مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت پکیج یونیت (روف تاپ پکیج)

پکیج یونیت ها (rooftop package) با توجه به اقتصادی بودن و عدم اشغال جای زیاد و همچنین سازگاری با نقاط مختلف آب و هوایی بسیار دستگاه هایی بهینه و هوشمندی می باشند. قیمت پکیج یونیت با در نظر گرفتن نوسانات ارزی بسیار متغیر می باشد و این نوسانات تاثیر مستقیمی در تمامی قیمت ها و همچنین قیمت پکیج یونیت می گذارد. این تجهیزات که به صورت یکپارچه و واحد می توانند به صورت سیستم های گرمایشی و سرمایشی عمل کرده و در تمام فصل های سال، هوای تمیز و تصفیه شده را در اختیار ساختمان ها قرار دهند. این تجهیزات قابل نصب برای واحدهای مسکونی، تجاری، صنعتی و اداره ها می باشند.

قیمت پکیج یونیت را از وب سایتهای اینترنتی جویا شوید. از مهمترین فاکتورهای خرید پکیج یونیت ها در عملکرد و کارائی آنها خلاصه می شود. مراکز عرضه این محصولات شما را در خرید تان کمک خواهند کرد. بازار صادرات این محصول در کشور از رونق خوبی برخوردار است. این دستگاهها با برخوردار بودن از چند فن برای شما گرما و سرما را تولید می کنند.

آخرین قیمت پکیج یونیت (روف تاپ پکیج)

مزایای هواساز روف تاپ

مزایای هواساز روف تاپ

  • روفتاپ ها به گونه ای طراحی شده اند که قابل نصب بر روی پشت بام انواع ساختمان ها می باشند.
  • از این دستگاه ها در تمام شرایط آب و هوایی می توان استفاده کرد.
  • عملکرد این دستگاه ها به صورت مستقل به عنوان دستگاه های سرمایشی و گرمایشی می باشد.
  • مصرف انرژی این تجهیزات در ساختمان بسیار کمتر است. بنابراین در هر سال، هزینه های کل ساختمان تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
  • انواع دستگاه های هواساز روف تاپ برای کارخانه‌ها و صنایع نیز کاربرد دارد.
  • این تجهیزات به صورت ترکیبی از یک چیلر و هواساز قادرند هوای تمیز را توزیع کنند.

شرح مزایای پکیج یونیت

قیمت پکیج یونیت

از مهمترین مزایای هواساز روف تاپ در تولید گرمایش و سرمایش آنها می باشد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت گرما و سرما را برای مکانهای بزرگی چون باشگاههای ورزشی و دانشگاهها و دیگر مکانهای بزرگ که محل پر رفت و آمدی هستند را فراهم کنند.

هیجان انگیزترین بخش این قسمت را می توان در تولید سرما توسط این دستگاه دانست چرا همانطور که ذکر شد این پکیج ها علاوه تولید گرما برای شما سرما را هم در فصل گرم تولید می کنند، تولید سرما در پکیج یونیت ها را کویل ها انجام می دهند. و در تولید گرما هم بدون نقش موتورخانه ها کار می کنند. آنها یک سطح بالاتر از سیستم های خنک کننده دیگر عمل می کنند.

از بهترین های هواساز روف تاپ در عدم نیاز آنها به لوله کشی در سقف های کاذب می باشد. هواساز روف تاپ دلایل محکم و عالی برای اثبات عملکرد خودشان در پارامتر بدنه استاندارد و قابلیت انتخاب کندانسوز آبی و هوایی دارد.

انواع پکیج یونیت دارای بدنه استاندارد آلومینیومی و لوله های مسی هستند که آنها را مناسب نصب در فضای بیرون می کند. البته نمی توان از طراحی های منحصر به فرد آنها در زوایای افقی چشم پوشی کرد چرا که این پارامتر آنها را بسیار مناسب و خوب برای انتخاب به نمایش خواهند گذاشت. اما اگر با دقت به این دستگاهها نگاهی بیندازیم می بینیم که این دستگاهها به عنوان سیال واسط می باشند.

آشنایی کامل با پکیج یونیت

آشنایی کامل با پکیج یونیت پکیج یونیت همان دستگاه تهویه هوای مطبوع است. از مهمترین مسائلی که در زمان استفاده از دستگاه پکیج یونیت با آن روبرو می شوید مسئله کاهش دادن آلودگی صوتی است که بسیار مهم و با اهمیت می باشد که این دستگاه توانایی کاهش آلودگی صوتی را دارد. امروزه این دستگاهها در انواع مختلف با ظرفیتهای ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می شوند. با طراحی های گوناگونی چون افقی و عمودی در معرض دید همگان قرار می گیرند.

پژوهشی که در خصوص عملکردهای خوب و مثبت دستگاههای تهویه هوا صورت گرفته شامل راندمان بالای اسن دستگاهها در تهویه هوا می باشد. آنها بی نظیر هستند که خارج ساختن هوای بد. گزینه خوب بعدی یکیج ها در نصب آسان آنهاست که به راحتی می توانید آنها را در جای مناسب و دلخواه نصب کرد.

معمولا در داشتن امکانات به جهت آسایش و راحتی، مسئله قیمت خرید محصول از جمله گزینه هایی است که افراد به آن چالش درگیر آن چالش می شوند. از آنجایی که قیمت پکیج یونیت با توجه به راندمان بالای کاریش بسیار مناسب هست اغلب مشتریان خوبی را هم دارند. درباره خصوصیات ظاهری پکیج یونیت ها، ذکر اینکه مورد بسیار ضروری می آید که این کالاها از طریق کانال های ارتباطی هوای گرم و سرد را در کل کانال هوای مطبوع بهره مند هستند.

همان طور که همه می دانند پکیج یونیت، دستگاهی است که کنترل درجه حرارت هوای ورودی به فضای مورد نظر و همینطور کنترل رطوبت هوا را می سنجد. چیزی در حد فیلتر یا صافی که به عنوان پاک کننده ظاهر می شوند. در واقع یکی از مناسب ترین دستگاهها برای مکان های سربسته و یا مکانهای شلوغ که نیاز به گرما، سرما و تمیزی هوا دارند.

اجزای تشکیل دهنده پکیج یونیت شامل چیلر تراکمی و دستگاه هواساز می باشد. که چیلرها وظیفه سرد کردن را دارند و هواساز ها هم گرما و سرما متناسب برای محیط را فراهم می کنند.

خرید مستقیم انواع پکیج یونیت از کارخانه

خرید مستقیم انواع پکیج یونیت از کارخانه

 

خرید مستقیم یعنی روبرو شدن با قیمت پایین پکیج یونیت ها. برای اینکه از این مزیت بهره مند شوید می توانید مستقیما از محل تولید پکیج یونیت ها آنها را خریداری کنید. کارخانه های تولید کننده پکیج یونیت های خود را با درصد سود مورد نظر خودشان به شما می فروشند با همان قیمتی که به مشتریان عمده کالا را می دهند.

در خرید مستقیم پکیج یونیت ها واسطه ها حذف می شوند به همین علت قیمتها پایین می آید. این را هم بشنوید که کارخانه ها هر کالایی را که می فروشند با قیمت عمده به خریداران می فروشند. می دانید که خریدهای عمده هم با کاهش قیمت روبرو است.

ارزش خرید از وب سایت شرکتهای تولید کننده، هم در خرید مستقیم آن می باشد. علاوه بر اینکه این بستر اینترنتی کالای خود را با جزئیات خرید در معرض دید مشتریان قرار می دهند میزان قیمت گذاری پایین این سامانه ها به شما این امکان را هم می دهند که هزینه کمتری به جهت خرید صرف کنید، چرا که حذف واسطه ها و هزینه های اضافی، کمک خوبی به پس انداز شما خواهد کرد بعلاوه شما را هم صاحب یک پکیج یونیت خوب برای مکان مورد نظرتان خواهد نمود.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید