مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و عرضه چیلرهای تراکمی در ایران

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلرهای تراکمی از دستگاه های مهم در امر سیستم های تهویه مطبوع می باشد و تولید چیلر تراکمی در داخل کشور انجام می شود. چیلر تراکمی (Compression Chiller) با کندانسور آبی یا هوایی به دو شکل مجزا و یکپارچه در ظرفیت های مختلف می باشد.

چیلرهای تراکمی

انواع چیلر

  1. چیلر تراکمی با کندانسور آبی
  2. چیلر تراکمی با کندانسور هوایی

چیلر چیست

چیلر (Chiller) دستگاهی است که حرارت را از سیالی که معمولا آب می باشد بر اساس سیکل تبرید جذبی و یا تراکم بخار اخذ می کند. این سیال می‌تواند برای خنک کردن هوا و یا سیال ثانویه در فرایندهای تولید استفاده شود که معمولاً درون یک مبدل حرارتی پروسه اش ادامه دارد. حرارتی که از سیال جذب شده می بایست به محیط بیرونی دفع شود و همچنین جهت کارایی‌ بالاتر برای مقاصد گرمایی استفاده شود.

نگرانی‌ در مورد طراحی و انتخاب چیلر وجود دارد که شامل، کارایی، بازدهی، تعمیر و نگهداری، آسیب پذیری‌های محیطی است، که موارد ذکر شده در چیلرهای تولیدی این شرکت به حداقل ممکن رسیده است.چیلرهای  تولیدی از  ظرفیت  برودتی  ۵TR  الی  ۲۴۰TR  طراحی و ساخته می شود.

چیلرهای تراکمی

انواع چیلرهای تراکمی

چیلرهای تراکمی

  • رفت و برگشتی
  • اسکرو
  • اسکرال
  • سانتریفیوژ

تفاوت چیلر هوا خنک و آب خنک

تفاوت بین چیلرهای هوا خنک و آب خنک در این است که چیلرهای هوا  خنک از هوای محیط به عنوان منبع کندانسور و فن استفاده می کنند که هوا را بر روی سیم پیچ حرکت می دهد. از طرف دیگر چیلرهای آب خنک از آب به عنوان منبع کندانسور و پمپ ای استفاده می کنند که آب را از طریق کندانسور به برج خنک کننده منتقل می کند و آن را به داخل جو آزاد می کند. تولید چیلر تراکمی از ظرفیت ۵ تا ۱۲۸۰ تن تبرید با کندانسور آبی و هوایی به صورت های یکپارچه و مجزا بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می گردد.

چیلرهای تراکمی

چیلرهای آب خنک

چیلرهای آب خنک دستگاه های مکانیکی، سیستمهای برودتی هستند که برای کمبود هوا و خنک کردن مایعات در تاسیسات صنعتی و تجاری استفاده می شوند. آنها کاربردهای بسیاری از استفاده از فرآیند تا خنک کننده فضا دارند. تفاوت اصلی چیلر آب خنک و چیلرهای هوا خنک در این است که برای خنک کردن آب در یک چیلر آب خنک از برج خنک کننده استفاده می شود.

چیلرهای تراکمی

استفاده از چیلر

استفاده از  چیلرهای تراکمی  در سامانه های سرمایشی  صنایع  مختلف اعم  از پالایشگاه ها و سردخانه ها تا سامانه های تهویه  مطبوع گسترش  یافته است. انتخاب مناسب و بهینه چیلر تراکمی برای سامانه سرمایش بستگی به پارامترهای متعددی دارد تا جدا از کارایی بالا ، همراه با یک طرح بهینه سازی منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

مشتریان عزیز می توانند از طریق  ارتباط با  واحد  فنی  شرکت جهت کسب  اطلاعات بیشتر و انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود و همچنین استعلام قیمت چیلر تراکمی تماس بگیرید.
آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید