر و صدا
 • قابل کاربرد در مکان های مختلف

خدمات فروش چیلر تراکمی

هنگامی که مشتریان قصد خرید چیلر تراکمی مدیا را دارند ، علاوه بر دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب مدل مشخصی از یک چیلر تراکمی، می توانند با مشخصات فنی و طرز عملکرد چیلرها نیز آشنا شوند. پس از خرید تجهیزات توسط مشتری، فروشنده، خدمات گارانتی، نصب، راه اندازی، آموزش و روش های بازرسی و نگهداری از چیلر تراکمی مدیا را به مشتریان ارائه می دهد.

چیلر تراکمی مدیا

نمایندگی فروش چیلر تراکمی

نمایندگی های فروش چیلر تراکمی ، ارائه دهنده خدمات تعمیرات چیلر به مشتریان می باشد ؛ در صورتی که به هر دلیل برای چیلر تراکمی مدیا مشکلاتی به وجود آید، به طور مثال، اگر چیلر روشن نشود، با سر و صدای زیاد کار کند، آب را خنک نکند و یا هر نقص دیگری پیدا کند، خدمات بازرسی، تعمیرات و یا تعویض قطعات برای مشتریان چیلر تراکمی مدیا توسط فروشنده و تعمیرکار ماهر ارائه می گردد. جهت استعلام قیمت ، خرید چیلر تراکمی و همچنین جهت استفاده از تمام خدمات فوق و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه “چیلراینفو” تماس بگیرید.

مرکز فروش بهترین چیلر در ایران

مرکز فروش بهترین چیلر در ایراندر ایران بهترین فروشندگان و تولید کنندگان انواع محصولات تهویه و چیلر به نکات مهم مربوط به مراحل فروش توجه بسیاری دارند که موجب رضایت خریدار بالا رفتن بازده محصولات تولیدی شرکت آن ها می شود. 

مراحل فروش چیلر

مراحل فروش چیلر از طریق شرکت ها به این شکل است که ابتدا مهندسان کارشناس اطلاعات لازم را پس از بازدید محل پروژه (در صورت نیاز) جمع آوری و ظرفیت و نوع چیلر مورد نظر را با توجه به پارامتر های مختلف از جمله دمای مورد نیاز، شرایط آب و هوایی، مقدار آب موجود و در دسترس و … محاسبه و انتخاب می کنند. در صورتی که ظرفیت و نوع چیلر از قبل مشخص شده باشد، ویژگی های چیلر را در نظر گرفته و پیش فاکتور فروش چیلر تراکمی مورد نظر را که شامل مراحل ساخت، قیمت و ویژگی های تجهیزات به کار رفته در آن است، صادر می کنند. در صورت توافق، چیلر مورد نظر با ویژگی های مشخص شده در مدت زمان مشخص ساخته شده و بعد از تست، تحویل و نصب می شود و پس از نصب و شروع به کار چیلر، گارانتی و خدمات پس از فروش ذکر شده در قرارداد آغاز می گردد. 

قیمت عمده چیلر مشهد

قیمت عمده چیلر مشهدقیمت چبلر های تراکمی بسته به ظزفیت و انواع آن متفاوت است، برای مثال قیمت چیلر تراکمی هواخنک کمتر از چیلر آب خنک می شود، زیرا هزینه ی نصب، تعمیر و نگهداری آن کمتر است. قیمت چیلر تراکمی هواخنک نیز مانند بقیه ی اجناس با افزایش قیمت دلار، افزایش پیدا کرده است. برای گرفتن آخرین قیمت های چیلر های تراکمی هوا بهتر است با یک کارشناس متخصص مشورت کنید تا پس از انجام بررسی ها و متناسب با سیستم شما بهترین چیلر هوا را به شما پیشنهاد دهد، تا با مشکل عدم تأمین نیاز های واقعی و هچنین زیان مالی مواجه نشوید.

مشهد به دلیل تعدد کارخانجات و شرکت های صنعتی در این زمینه، به عنوان یکی از مراکز تولید کننده انواع سیستم های تهویه هوا و خنک کننده شناخته می شود که بسیار از برندها در آن مشغول به فعالیت، تولید و پخش چیلر و ارائه آن به بازار اند. بدین ترتیب سایر مراکز و کارخانه ها برای فراهم آوردن سیستم های تهویه در فضاهای ساختمانی خود خرید عمده چیلر از این مراکز معتبر که به صورت مقرون به صرفه تر نیز تمام می شود را ترجیح می دهند.

بهترین برند چیلر ایرانی در بازار

بهترین برند چیلر ایرانی در بازاریکی از فواید خرید چلیرهای ایرانی این است که با در نظر گرفتن انواع شرایط آب و هوایی کشو تولید و با قیمت مناسب تری نسب به همتایان خارجی خود به بازار عرضه می شوند. به علاوه با توجه تحریم های اخیر و نوسانات ارزی حال حاضر کشور و همچنین مشکلات ترخیص از گمرک، واردات اکثر کالا از جمله سیستم های تهویه هوا و چیلر با موانع جدی روبرو شده استو گزینه دومی در زمان کاهش واردات پیش روی مشتریانی است که از کالاهای وارداتی استفاده می کردند، قرار می گیرد استفاده از تولیدات داخلی است و این خود باعث افزایش عرضه و تقاضای برند های ایرانی در بازار و نیز بالا رفتن کیفیت آن ها برای رضایت مشتری می شود.  

ارائه دهنده انواع چیلر

ارائه دهنده انواع چیلراز دیرباز تا کنون تهیه محیط مناسب برای زندگی در فصول مختلف سال یک مسأله حیاطی به شمار می رفته است؛ نصب تأسیسات تهویه مطبوع به منظور تأمین آسایش افراد، مصرف بهینه سوخت و بازیافت انرژی، کاربری تجهیزات تحت بار کمتر و انتخاب بهینه شرایط محیط بیرون به جای انتخاب شرایط بحرانی می تواند نقش عمده ای در کاهش مصرف انرژی، هزینه های مربوط به تجهیزات تهویه مطبوع داشته باشد. در اینجا جا دارد با برخی از انواع چیلر آشنا شوید؛

انواع چیلر: 

 • چیلر های تراکمی 
 • چیلر های جذبی 
 • چیلرهای هوا خنک 
 • چیلر های آب خنک 
 • مینی چیلر ها 
 • و انواع دیگر چیلر گرمایشی و سرمایشی 

بزرگترین وارد کننده چیلر باکیفیت

بزرگترین وارد کننده چیلر باکیفیتواردات دستگاه های تهویه مطبوع و انواع چیلر و ترخیص آن از گمرک از کشور های مختلفی صورت گرفته است. بررسی های آماری که توسط کارشناسان شرکت های بازرگانی صورت گرفته، نشان گر این موضوع است که در سال 1395 از 40 کشور مختلف در سراسر جهان انواع دستگاه تهویه به کشور وارد شده است. از میان این 40 کشور بیشترین میزان واردات و ترخیص مربوط به خرید از چین  بوده است به صورتی که سهم ارزشی واردات دستگاه تهویه از چین 58 درصد و سهم وزنی آن 67 درصد می باشد. 

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید