تهویه آران انرژی
دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه - فن کویل - قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم

قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم

شرکت آذر نسیم در عرصه سیستم های تهویه مطبوع از سال ۱۳۸۰ کار خود را شروع کرده است و به موفقیت های بسیاری با توجه به کیفیت بالا و رضایت مندی مشتری رسیده است. اکنون به شرح فن کویل سقفی آذر نسیم می پردازیم.

فن کویل سقفی آذر نسیم

فن کویل سقفی چیست

فن کویل سقفی (Fan coil)  دستگاهی جهت تهویه مطبوع در ساختمانه مسکونی، تجاری و صنعتی، با هوادهی بین ۲۰۰cfm _1000 الی می‌باشداین دستگاه بستگی پروژه های مورد نیاز درانواع مختلف ساخته می شود. فن کویل های آذر نسیم با میزان هوادهی ۸۰۰ الی ۲۲۰۰ CFM با کویل مسی به صورت سرمایی و گرمایی تولید می گردند و به گونه ای طراحی شده اند که در آپارتمان ها ، مجتمع های مسکونی ، ساختمان ها ی اداری ، بیمارستان ها و کلیه اماکنی که آب سرد یا گرم برای خنک یا گرم کردن ساختمان در قسمت مربوطه (موتورخانه) تولید می شود ، و کاربرد دارند. از ویژه گیهای فن کویل ، کنترل مجزای هر اتاق با در نظر گرفتن دمای ملزوم افراد ساکن در آن محیط می باشد.

فن کویل سقفی آذر نسیم

انواع فن کویل سقفی

  1. روکار با کابینت
  2. توکار

ویژگی های کابینت

کابینت بیرونی فن کویل ها با ضخامت ۱٫۲۵ میلی متر و  از ورق های فولادی  و به صورت ترئینی طراحی و ساخته است. کابینت خارجی فن کویل در خط تولید  با رنگ کوره ای با دوام پوشش داده می شود.به منظور جلوگیری از انتشار صدا و ارتعاش ، قسمت جلوی فن کویل عایق بندی شده است و بسیار بی سر و صدا می باشد.

فن کویل سقفی آذر نسیم

ویژگی موتور

 

فن کویل سقفی آذر نسیم بسیار پر قدرت می باشند که این  ویژگی طی سال ها منحصر به شرکت  تهویه آذرنسیم بوده و این شرکت را برگزیده عنوان بهترین سازنده فن کویل در صنعت تاسیسات HVAC در نزد مشتریان اعلام نموده استتشت آب تقطیر کویل فن کویل های آذرنسیم از ورق گالوانیزه ساخته شده و با عایق رطوبتی در مقابل زنگ زدگی مقاوم شده است.کویل دستگاه از بهترین و با دوام ترین مواد تهیه شده است تا قطرات آب تقطیر شده به راحتی از سطح آن ریزش کند.کویل استاندارد با لوله های مسی ۸/۳ اینچ می باشد.

فن کویل سقفی آذر نسیم

قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم

فن کویل سقفی آذر نسیم در رده بهترین فن کویل ها قرار گرفته است در نگاه مشتریان سیستم های تهویه مطبوع. قیمت فن کویل سقفی آذر نسیم با توجه به ظرفیت دستگاه و نوع توکار و یا روکار بودن متفاوت می باشد. مشتریان ارجمندمان می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از بروزترین قیمت ها مطلع شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فن کویل یک طرفه

فروش فن کویل یک طرفه مستقیم از کارخانه

فن کویل یک طرفه به نوعی از فن کویل گفته می شود که جریان هوا …