قطب فروش گرمایش تابشی در کشور

0

فروش گرمایش تابشی مدرن از آنجایی که روز به روز بر افرادی که از فضای باز و یا بزرگ استفاده می کنند بیشتر می شود، مهمترین نکته به خصوص در فصول سرد سال بحث گرمایش آن می باشد،زیرا درصورت عدم تهویه و گرمایش مناسب مشکلات زیادی را  از جمله افزایش مصرف انرژی و کاهش راندمان کاری و بهبود کیفیت را در بر خواهد داشت.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

خرید سیستم گرمایش تابشی برای فضای باز

استفاده از نوعی سیستم گرمایش برای فضاهای باز که بتواند علاوه بر ایجاد گرمایش مناسب، صرفه اقتصادی نیز داشته باشد حائز اهمیت است.سیستم های گرمایش از طریق تابش می توانند گزینه مناسبی برای این منظور باشند.

این سیستم ها انتقال حرارت را از طریق تابش و بدون توجه به هوای موجود انجام می رسانند و مشکل گرمایش محیط های باز را مرتفع کرده اند.خرید این سیستم با در نظر گرفتن کاهش چشمگیر مصرف سوخت و همچنین کاهش شدید مصرف برق بسیار بهینه و هوشمند می باشد.

این سیستم با الهام از خورشید صورت گرفته است و تابش ساطع شده بدون آنکه بر هوا تاثیر بگذارد در آن نفوذ می کند و هنگامی به گرما تبدیل می شود که به سطحی برخورد کند.

علت عدم استفاده از هیتر در فضای باز

از آنجایی که فضای محیط باز می باشد و به دلیل سبک بودن هوای گرم، این گرمایی که به وسیله هیتر ایجاد می شود تلف می گردد.همچنین بر این موضوع واقفیم که گرمایش از طریق تابش بسیار سریع تر است و با فعال کردن سیستم گرمایش تابشی، دمای مطلوب خیلی زودتر فراهم می گردد و این سرعت بالا در ایجاد گرما، در کاهش هزینه ها می تواند موثر باشد.

مزایای استفاده از سیستم گرمایش تابشی در محیط باز

اگر قصد خرید یک سیستم گرمایش مناسب برای فضای باز رستوران، کافی شاپ ، روف گاردن ، سالن های صنعتی ، سالن های ورزشی و مانند آن را دارید ، بهتر است مزایای استفاده از سیستم گرمایش به وسیله تابش را مدنظر قرار دهید.

برخی مزیت های آن به شرح زیر است:

  • سرعت بالای انتقال گرما توسط تابش
  • مصرف انرژی الکتریسیته و همچنین سوخت کاهش می یابد
  • عدم پر کردن فضا توسط این سیستم به دلیل قابلیت نصب آن روی دیوار یا سقف
  • انواع طراحی ها بسته به نوع نیاز

فروش گرمایش تابشی

در این سایت مرجع، فروش گرمایش تابشی با توجه به اطلاعات فنی کارشناسان و برند معتبر با گارانتی اصل در نظر گرفته شده است.با توجه به فروش از درب کارخانه همراه با استانداردهای روز دنیا ، قیمت مناسب و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند،ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.