مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزانترین قیمت چیلر و فن کویل از کارخانه

قیمت چیلر و فن کویل

گرمایش و سرمایش ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است از جمله وسایل گرمایشی و سرمایشی مدرن چیلر و فن کویل است. چیلر ها باعث خنک شدن دستگاه ها و فضاها می شوند و از نظر دیگر فن کویل ها باعث گرم شدن ساختمان ها می شوند. برای خرید چیلر و فن کویل باید به نکاتی توجه کرد و همچنین چه آیتم هایی بر قیمت چیلر و فن کویل تاثیر می گذارد؟

قیمت چیلر و فن کویل

کاربرد چیلر و فن کویل

 1. ساختمان های مسکونی
 2. ساختمان های تجاری
 3. ساختمان های اداری
 4. کارخانجات و …

قیمت چیلر و فن کویل

گرمایش و سرمایش خانه ها و ساختمان ها از موضوعاتی هستند که در فروش ساختمان و خانه و همچنین احساس راحتی در ساختمان بسیار موثر هستند. امروزه وسایل گرمایشی و سرمایشی مدرن مانند چیلر و فن کویل جایگزین وسایل گرمایشی و سرمایشی سنتی مانند بخاری و کولر شده اند. قیمت چیلر و فن کویل با توجه به نوع دستگاه،ظرفیت و همچنین مدل آن بستگی دارد.

قیمت چیلر و فن کویل

چیلر چیست

چیلرهای صنعتی در انواع  مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که در آن آب سرد یا مایع از طریق تجهیزات فرایند پخش می شود. به طور معمول برای خنک کردن محصولات و ماشین آلات، چیلرهای آب در بسیاری از برنامه های کاربردی مختلف از جمله قالب گیری تزریق، ابزار و قالب برش، مواد غذایی و نوشیدنی، مواد شیمیایی، لیزر، ماشین ابزار، نیمه هادی ها و موارد دیگر استفاده می شود.

قیمت چیلر و فن کویل

انواع چیلر

 • چیلر جذبی
 • چیلر تراکمی

عملکرد چیلر

عملکرد چیلر صنعتی بدین صورت است که گرما را از یک مکان (معمولا تجهیزات یا محصول فرآیند) به محلی دیگر، حرکت می دهد. استفاده از آب یا محلول آب / گلیکول برای انتقال گرما به داخل و از طریق چیلر بسیار شایع می باشد و احتمال دارد نیاز به فرایند چیلر برای ذخیره مخزن و سیستم پمپاژ داشته باشند.

قیمت چیلر و فن کویل

فن کویل چیست

یک واحد فن کویل (FCU) یک وسیله ساده است که شامل مبدل، کویل و فن است. این بخش بخشی از سیستم HVAC موجود در مکان های متعدد است. فن کویل ها یک دستگاه متنوع است و برای کنترل درجه حرارت در فضای مورد استفاده در آن استفاده می شود یا در فضاهای چندگانه استفاده می شوند. فن کویل توسط یک سوئیچ دستی / خاموش یا با یک ترموستات کنترل می شود که جریان آب را به مبدل حرارتی با استفاده از یک شیر کنترل و یا سرعت فن کنترل می کند.

قیمت چیلر و فن کویل

از فن کویل در برخی از ساختمان های اداری و مراکز خرید استفاده می شود. نصب این تجهیزات به ویژه برای محیط هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند، یک انتخاب ایده آل خواهد بود. به طور معمول یک دستگاه FCU با ظرفیت بالا، قادر است تا 150 متر مربع را تحت پوشش قرار دهد. با این حال، دستگاه های فن کویل معمولاً به عنوان مکمل سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند؛ در حالیکه سایر سیستم های HVAC برای تهویه هوا نصب می شوند، FCU ها نیز نقش سرمایش و گرمایش را ایفا می کنند.

مزایای فن کویل

 • انعطاف پذیری بالای برای نصب در مکان های متفاوت با متراژ متغیر.
 • بهره وری انرژی،صرفه جویی در هزینه های ناشی از انرژی در ساختمان

قیمت چیلر و فن کویل

معایب فن کویل

 • دستگاه FCU، توانایی استفاده از هوای بیرون را برای خنک کردن ندارد؛ همین عامل باعث می شود سیستم در فصول سرد به ویژه در بهار و پاییز، کارایی کمتری داشته باشد.
 • سیستم های فن کویل فقط از راندمان متوسطی برخوردار هستند اما در صورت حفظ و بهره برداری مناسب، سطح خوبی از بهره وری را ارائه می دهند.

انواع فن کویل

 • زمینی
 • سقفی
 • کانالی

پارامترهای خرید چیلر و فن کویل

 1. در خرید چیلر و فن کویل دمای مورد نظر بسیار مهم است. یعنی باید توجه کنید که چه نوع ظرفیتی از چیلر را با توجه به فضای مورد نظر خود انتخاب می کنید.
 2. شایع ترین و قابل قبول ترین مایع خنک کننده ترکیبی از 50٪ آب مقطر و 50٪ گلیکول (polycool (EG-25 است.

قیمت چیلر و فن کویل

مشتریان گرامی می توانند جهت استعلام قیمت چیلر و فن کویل با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در ارتباط باشند. در این سایت مرجع ارزانترین قیمت فروش با توجه به تولید و عرضه مستقیم از کارخانه اعلام می گردد.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید