مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم

خرید فن کویل

شرکت آذر نسیم در عرصه سیستم های تهویه مطبوع از سال 1380 کار خود را شروع کرده است و به موفقیت های بسیاری با توجه به کیفیت بالا و رضایت مندی مشتری رسیده است. اکنون به شرح فن کویل سقفی آذر نسیم می پردازیم.

فن کویل سقفی آذر نسیم

فن کویل سقفی چیست

فن کویل سقفی (Fan coil)  دستگاهی جهت تهویه مطبوع در ساختمانه مسکونی، تجاری و صنعتی، با هوادهی بین 200cfm _1000 الی می‌باشداین دستگاه بستگی پروژه های مورد نیاز درانواع مختلف ساخته می شود. فن کویل های آذر نسیم با میزان هوادهی 800 الی 2200 CFM با کویل مسی به صورت سرمایی و گرمایی تولید می گردند و به گونه ای طراحی شده اند که در آپارتمان ها ، مجتمع های مسکونی ، ساختمان ها ی اداری ، بیمارستان ها و کلیه اماکنی که آب سرد یا گرم برای خنک یا گرم کردن ساختمان در قسمت مربوطه (موتورخانه) تولید می شود ، و کاربرد دارند. از ویژه گیهای فن کویل ، کنترل مجزای هر اتاق با در نظر گرفتن دمای ملزوم افراد ساکن در آن محیط می باشد.

فن کویل سقفی آذر نسیم

انواع فن کویل سقفی

  1. روکار با کابینت
  2. توکار

ویژگی های کابینت

کابینت بیرونی فن کویل ها با ضخامت 1.25 میلی متر و  از ورق های فولادی  و به صورت ترئینی طراحی و ساخته است. کابینت خارجی فن کویل در خط تولید  با رنگ کوره ای با دوام پوشش داده می شود.به منظور جلوگیری از انتشار صدا و ارتعاش ، قسمت جلوی فن کویل عایق بندی شده است و بسیار بی سر و صدا می باشد.

فن کویل سقفی آذر نسیم

ویژگی موتور

 

فن کویل سقفی آذر نسیم بسیار پر قدرت می باشند که این  ویژگی طی سال ها منحصر به شرکت  تهویه آذرنسیم بوده و این شرکت را برگزیده عنوان بهترین سازنده فن کویل در صنعت تاسیسات HVAC در نزد مشتریان اعلام نموده استتشت آب تقطیر کویل فن کویل های آذرنسیم از ورق گالوانیزه ساخته شده و با عایق رطوبتی در مقابل زنگ زدگی مقاوم شده است.کویل دستگاه از بهترین و با دوام ترین مواد تهیه شده است تا قطرات آب تقطیر شده به راحتی از سطح آن ریزش کند.کویل استاندارد با لوله های مسی 8/3 اینچ می باشد.

فن کویل سقفی آذر نسیم

قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم

فن کویل سقفی آذر نسیم در رده بهترین فن کویل ها قرار گرفته است در نگاه مشتریان سیستم های تهویه مطبوع. قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم با توجه به ظرفیت دستگاه و نوع توکار و یا روکار بودن متفاوت می باشد. مشتریان ارجمندمان می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از بروزترین قیمت ها مطلع شوند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید