مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت برج خنک کننده چیلر

تولید برج خنک کننده

مهمترین دستگاهی که جهت خنک کردن آب و سیالات در فضاهای صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد برج خنک کننده چیلر می باشد که با نصب آن سیستم تهویه مطبوع مرکزی کارایی بهینه خود را بدست می آورد. در این مقاله به شرح و قیمت برج خنک کننده چیلر می پردازیم.

قیمت برج خنک کننده چیلر

برج خنک کننده چیلر و ویژگی های آن

قیمت برج خنک کننده چیلر

همان طور که می دانید چیلرها باعث خنک شدن فضای ساختمان ها استفاده می شوند و اینکه این چیلر باید از طریق یک آب خنک تغذیه شود و وظیفه ی خنک کردن این آب برعهده برج خنک کننده (cooling tower) است. برج خنک کننده چیلر معمولا روی سقف قرار گرفته و مقصد نهایی آب های گرم اضافی در ساختمان است. برج خنک کننده چیلر وظیفه ی سرد کردن آب ورودی به چیلر را برعهده دارد.

انواع برج های خنک کننده

  1. مکانیکی
  2. طبیعی

برج خنک کننده نوع مکانیکی برای وارد کردن هوای خنک به سیستم به فن احتیاج دارند تا بدین وسیله گرما را از آب حذف کنند. برج خنک کننده نوع طبیعی، که معمولا با یک نیروگاه هسته ای دیده می شوند، از هوای خروجی هوا به داخل یک دودکش بلند استفاده می کنند.

برج خنک کننده شامل یک فن بزرگ هستند که هوا را در طول واحد به حرکت در می آورند.  آب كندانسور به برج های خنك کننده پمپ می شود و به جریان هوا اسپری می شود. هوای خنک وارد و در تماس مستقیم با اسپری آب کندانسور (در یک برج خنک کننده آزاد) وارد می شود و این باعث می شود که گرما از آب کندانس به هوا منتقل شود و سپس این هوا در جو ذوب می شود. سپس آب كندانسور جمع شده و به مخازن خنك كننده وارد مي شود تا گرماي بيشتري را جمع آوري كند.

اجزای اصلی برج خنک کننده چیلر

قیمت برج خنک کننده چیلر

  1. حوضچه
  2. پمپ

حوضچه ، آب خارج شده از چرخه ی سیستم چیلر را جمع آوری می کند. پمپ ها ، آب را به برج های خنک کننده منتقل می کنند و جریان آبی را ایجاد می کنند که خنک کردن را آسان تر می کند.

موارد استفاده و کاربردهای برج خنک کننده

  • آب سرد
  • تولید برق
  • فرایندهای مکانیکی

نیروگاه هایی که در نزدیکی دریاچه ها و رودخانه ها قرار دارند از برج های خنک کننده استفاده می کنند تا آب گردشی را که در مخازن گرم شده خنک کند.

مصرف برق در برج خنک کننده

یک برج خنک کننده با استفاده از پمپ ها ، آب را به حرکت در می آورد که منبع تغذیه این پمپ ها انرژی الکتریکی (برق) می باشد.فن های مورد استفاده در برج های خنک کننده نیز از برق استفاده می کنند، اما برج خنک کننده با کارکرد خود این مصرف انرژی را جبران می کند.

ظرفیت(تن تبرید)قیمتظرفیت(تن تبرید)قیمتظرفیت(تن تبرید)قیمت
۶۰۰استعلام شود۸۰استعلام شود۵استعلام شود
۷۰۰استعلام شود۲۰۰استعلام شود۱۰استعلام شود
۸۰۰استعلام شود۲۵۰استعلام شود۲۰استعلام شود
۹۰۰استعلام شود۳۰۰استعلام شود۳۰استعلام شود
۱۰۰۰استعلام شود۴۰۰استعلام شود۴۰استعلام شود
۱۲۰۰استعلام شود۵۰۰استعلام شود۵۰استعلام شود

قیمت برج خنک کننده چیلر

قیمت برج خنک کننده چیلر

ساخت برج خنک کننده چیلر به صورت کامل در داخل کشور انجام می شود لذا چندان نوسانات ارزی تاثیری بر آن ندارد اما قیمت برج خنک کننده چیلر با توجه به نوع آن و ظرفیت دستگاه مشخص می شود.

قیمت برج خنک کننده چیلر در این سایت بصورت مستقیم از کارخانه همراه گارانتی ممتاز و همچنین کیفیت عالی ، بسیار بهینه و مقرون به صرفه می باشد. مشتریان عزیز می توانند جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید