مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه هواساز صنعتی و صادرات آن به دیگر کشور های جهان

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

وقتی هوا خیلی گرم یا سرد باشد انسان را تحت تاثیر از لحاظ روانی و جسمانی قرار می دهد. دستگاه هوا ساز صنعتی بزرگ و کوچک با توجه به نوع پروژه را می توان برای درصد رطوبت نسبی جریان هوا محیط اطراف انسان دانست و همچنین برای تنظیم درجه حرارت نیز کارایی لازم را دارد. این دستگاه ها از اجزای مختلفی ساخت و تهیه می شود هم چنین این دستگاه انواع مختلفی را در بازار دارند. قیمت دستگاه هواساز صنعتی در بازار جهانی مختلف است زیرا به صورت مداوم در حال تغییر و نوسان است.

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

صادرات دستگاه هواساز صنعتی به کشور های خاورمیانه

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

صادرات دستگاه هواساز صنعتی به کشور های خاورمیانه صورت می گیرد و این کشورها یکی از مهم ترین خریداران این محصول با کیفیت می باشند. این شرکت ها با کیفیتی که ارائه می دهند  قدم های خوبی در عرصه صادرات  برداشته و برای دیگر خریداران بسیار مهم تلقی می شوند. تاجران امروزه نقش بسیار مهمی را در این نوع محصولات ایفا می کنند و به یکی از مهم ترین علت ها در صادرات محسوب می شوند. می توان به غیر از کشورهای خاورمیانه این محصولات را به کشورهای اروپایی نیز صادر کرد و بسیار مهم برای مصرف کنندگان می باشد. تولید کننده گان ممتاز دستگاه هواساز را با بالاترین کیفیت ممکن بدست مصرف کنندگان می رسانند.

بازرگانی فروش دستگاه هواساز صنعتی و خانگی

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

این دستگاه ها به هواساز خانگی و هواساز صنعتی و هواساز هایژنیک تقسیم می شوند که هر کدام کارای خاص خودش را انجام می دهد. بازرگانی فروش این نوع محصولات به خصوص صنعتی و هایژنیک بسیار مهم هستند. فروش این این نوع محصولات به صورت عمده و نیز جزئی صورت می گیرد و بیش تر صاحبان صنایع و یا پیمانکاران آن را به صورت عمده خریداری می کنند. مصرف کنندگان برای خرید می توانند آن را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نموده و یکی از مزیت های مهم این شرکت این است که با گارانتی خاصی همراه است. بازرگانی این دستگاه ها بسیار امروزه در رونق و ترویج در بازار جهانی هستند. فروش هواساز صنعتی بسیار امروزه قابل رویت در سایت مربوطه می باشد.

ظرفیت بر حسب (CFM)قیمت هواسازظرفیت بر حسب (CFM)قیمت هواساز
1500 تا 5000استعلام شود30000 تا 35000استعلام شود
5000 تا 10000استعلام شود35000 تا 40000استعلام شود
10000 تا 15000استعلام شود40000 تا 45000استعلام شود
15000 تا 20000استعلام شود45000 تا 50000استعلام شود
20000 تا 25000استعلام شود50000 تا 55000استعلام شود
25000 تا 30000استعلام شود55000 تا 65000استعلام شود

لیست قیمت خرید انواع دستگاه هواساز در ایران

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

قیمت خرید انواع دستگاه هواساز در ایران با توجه به مواد اولیه ای برای ساخت لازم است و هم چنین قیمت روز ارز نیز تاثیر بسیار زیادی در تعیین این قیمت ها دارد. همان طور که ذکر شد این قیمت ها همواره در حال تغییر هستند و به صورت مداوم در نوسان نیز است. برای استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان در ارتباط باشید. قیمت دستگاه هواساز صنعتی و غیر صنعتی به ظرفیت شان  بستگی دارد. فروش هواساز امروزه بسیار مهم برای تولید گنندگان است.

هواساز صنعتی بزرگ

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

هواساز صنعتی بزرگ ، یک سیستم همه جانبه برای تهویه،سرمایش و گرمایش هوا در محیط های صنعتی وسیع است. این سیستم ها قابلیت نصب روی پشت بام و داخل یک ساختمان را دارند. هواسازها مجهز به کویل ها، فیلترها، موتور الکتریکی، دمپرها، ابزار دقیق و … می باشند. قیمت دستگاه هواساز صنعتی با توجه به ظرفیت تهویه ای آن محاسبه می شود.

خصوصیات کاربردی هواساز صنعتی بزرگ

واحدهای تهویه هوا مخصوص صنایع که به آنها هواساز صنعتی بزرگ نیز گفته می شود، برای تأمین و گردش هوای سالم در اطراف یا داخل یک ساختمان تولید بزرگ به کار می رود. از هواسازهای صنعتی (AHU) نیز برای خارج کردن هوای آلوده به عنوان بخشی از سیستم گرمایش و تهویه مطبوع ساختمان نیز استفاده می شود. سیستم جابجایی هوا از یک محفظه بزرگ عایق فلزی تشکیل شده است که شامل یک فن، عناصر گرمایش و سرمایش، لرزش گیر، رطوبت زن و … است. هواسازهای صنعتی پیشرفته برای تأمین هوای تازه و تأمین شرایط بهتر کار کردن پرسنل به کار می روند.

اجزای هواساز

 1. کویل
 2. فیلتر
 3. دمپر
 4. الکتروموتور
 5. کنترلرها و …

طراحی و ساخت هواساز صنعتی

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

تمام تجهیزات و قطعات به کار رفته برای هواسازهای صنعتی را بر اساس مشخصات و نیاز مشتریان از جمله اندازه و ابعاد، دما و محیط صنعت، طراحی و تولید می کنند. علاوه بر این، این تجهیزات شامل بخش های زیر می باشند:

 • کویل های تهویه ای و گرمایشی پیشرفته
 • کانال های هدایت کننده هوا، واحدهای تهویه هوا
 • سیستم تنظیم کننده فشار و رطوبت هوا
 • فیلترهای قوی با قابلیت حذف کامل آلاینده ها
 • هواکش / فن
 • پنل ها و ورق های فولادی مقاوم به خوردگی و زنگ زدگی
 • ابزار دقیق برای کنترل و نظارت بر شرایط کل هواساز صنعتی

کاربرد هواسازهای صنعتی

 • نیروگاه ها
 • صنایع تولید و فراوری مواد غذایی
 • تجهیزات اتاق تمیز
 • تهویه انبارها و کارگاه های تولیدی
 • آزمایشگاه ها
 • صنایع غذایی و …

مزایا و اهمیت هواساز صنعتی بزرگ

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

دستگاه هواساز صنعتی برای برنامه هایی که در هر ساعت نیاز به تغییر جریان هوا و تهویه هوا، تمیز کردن هوا یا رقیق شدن آلاینده ها دارند، به کار می روند. این واحدها دارای فن تهویه، دمپر، سیم پیچ، مبدل حرارتی، فیلترهای هوا و همه ابزارهای کنترل کننده لازم است؛ این تجهیزات می توانند به صورت زمینی یا سقفی نصب شوند و داخل یا خارج از واحد صنعتی قرار گیرند. قیمت دستگاه هواساز صنعتی با توجه به ظرفیت آن متغیر است.

هنگامی که هوای مطبوع از طریق کانال های موجود در ساختمان های صنعتی منتقل می شود، واحدهای تنظیم کننده، میزان فشار هوا را کنترل می کنند. هواسازها می توانند در فصل های سرد و گرم سال، تمام شرایط مثبت را برای تهویه هوا با حجم بسیار زیاد تأمین کنند. برای تأسیسات صنعتی با حجم بیشتر، از کنترل کننده های هواساز صنعتی برای تأمین مقادیر زیادی هوای تازه استفاده می شود تا کیفیت هوا در داخل ساختمان را فرآهم سازد؛ به این ترتیب، سطح آلودگی های غیر مهم کنترل خواهد شد.

چرا از هواساز صنعتی استفاده کنیم؟

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

 • استفاده از تجهیزات صنعتی استاندارد
 • قابلیت اجرای طرح های سفارشی
 • قابل نصب در فضاهای سرپوشیده یا روی پشت بام
 • گزینه های کارآمد برای تصفیه هوا با قابلیت چندگانه (تهویه، سرمایش و گرمایش)
 • کاهش مصرف انرژی در طول سال
 • مجهز به سیستم قوی برای کاهش نویز، صدا و لرزش
 • کارکرد با راندمان بالا

خرید هواساز صنعتی

قیمت دستگاه هواساز صنعتی بزرگ

یک هواساز صنعتی بزرگ با ظرفیت تهویه ای بالا می تواند آلاینده های مضر برای سلامتی را حذف کند. خرید این تجهیزات و نصب آنها با توجه به نیاز مشتری و محوطه مورد نظر امکان پذیر است. قیمت خرید هواساز نیز با توجه به برند تولید کننده و ظرفیت تهویه ای محاسبه می شود. سرمایه گذاری در خرید هواساز صنعتی بزرگ ، سلامت محیط کار را در نهایت ایمنی و مطابق با استانداردها تأمین می نماید. جهت استعلام قیمت و خرید انواع هواساز و همچنین سیستم های تهویه مطبوع (پکیج یونیت، ایرواشر، چیلر تراکمی، اگزاست فن و …)با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در ارتباط باشید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید