تهویه آران انرژی
دوشنبه , فروردین ۱۱ ۱۳۹۹

مرکز فروش فن کویل زمینی ساراول

فن کویل ها از مدرن ترین سیستم های تهویه مطبوع هستند. فن کویل بسیار قابل انعطاف و جمع و جور است و دارای دو نوع سقفی و زمینی است. فن کویل زمینی ساراول مطابق با آخرین استانداردهای روز ساخته شده و بسیار کم صدا و با ورق های گالوانیزه بسیار مقاوم است.

فن کویل زمینی ساراول

فن کویل زمینی ساراول و ویژگی های آن

گرمایش و سرمایش از موضوعات مهمی است که باید در هر خانه ای به آن توجه کرد و آن را جدی گرفت. امروزه وسایل گرمایشی و سرمایشی مدرنی مانند فن کویل مورد توجه همگان قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با فن کویل زمینی ساراول آشنا کنیم.

فن کویل و کاربردهای آن

واحدهای فن کویل دارای خروجی های شیب دار و خنک کننده وسیعی هستند و از این رو راه حل مناسبی برای تهویه فضاهای مختلف محسوب می شوند. فن کویل ها قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و از این رو میتوان آن ها را در فضاهای مختلف نصب کرد و اگر شل ساختمان هم تغییر کند، به راحتی می توان فن کویل ها را جابه جا کرد.

اجزاء فن کویل

  • کویل
  • فن
  • پره های جهت دهنده هوا

مزیت فن کویل

تولیدکنندگان واحدهای فن کویل هر تلاش احتمالی را برای دستیابی به اهداف نهایی ایجاد رضایت مشتری به کار می گیرند. اگر چه واحدهای فن کویل قادر به تهیه حرارت از طریق آب گرم یا مبرد می باشند، اما به طور معمول آب گرم با دمای پایین تامین می شود. مزیت اصلی فن کویل این است که استفاده از آب به عنوان محیط گرمایی نیازمند بررسی و نگهداری خاص است. فن کویل ها دارای انواع مختلف زمینی و سقفی هستند.

فن کویل زمینی ساراول

انواع فن کویل

واحدهای کویل فن به دو نوع تقسیم می شوند: واحدهای فن کویل دو لوله یا واحدهای فن کویل چهار لوله. واحدهای فن کویل دو لوله دارای یک (۱) منبع تغذیه و یک (۱) لوله بازگشتی هستند. لوله منبع آب سرد یا گرم به واحد بسته به زمان سال دارد. واحدهای فن کویل چهار لوله دارای دو (۲) لوله ی رفت و دو (۲) لوله ی بازگشت است. این لوله ها این امکان را فراهم می کنند که آب گرم و یا سرد برای ورود به واحد در هر زمان داده شود.

فن کویل زمینی ساراول

فن کویل ساراول دارای مدل های مختلف سقفی و زمینی و بصورت بالازن، روبرو زن و کانالی طراحی شده اند. فن کویل ساراول به گونه ای طراحی شده است که کم ترین مصرف انرژی را داشته باشد و مطابق با آخرین استانداردهای روز ساخته شده است. فن کویل زمینی ساراول کم صدا بوده و با کم ترین لرزش و بالاترین استحکام ساخته شده است. استفاده از ورق های گالوانیزه مقاوم استحکام ویژه ای به فن کویل ساراول بخشیده است.

فن کویل زمینی ساراول

فروش فن کویل زمینی ساراول

قیمت فروش فن کویل زمینی ساراول با توجه به ظرفیت های متعدد ، متفاوت می باشد. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت و همچنین خرید انواع فن کویل می توانند با ما در ارتباط باشند.

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فن کویل زمینی تهویه

فروش فن کویل زمینی تهویه در انواع مختلف

فن کویل ها محصولات تهویه مطبوع هستند که همان طور که از اسم آن ها …