مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت به روز هواساز فول فرش در بازار

هواساز فول فرش

یک عامل مهم در خرید هواساز فول فرش توجه به نوع استفاده است. مطمئناً نیاز به واحدهای صنعتی تولید مواد غذایی برای تهویه مطبوع بسیار ضروری و بیش از نیاز به آزمایشگاه تحقیقاتی کوچک برای این سیستم های تهویه مطبوع است. قیمت دستگاه هواساز با توجه به ظرفیت تهویه آن تعیین می شود.

قیمت به روز هواساز فول فرش در بازار

بررسی انواع هواساز های تولیدی

هواساز فول فرشانواع تهویه هوا

  • تهویه مطبوع معمولی
  • تهویه مطبوع فول فرش
  • تهویه مطبوع بهداشتی

تهویه مطبوع معمولی
تهویه مطبوع معمولی بیشتر در مکانهای تجاری و سالنهای تولید صنعتی استفاده می شود. این دستگاه یکی از ساده ترین انواع تهویه هوا است که معمولاً دارای ۴ ردیف کویل خنک کننده و ۲ ردیف کویل گرمایش و فن رو به جلو است. ساده ترین نوع فیلتر نیز در این دسته استفاده می شود. (آلومینیومی)

تهویه هوا کامل

هواساز فول فرش | تهویه مطبوعتهویه مطبوع فول فرش در فضاهایی استفاده می شود که به هوای کاملی نیاز دارند و فن استفاده شده در آن به عنوان پشتی وارد می شود. معمولاً شیر برگشتی در این نوع از سیستم های تهویه مطبوع نصب نمی شود و از یک کویل خنک کننده ۶ لایه و دو سیم کشی گرمایشی دو یا سه لایه استفاده می شود.

تهویه مطبوع بهداشتی
هواساز هایژنیک یا بهداشتی از نظر ساختار کلی شبیه به سیستم های تهویه مطبوع فول فرش است، با تفاوت های کمی که فیلترهای HEPA و ULPA در این نوع تهویه هوا اضافه می شوند و فن استفاده شده در این نوع تهویه هوا از فن های وبلاگ است. بدنه از استیل ساخته خواهد شد. برای استفاده از هوای تمیز برای اتاق عمل و اتاق های تمیز (اتاق تمیز) از این نوع تهویه هوا استفاده می شود.

خرید بی واسطه هواساز فول فرش

خرید بی واسطه هواساز فول فرش هواساز فول فرش اتاق از طریق نمایندگی ها در دسترس است. خریداران می توانند با مراجعه حضوری به این مکان ها نیازهای اصلی خود را برآورده سازند. این محصول یکی از پرفروش ترین سیستم های در بازارهای ایران است که با عملکرد عالی خود توانسته در کنار مشتریان بسیاری باشد.

انواع هواساز در بازارهای کشور و سایر کشورهای خارجی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. حتی این دستگاه ها عمدتا به کشورهای خارجی صادر می شوند و می توانند مزایای بزرگی را به چرخه اقتصادی کشور ما وارد کنند.

انواع هواساز مطابق با نکات ذکر شده از عملکرد عالی برخوردار است. کارشناسان ما همیشه مفتخر هستند که به مشتریان محترم ما توصیه می کنند مطابق با نوع پروژه، تهویه هوا را انتخاب و به صورت بی واسطه از این مرکز آن را خریداری نمایند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید