تولید و عرضه سیستم تهویه مطبوع مرکزی

0

تهویه مطبوع مرکزی بسیار نقش برجسته ای ایفا می کند.امروزه انواع سیستم های تهویه با قیمت های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. یکی از مهمترین مواردی که برای خرید دستگاه های تهویه مطبوع می بایست درنظر گرفت انتخاب نوعی از سیستم تهویه می باشد که نیاز ما را برطرف می کند.

تهویه مطبوع مرکزی

انواع سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع برای نصب در ساختمان به صورت مجموعه ای از کانال های تهویه ای، سیستم های مرکزی، دستگاه های مستقل و … عمل می کنند. اگزاست فن ها، دستگاه هواساز، چیلر تراکمی، پکیج یونیت ها و ایرواشرها نمونه ای از دستگاه های تهویه ای برای ساختمان هستند. برای دریافت قیمت این تجهیزات می توانید با مجموعه تهویه آران انرژی در تماس باشید.

[highlight-red bcolor=”green” align=”justify” ]همانطور که بیان داشتیم انواع سیستم های تهویه مطبوع طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بالارفتن هزینه های مربوط به قیمت انرژی نیز نیاز به شناخت انواع دستگاه های تهویه مطبوع را بیش از پیش می کند.[/highlight-red]

به طور کلی سیستم های تهویه مطبوع به دو مورد زیر تقسیم می شوند:

  • سیستم های تهویه مطبوع مستقل که شامل کولر اسپیلیت، داکت اسپیلیت و مینی چیلرها می شود.
  • سیستم های تهویه مطبوع مرکزی که عمدتا شامل مجموعه چیلر و دستگاه هواساز  می شود.

مزیت سیستم های تهویه مرکزی

تهویه مطبوع مرکزی

در سیستم های تهویه به صورت مرکزی مزیت های بسیاری را می توان بیان داشت. یکی از این مزیت ها کاهش بسیار زیاد مصرف انرژی نسبت به سیستم های مستقل می باشد.همچنین در این سیستم ها علاوه بر آنکه سطح آسایش افراد ارتقا می یابد، از آنجایی که سیستم به صورت مرکزی عمل می کند، دیگر نمای ظاهری ساختمان تحت تاثیر سیستم های متعدد قرار نمی گیرد و زیبایی خود را حفظ می کند.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”justify” ]دیگر مسئله ای که می توانیم آن را به عنوان مزیت ذکر کنیم طولانی تر بودن عمر مفید سیستم های مرکزی ست.همچنین کنترل رطوبت مناسب در این دستگاه ها امکان پذیر می باشد اما در سیستم های مستقل این فرآیند با دقت کمتری امکان پذیر است.[/highlight-red]

برخی دستگاه های تهویه

  • چیلر تراکمی
  • مینی چیلر
  • پکیج یونیت
  • هواساز و ایرواشر
  • اگزاست فن
  • یونیت هیتر و …

تهویه مطبوع مرکزی

خرید سیستم های تهویه مطبوع مرکزی

خرید سیستم های تهویه مرکزی می تواند برای استفاده کننده آن بسیار سودآور و دارای صرفه اقتصادی باشد.اگر قصد خرید این قبیل سیستم ها را دارید می بایست ابتدا به جست و جوی مراکز معتبر و اصلی فروش آن بگردید. شاید این موضوع سخت به نظر برسد اما با اندکی جست و جو در فضای اینترنت و بررسی اصالت آن ها می توانید بهترین فروشندگان را شناسایی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سه =