فروش فن کویل زمینی

0

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در امر سیستم های تهویه مطبوع ، فن کویل ها از جمله سیستم های پیشرفته ای می باشند که جدا از تصفیه هوا ، همزمان کار سرمایش و گرمایش را هم انجام می دهند که از جمله آن ها ، فن کویل زمینی می باشد که به مشخصات آن می پردازیم.

فن کویل زمینی

فن کویل (Fan coil) دستگاهی جهت سرمایش و گرمایش و بطور کلی تهویه مطبوع در ساختمانه مسکونی، تجاری و صنعتی که با هوادهی بین ۲۰۰cfm _1000cfm می‌باشد. این دستگاه بستگی به محل نصب در انواع مختلف ساخته می شود. سقفی بدون کابین جهت نصب در سقف کاذب ، سقفی و زمینی کابین دار جهت نصب روکار و کنترل دما موضعی امکان پذیراست.

فن کویل زمینی

ویژگی ها

فن کویل در دو گروه دکوراتیو با کابین و سقفی بدون کابین تو کار طراحی و تولید می شود. این محصول در ظرفیت ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ CFM با کویل های سه ردیفه و همچنین ریموت کنترل طراحی و تولید می شوند.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”justify” ]رنگ فن کویل های دکوراتیو در حالت استاندارد، شکلاتی سفید و طوسی سفید تولید می شوند و با توجه به درخواست مشتری، رنگ آمیزی سفارشی مطابق با دکوراسیون داخلی محل مورد استفاده قابل اجرا می باشد.[/highlight-red]

این فن کویل ها با طراحی کاملا منحصر به فرد ضمن کاهش چشمگیر صدا و لرزش،آنها را نسبت به دیگر برندها متمایز نموده است.فن های این شرکت که با پیشرفته ترین قالب تزریق از جنس  ABSتولید می شوند ضمن دارا بودن ظرافت زیاد سرویس و تعمیر الکترو موتور را به سمت طراحی منحصر سهل نموده است. زمانیکه این فن کویل ها نیاز به خدمات پس از فروش داشته باشد لازم نیست کل دستگاه Disassemble شود.

فن کویل زمینی

کارشناسان ما همواره جهت مشاوره برای انتخاب بهترین دستگاه و خرید انواع فن کویل با قیمت مناسب ، در خدمت مشتریان گرامی می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =