تهویه آران انرژی
جمعه , آذر ۱ ۱۳۹۸
خانه - گرمایش رستوران - گرمایش رستوران فضای باز

گرمایش رستوران فضای باز

از آنجایی که روز به روز بر افرادی که از فضای باز رستوران ها استفاده می کنند افزایش می یابد بحث گرمایش رستوران فضای باز بخصوص در ماه های سرد سال بسیار پر اهمیت می باشد تا در کنار تهویه مناسب رضایت مشتریان هم بدست بیاید.

گرمایش رستوران

سیستم گرمایش قابل خرید برای فضای باز

استفاده از سیستم گرمایش جهت فضاهای باز که بتواند علاوه بر ایجاد گرمایش بهینه، صرفه جویی اقتصادی نیز داشته باشد ، بسیار پر اهمیت است. یکی از گزینه های هوشمند و بهینه ، سیستم گرمایش تابشی می باشد که بسیار مناسب برای این منظور می باشد. این سیستم ها انتقال حرارت را از روش تابش و بدون در نظر گرفتن به هوای موجود به انجام می رسانند که مشکل گرمایش محیط های باز را مرتفع کرده اند.

گرمایش رستوران

علت عدم استفاده از هیتر در فضای باز رستوران ها

وقتیکه فضای محیط مسقف نباشد و به دلیل سبک بودن هوای گرم ، این گرمایی که به وسیله هیتر ایجاد می شود تلف می گردد. همچنین بر این موضوع واقفیم که گرمایش از روش ذکر شده بسیار سریع تر است و با فعال کردن سیستم گرمایش تابشی، دمای مناسب خیلی زودتر فراهم می گردد و همراه با گرمایش سریع، در کاهش هزینه ها می تواند موثر باشد.

گرمایش رستوران فضای باز

اگر قضد خرید سیستم گرمایش مناسب برای گرمایش رستوران فضای باز ، فضای کافی شاپ و مانند آن هستید بهتر است مزایای به کارگیری سستم گرمایش به وسیله تابش را مدنظر قرار دهید.این سیستم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و گرمایش مستقیم فضای مورد نظر می گردد.

گرمایش رستوران

برخی مزیت های گرمایش تابشی

  • راندمان بالای کاری و انتقال گرما توسط تابش
  • مصرف انرژی الکتریسیته و کاهش مصرف سوخت
  • عدم اشغال فضا توسط دستگاه به دلیل قابلیت نصب آن روی سقف یا دیوار
  • انواع طراحی ها بسته به نیاز مشتری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir