فروش چیلر اسکرال هوایی صنعتی زنجان

8

با توجه به بازده و عملکرد مطلوب، استفاده از چیلر اسکرال هوایی صنعتی رواج زیادی یافته‌ و شرکت های پخش مبادرت به توزیع عمده انواع آن نمودند.

تولید کنندگان این نوع چیلر در شهر هایی مانند زنجان اقدام به تاسیس کارخانه کرده‌ و با استفاده از خطوط تولید پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت، توانسته‌ اند نیاز کشور به این نوع دستگاه های خنک کننده را برطرف سازند.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

چیلر اسکرال هوایی

 

پخش چیلر‌اسکرال هوایی


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

شرکت هایی که مبادرت به پخش چیلر اسکرال هوا خنک می کنند این نوع دستگاه های صنعتی را جهت استفاده در محیط های کارگاهی و تولیدی بزرگ عرضه نموده و با فروش این نوع دستگاه ها به روند تولید کالا در کشور و فراهم آمدن محیط تولید مناسب کمک می کنند.

چیلر اسکرال در واقع یک نوع چیلر تراکمی است که با استفاده از نوعی کمپرسور خاص اقدام به خنک سازی محیط های اداری و تولیدی و سایر محل های مورد نظر می کند.

از مزایای این نوع چیلر نسبت به سایر دستگاه های مشابه می توان به ایجاد صدای کمتر، تعمیر و نگهداری آسان و بازدهی بالای آن اشاره کرد در چیلرهای تراکمی از اجزایی مانند کمپرسور و کندانسور و یک نوع سیال سرد کننده استفاده می شود.

عملکرد چیلر

به این صورت که کمپرسور سیال مبرد یا سرد کننده‌ گازی را تحت فشار بالا قرار می‌دهد. سپس آن را در حالی که دما و فشار بالایی دارد وارد خطوط لوله می نماید.

این سیال از طریق خطوط لوله به کندانسور رسیده‌ که در این مرحله و درون کندانسور عمل تقطیر صورت گرفته‌ و به سمت شیر انبساط جریان پیدا می کند. در این مسیر  و با افت فشار، دمای تبخیر مایع کم شده‌ و وارد اپراتور می گردد.

حال در مجاورت آب گرم، گرمای آب را جذب کرده‌‌‌ و خود مایع تبدیل به گاز می‌ شود این مراحل به صورت پیوسته‌‌ انجام شده‌‌‌ و در هر مرحله گرمای آب گرفته‌ شده‌‌ و آب سرد چیلر جهت خنک سازی تولید می‌ گردد.

مولفه های چیلر اسکرال

 • پنل های استارت و کنترل
 • دریچه های تخلیه
 • سوئیچ های جریان
 • شیرهای انبساط الکترونیکی
 • اپراتور
 • کندانسور های هوا خنک یا آب خنک
 • کانال ها یا مجرا های عبور سیال
 • لوله های به هم پیوسته‌
 • فرآهم شدن‌ مبادله حرارت با راندمان بسیار بالا

مزیت های چیلر اسکرال هوایی

 • میزان بهره وری یا راندمان انرژی بالا
 • سازگاری با محیط زیست
 • امکان نصب آسان تجهیزات
 • تعمیر و نگهداری راحت این نوع چیلر ها
 • امکان انجام تنظیمات ویژه بر روی دستگاه
 • قابل بکارگیری در انواع محیط ها
 • کارکرد قابل اطمینان
 • مصرف برق بسیار پایین
 • سادگی عملکرد کمپرسور اسکرال
 • ایجاد صدای کم

قیمت مینی چیلر صنعتی

 

فروش چیلر اسکرال هوایی صنعتی

با توجه به تولید روز افزون این نوع تجهیزات خنک کننده، برخی از شرکت ها به فروش ارزان چیلر اسکرال هوا خنک صنعتی روی آورده اند تا به این وسیله بتوانند سهم بیشتری از بازار را به دست بیاورند و خریداران نیز می توانند از این فرصت استفاده نموده و نسبت به تهیه دستگاه های مورد نیاز خود با مناسب ترین قیمت اقدام نمایند.

با توجه به این که سیستم های خنک کننده اسکرال از مزایای نسبی در مقایسه با سایر سرد کننده ها برخوردارند، استفاده از آنها به میزان زیادی گسترش پیدا کرده که این مزایا را می توان به شکل زیر تقسیم بندی نمود:

تعمیر و نگهداری آسان چیلر های اسکرال

نسب به چیلر های رفت و برگشتی، هزینه های مورد نیاز جهت تعمیر و نگهداری چیلر اسکرال به مراتب پایین تر بوده و به دلیل این که از تعداد قطعات متحرک کمتری برخوردار هستند، استهلاک این نوع چیلر ها بسیار کمتر است.

طول عمر بالای این نوع دستگاه ها

به دلیل برخورداری از تعداد قطعات کمتر، طول عمر این نوع چیلر ها به مراتب بیشتر است.

کاهش میزان صدای ایجاد شده توسط دستگاه

از آن جایی که یکی از مسائل مهم در این نوع دستگاه ها میزان سر و صدای تولید شده می باشد، چیلر اسکرال به علت نوع تکنولوژی به کار رفته در آن از میزان صدای بسیار کمی برخوردار می باشد.

سیستم های حفاظتی پیشرفته

برای جلوگیری از سوختن موتور و سایر قطعات الکترونیکی، از سیستم های حفاظتی پیشرفته استفاده شده و به این ترتیب میزان خرابی و سوختن قطعات در این دستگاه ها بسیار کم است.

 

انواع چیلر اسکرال

به طور کلی دو نوع چیلر اسکرال داریم که عبارتند از چیلر اسکرال هوایی و چیلر اسکرال آبی و در این قسمت می خواهیم از مناظر گوناگون این دو مدل را با یکدیگر مقایسه نماییم.

تفاوت از نظر ساختار

این دو نوع تکنولوژی از قطعات اصلی مشترکی برخوردارند اما اگر کندانسور با آب خنک شود به آن چیلر تراکمی آب خنک گفته‌‌ می‌شود. در صورتی که اگر با هوا خنک شود، به آن چیلر اسکرال هوا خنک می گویند.

تفاوت از نظر مصرف آب

با توجه به استفاده از آب در خنک کردن کولر اسکرال آب خنک، میزان مصرف آب در این نوع کولر بسیار بیشتر بوده و از این منظر استفاده از کولر هوا خنک بسیار مقرون به صرفه تر بوده و برای محیط زیست و مشکل بی آبی موجود در کشور نیز مناسب تر می باشد.

تفاوت از نظر عملکرد این دو نوع دستگاه

از آنجایی که در کولر های هوا خنک از جریان هوا جهت خنک کردن دستگاه استفاده می شود، بنابراین عملکرد این دستگاه ارتباط مستقیمی با دمای هوای محیط داشته و طبیعتا در روزهای بسیار گرم عملکرد آن پایین می آید.

همچنین در مناطق دارای آب و هوای مرطوب نباید از چیلر آب خنک استفاده کرد. زیرا در این مناطق راندمان کولر آب خنک بسیار پایین می باشد.

تفاوت از نظر تعمیر و نگهداری دستگاه

تعمیر و نگهداری چیلر اسکرال هوایی نسبت به چیلر آب خنک بسیار آسان تر بوده و به همین دلیل استفاده از آن به صرفه تر می باشد.

چیلر تراکمی اسکرال

 

خرید چیلر اسکرال هوایی در زنجان

فروشندگان و بازرگانان می توانند با خرید عمده چیلر اسکرال هوا خنک زنجان، ضمن برخورداری از قیمت های بسیار پایینتر و شرایط خرید مناسب، قیمت فروش خود را نیز رقابتی تر کرده و به این وسیله مشتریان به مراتب بیشتری را ترغیب به خرید از کالا های خود نمایند.

ما در این مجموعه تلاش کرده‌ ایم امکان خریداری انواع چیلر هوا خنک صنعتی را برای تمامی خریداران اعم از توزیع کنندگان و مصرف کنندگان گرامی فراهم آورده‌ است.

همچنین با کیفیت ترین انواع چیلر صنعتی را با مناسب ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

این مجموعه با حذف دلالان و واسطه ها این دستگاه های پرکاربرد صنعتی را با قیمتهایی کاملا رقابتی و مناسب جهت فروش عرضه نموده‌‌ است.

تمامی متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت ما یا تماس با کارشناسان شرکت، از مشاوره و توضیحات فنی و تخصصی بهره مند شوند.

همچنین می توانند در صورت تمایل نسبت به خرید چیلر اسکرال هوایی و آبی اقدام نمایند.


برای مشاوره تلفنی همین الان تماس بگیرید
تماس مستقیم با کارشناسان آر پی آسا
شماره گویا: ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۷۴


با پرکردن فرم، در اولین فرصت کارشناسان آر پی آسا با شما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند

8 نظرات
 1. محمود دانشمند می گوید

  بسیار محتوای خوبی بود و ممنون

 2. محمد رمضانی می گوید

  چیلر اسکرال با توجه به صدای کمش بهترین انتخابه

 3. ناشناس می گوید

  شما فروش فقط در زنجان دارید؟

  1. h.bahrami می گوید

   خیر کارخانه در تهران (شهر قدس) می باشد و به تمامی شهرهای کشور محصولات ارسال می شود.

 4. ناشناس می گوید

  درود بر شما تولیدکننده با کیفیت ایرانی

  1. h.bahrami می گوید

   ممنون از شما و نظر لطفتون

 5. دکتر زارع می گوید

  برای ویلای ۳۰۰ متری از چیلر چند تن باید استفاده کنم؟

  1. h.bahrami می گوید

   انتخاب تناژ چیلر پارامترهای متعددی دارد که پیشنهاد می دیم با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید راهنماییتون می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.