تهویه آران انرژی
دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه - هواساز - فروش دستگاه هواساز آذرنسیم

فروش دستگاه هواساز آذرنسیم

هواسازها با توجه به کنترل رطوبت و دما بسیار کاربردی می باشند و استفاده از آن ها برای سلامتی بسیار مهم می باشد. هواساز ها در مدل های متنوعی ساخته می شوند.این محصولات در داخل کشور طراحی و تولید می گردد و از جمله برندهای با کیفیت در بازار هواساز آذرنسیم می باشد.

هواساز آذرنسیم

هواساز:

هواساز (Air Handling Unit) دستگاهی استکه با تنظیم دما و رطوبت تهویه بهینه ای را رقم می زند.. هواساز مهم ترین دستگاه تهویه مطبوع می‌باشد که در راه چیلر و بویلر با کانال هوا قرار دارد .این سیستم جدا از تامین هوای سالم ممکن است برای دستیابی به هوا با شرایط خاص صنعتی ( مانند نساجی،سالن پرورش قارچ ، گلخانه) پزشکی ( هواساز هایژنیک) طراحی و ساخته شوند. همچنین با قرار دادن چندین فیلتر که در محل عبور هوا قرار دارند ، می توانید علاوه بر استفاده از هوای خنک در تابستان و هوای گرم در زمستان نسبت به تمیزی و کیفیت هوا نیز اقدام موثری انجام دهید.

هواساز آذرنسیم

اجزا اصلی هواساز آذرنسیم به شرح ذیل می باشند:

  • دمنده برای جابجایی هوا به کار می رود.
  • کویل سرمایشی می تواند رطوبت را کاهش دهد و همچنین باعث کاهش دمای هوا شود.
  • کویل گرمایشی جهت بالا بردن دمای هوا به کار می رود.
  • ایرواشر(Air Washer) به طور معمول جهت شستشوی هوا و همچنین جهت رطوبت زنی به کار می رود.
  • انواع متعددی از رطوبت زن ها برای افزایش رطوبت به کار می روند.

انواع مختلف فیلتر در هواسازها قابلیت نصب دارند که بسته به خالصی هوا و همچنین نوع آلودگی تعداد آن ها متغیر می باشد. این هواسازها از ظرفیت هوادهی ۲۰۰۰ الی ۶۲۰۰۰ cfm طراحی و تولید می شوند.در این سایت اختصاصی سیستم های تهویه مطبوع فروش هواساز در انواع مختلف انجام می پذیرد. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت انواع هواساز با کارشناسان واحد فروش می توانند در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت ایرواشر | لیست قیمت خرید هواساز خانگی از کارخانه

با تولیدات وسیعی که از سوی تولید کنندگان مختلف در حوزه دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و غیر صنعتی اتفاق اقتاده، حالا شاهد تولید و پیدایش انواعی از این دستگاه های مهم