مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت چیلر و فروش از کارخانه

قیمت چیلر 30 تن

چیلر یکی از مهم ترین و بی نظیر ترین سیستم های تهویه مطبوع می باشد که با داشتن طراحی بسیار بی نظیر خود توانسته است از پر فروش ترین محصولات سیستم تهویه مطبوع به شمار می آید. قیمت چیلر بسیار مناسب با هر بودجه ای و توان مالی می باشد.

قیمت چیلر

چیلر

چیلر جزو دستگاه های اصلی سرمایشی در نظر گرفته می شود. در واقع به عبارت دیگر عملکرد همه ی هواساز ها و سایر دستگاه های سرمایشی به حضور چیلر وابسته لست. چیلر ها آب انرژی مورد نیاز این دستگاه ها را تامین می کنند. امروزه در بازار انواع مختلفی از این دستگاه ها به فروش می رسند. قیمت چیلر ها با توجه به کاربرد آن ها بسیار معقول است. در ادامه مطالبی در مورد قیمت چیلر و انواع آن ها اطلاعات مفیدی ارائه گردیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قیمت چیلر

انواع چیلر

 1. چیلر جذبی
 2. چیلر تراکمی

چیلرهای جذبی

چیلر های جذبی نسبت به چیلر های تراکمی سر و صدای کمتری دارند و برای خنک کردن آب مد نظر از گرمای حرارتی یاد شده در بالا استفاده می کنند که این گرما از طریق گازوئیل و یا گاز طبیعی تامین می گردد. دلیل اینکه سر و صدای حاصل از چیلر های جذبی کمتر است این است که این نوع چیلر ها فاقد کمپرسور هستند. چیلر های جذبی از لحاظ زیست محیطی بسیار سازگار هستند زیرا در این نوع چیلر ها هیچ گونه مواد زیان آوری از جمله کلرو فلورها استفاده نشده است.

قیمت چیلر

انواع چیلر جذبی

 1. چیلر جذبی تک اثره آب داغ ، بخار و خورشیدی
 2. چیلر جذبی دو اثره
 3. چیلر جذبی شعله مستقیم

قیمت چیلر

 چیلر های تراکمی

چیلر های تراکمی بیشترین مصرف انرژی الکتریکی را دارند؛ که در نتیجه ی آن ها مصرف برق با استفاده از آن ها زیاد افزایش می یابد این ویژگی از جمله اصلی ترین معایب چیلرهای تراکمی است. البته طول عمر زیاد چیلر های تراکمی سبب محبوبیت بیشتر آن ها گردیده است. قطعات به کار رفته در این چیلر ها نیز کم می باشد.

انواع چیلر تراکمی

 1. چیلر تراکمی آب خنک
 2. چیلر تراکمی هوا خنک

قیمت چیلر

انواع چیلر تراکمی از نظر کمپرسور

چیلرهای تراکمی و جذبی

این دو نوع چیلر یاد شده تفاوت های عمده ای نیز دارند. به طور مثال انرژی به کار رفته برای خنک کردن آب موجود در این دو نوع چیلر ها متفاوت است. چیلرهای تراکمی از انرژی الکتریکی و چیلر های جذبی از انرژی حرارتی برای انجام فرایند مورد نظر استفاده می کنند. از شباهت های اصلی این دو دستگاه این است که در هر دو مبرد در یک فرایند چرخه ای در گیر است. گاز آن در داخل کندانسورهای ویژه تقطیر می گردد. هر دو از چیلر های یاد شده دارای انواع دیگری نیز است. چیلرهای صنعتی و غیر صنعتی از نظر نوع کارکرد وقیمت متغیر می باشند.

قیمت چیلر

عملکرد چیلر

اجزای به کار رفته در چیلر ها به قیمت چیلر تاثیر گذار است زیرا برخی از ابزارهای جانبی موجود در چیلر ها به نا به درخواست مشتری فایل حذف یا اضافه شدن را دارد که در نتیجه ی آن قیمت چیلر تغییر می کند ‌. آب خنک به دست آمده در چیلرها وارد دستگاه هواساز شده و سبب خنک شدن هوای مورد نظر می گردد. در واقع طی اینکه هوای ساختمان از داخل کویل های موجود در دستگاه سرمایشی عبور می کند گرمای خود را به آب خنک موجود را دستگاه تحویل داد و خنک می گردد. طی این فرایند ساده هوای مطبوع تامین می گردد.

قیمت چیلر

مزایای چیلر

چیلر ها مزایای زیادی دارند از جمله هنگام بروز مشکل برق یا قطع شدن آن مشکلی در عملکرد دستگاه ایجاد نخواهد شد. قابل ذکر است با در نظر گرفتن ابزار های لازم آب خنک شده که دستگاه سرمایشی انتقال می یابد. بعد از دریافت گرما ی هوا به محض گرم شدن می تواند به داخل چیلر راه یابد و دوباره خنک شده و به داخل دستگاه انتقال یابد. به گونه ای که فرایند چرخه ای در این مراحل ادامه می یابد. در ادامه به دو نوع از چیلر های پر کاربرد اشاره گردیده شده است هر کدام از این چیلر ها دارای مزیت و معایبی هستند و وجود ابزار های جانبی به شدت به قیمت چیلر ها تاثیر گذار است. از شما دعوت می کنیم که با ما همراه باشید.

قیمت چیلر

اجزای اصلی چیلر تراکمی

 1. کندانسور
 2. کمپرسور
 3. اواپراتور
 4. شیر انبساط

قیمت چیلر

ظرفیت چیلرها

امروزه در بازار بیشتر چیلر های یاد شده جزو محصولات تولیدی در داخل کشور هستند. ناگفته نماند در حالت کلی قیمت چیلرهای تراکمی نسبت به چیلر های جذبی تا حدودی بیشتر است. چیلر های تراکمی از ظرفیت 5 الی 320 تن تبرید ساخته می شوند. البته به دلایل مزایای این نوع چیلر ها همواره خریداران بسیاری دارد. چیلر های جذبی دارای ظرفیت هایی بین 50 تا 2000 تن هستند که با افزایش ظرفیت آن ها قیمت چیلر ها نیز به مراتب افزایش می یابد.

قیمت چیلر

قیمت چیلر به نوع آنها وابسته است، البته عامل دیگری نیز در قیمت چیلر ها تاثیر گذار است و آن وجود ابزار های جانبی به کار رفته در این دستگاه ها است که بنا به خواست مشتری قابلیت افزوده شدن به دستگاه ها را دارد. در این سایت تخصصی سیستم های تهویه مطبوع اطلاعات کاملی نسبت به چیلر ها و آپشن های آن داده شده است که شما می توانید به آن مقالات مراجعه کنید.

قیمت چیلر

قیمت چیلر تراکمی هوا خنک

قیمتظرفیت (تن تبرید)قیمتظرفیت (تن تبرید)
استعلام شود80استعلام شود5
استعلام شود100استعلام شود10
استعلام شود120استعلام شود15
استعلام شود150استعلام شود20
استعلام شود180استعلام شود30
استعلام شود200استعلام شود40
استعلام شود300استعلام شود50
استعلام شود320استعلام شود60

قیمت چیلر

قیمت چیلر تراکمی آب خنک

قیمتظرفیت(تن تبرید)قیمتظرفیت(تن تبرید)
استعلام شود200استعلام شود50
استعلام شود250استعلام شود75
استعلام شود300استعلام شود100
استعلام شود320استعلام شود150

قیمت مناسب چیلرهای ایرانی

در نظر داشته باشید قیمت چیلر ها با توجه به کاربرد آن ها بسیار مناسب است. در بازار محصولات ایرانی در واقع چیلرهای ایرانی به مراتب با توجه به اینکه هزینه های گمرکی و صادراتی در بر ندارند قیمت چیلر مناسب تری دارند. در این نوع محصولات نیز قطعات برند های ویژه به کار می رود و به همین دلیل دارای کیفیت مناسبی هستند. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت و همچنین خرید انواع چیلر می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4.8 (5 امتیاز)
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید