مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید هواساز کویل حرارتی از شرکت تولید کننده

خرید هواساز کویل حرارتی از شرکت تولید کننده نیاز به شناخت برندها و امکان تامین مالی و داشتن اعتبار کافی است. با توجه به گستردگی تولید کویل ها و کاربردهای مختلف آنها نیاز به شناخت دقیق و آشنایی با ویژگی های فنی آنها نیز خواهد داشت. بدون شک ارزانترین شیوه خرید و سفارش مستقیم این محصولات با قیمت رقابتی مراجعه به مراکز نمایندگی آنلاین است اما بهترین و معتبرترین آنها کدامند؟

خرید هواساز کویل حرارتی از شرکت تولید کننده

منظور از کویل هواساز چیست؟

منظور از کویل هواساز چیست؟ هواساز نوعی دستگاه تهویه مطبوع است که با تامین تامین دما، رطوبت و همچنین هوای سالم و تازه در محیط های مختلف خانگی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. امکان تنظیم درجه هوا و رطوبت مورد نظر در هر محیط و مکان با استفاده از این دستگاه ها امکان پذیر است. هواسازها را می توان در مسیر چیلر یا بویلرها قرار داد که برای این منظور انتخاب نمونه مناسب از نظر سایز، اندازه، ظرفیت کاری و … اهمیت زیادی دارد.
به طور کلی انواع هواساز از چهار بخش کلی یعنی کویل، فن یا هواکش، فیلتر و رطوبت زن تشکیل می شوند. کویل هواساز به دو گروه گرمایشی و سرمایشی دسته بندی می شوند. معمولاً با توجه به شرایط آب و هوایی، هواسازها را با هدف تامین حرارت و رطوبت هوا مورد استفاده قرار می دهند. اگر هدف رطوبت گیری محیط باشد، اغلب کویل سرمایشی به کار برده می شود. کویل گرمایشی نیز هوا را تا درجه حرارت مورد نظر افزایش می دهد.
از کویل هواساز گرمایشی اغلب در محیط هایی که دمای هوا به زیر صفر درجه می رسند، با هدف جلوگیری از یخ زدن لوله ها و فیلترها استفاده می کنند. این نوع کویل ها با آب داغ و بخار آب کار می کنند. البته برخی جدیدترین مدل ها نیز دارای سیسم الکتریکی هستند. انواع کویل سرمایشی نیز با آب مبرد شروع به کار و تامین رطوبت مورد نیاز می کند.

خرید هواساز کویل حرارتی با قیمت رقابتی

خرید هواساز کویل حرارتی با قیمت رقابتی قیمت هواساز کویل حرارتی با توجه به تکنولوژی بکار رفته در تولید آن همواره متغیر است. البته ویژگی های فنی و ابعاد تولیدی نیز نقش مهمی در تعیین قیمت هر مدل از این دستگاه دارند. از دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت خرید هواساز کویل حرارتی عبارتند از:

  • جنس بدنه کویل
  • هزینه های تولیدی و مواد اولیه
  • تکنولوژی و نوع فن آوری بکار رفته در تولید
  • قیمت روز انواع کویل وارداتی و تولید داخل
  • قابلیت های تامین سرمایش و گرمایش
  • نوسانات بازار ارز و هزینه های وارداتی

برای خرید کویل هواساز با قیمت رقابتی، اطلاع از نوسانات بازار و استعلام قیمت ها، سفارش آنلاین و مستقیم انواع کویل ها می توانید با نمایندگان فروش و مشاوران این مرکز در ارتباط باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید