تهویه آران انرژی
یکشنبه , بهمن ۲۷ ۱۳۹۸
خانه - VRF - سیستم تهویه ساختمان های مدرن و لاکچری

سیستم تهویه ساختمان های مدرن و لاکچری

شما نیز احتمالا ساختمان های لاکچری و مدرن و بلند مرتبه را مشاهده کرده اید که در آن ها هیچگونه سر و صدایی از ناحیه سیستم تهویه ای آن ها به گوش نمی رسد و همواره این سوال به ذهن می آید که از چه تکنولوژی بابت تهویه ساختمان های مدرن بکار رفته است.

تهویه ساختمان های مدرن

سیستم VRF

سیستم های مختلفی را می توان برای این مدل ساختمان ها معرفی کرد که معروف ترین آن ها سیستم های VRF  می باشند.این دستگاه ها بنا به تکنولوژی منحصرشون ، به کار گرفته می شوند و کمترین تولید صدا و بیشترین راه های کنترلی را در بر می گیرند.

مزایای VRF

  • کم سر و صدا بودن
  • تطبیق با استانداردهای روز دنیا
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • تهویه متمرکز

صرفه جویی در مصرف انرژِی با VRF

امروزه خریداران سیستم های تهویه برای ساختمان های مدرن به دنبال استفاده از سیستم هایی می باشند که علاوه صرفه جویی در مصرف انرژی ، زیبایی منحصری را هم در بر بگیرند. این سیستم ها کاملا خود را با نیاز مصرف کننده تطبیق داده و به صورت هوشمند انرژی را مصرف میکند و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

دسترسی آسان به سیستم با خرید VRF

دستگاه های VRF به دلیل برخوردار بودن از استانداردهای روز دنیا و تکنولوژی پیشرفته ، توانایی کنترل از طریق موبایل، تبلت و دیگر وسایل ارتباطی را دارند. ساختمان های لاکچری به گونه ای عمل می کنند که در بازه زمانی خاص و تعریف شده شروع به فعالیت کنند و یا اینکه از فعالیت باز می ایستند. به همین دلیل این دستگاه ها از شاخص ترین سیستم هایی می باشند که می توانند این قابلیت را داشته باشند.

تهویه ساختمان های مدرن

از مهمترین شاخص های زیبایی در تهویه مطبوع ساختمانی ، عدم دید دستگاه ها و یونیت های تهویه می باشد. VRF ها و دیگر دستگاه ها مثل چیلر و بویلر در انواع متعددی ساخته می شوند و می توان آن ها را در قسمت هایی که در معرض دید نیستند مانند سقف کاذب قرار داد. مشتریان ارجمند جهت مشاوره و خرید دستگاه های تهویه ساختمان می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قطب فروش سیستم VRF در کشور

VRF نسل جدید سیستم های تهویه مطبوع می باشد که باعث صرفه جویی قابل توجهی …