مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سازنده کلین روم در ایران

سازنده کلین روم

سازنده کلین روم ، در واقع طراحان و تولید کنندگان تجهیزات اتاق تمیز هستند که محصولات خود را مطابق با تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات پیشرفته، طراحی و تولید می کنند. این مجموعه ها، صنایع و مراکز مهم را به استفاده از کلین روم تشویق می نمایند.

به این ترتیب پیدا کردن شرکت های طراحی و ساخت اتاق تمیز، کار دشواری نیست! کافی است فهرستی از این صنایع را تهیه کنید و سوابق اجرایی و تولیدی آنها را ارزیابی نمایید.

سازنده کلین روم

طراح و سازنده کلین روم

سازنده کلین روم

شرکت هایی که در طراحی و ساخت کلین روم فعالیت می‌کنند، بهترین کارشناسان طراح و مهندسان را در اختیار دارند تا خروجی کار، با کیفیت و کارآمد باشند. انواع اتاق تمیز برای نصب در صنایع مختلف، مراکز خدمات درمانی و بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و غیره در دسترس هستند. هر کدام مطابق با استانداردهای جهانی در یک کلاس از کلین روم طبقه‌بندی می‌شوند. فاکتورهای فیزیکی و مکانیکی در تمام قسمت های یک اتاق تمیز به طور کامل رعایت شده است.

کاربرد اتاق تمیز

  • الکترونیک
  • اپتیک
  • اتاق عمل
  • تجهیزات پزشکی
  • تولید البسه بیمارستانی
  • هوا فضا
  • کشاورزی
  • داروسازی
  • خودروسازی و …

طراحی کلین روم

سازنده کلین روم

 همانطور که می دانید شرکت های سازنده کلین روم ، مراکز نمایندگی فروش گسترده را در تمام جهان برای خود تاسیس کرده ‌اند. این کار به منزله این است که دامنه فعالیت خود را گسترش داده‌اند، بنابراین خدمات با کیفیت را برای مشاوره فروش و پشتیبانی مشتری و ضمانت محصولات در نظر گرفته اند.

بهترین پیشنهاد برای مشتریان ساخت کلین روم این است که از طریق سازندگان معتبر جهت سفارش خود اقدام کنند. ساخت کلین روم با طراحی فوق العاده قابل دسترسی هست؛ فقط کافی است که نیازهای صنعتی یا خدمات مشتری در این راه مشخص شود و مطابق با استانداردهای اتاق تمیز مدل مناسب برای آنها پیشنهاد گردد.

ساخت کلین روم با توجه به نوع پروژه

سازنده کلین روم

برخی از شرکت های سازنده کلین روم که خدمات گسترده ای را ارائه می دهند، حتی این خدمت ویژه را برای مشتری فراهم کردند تا بتوانند مطابق با نیاز آنها، اتاق تمیز را به صورت سفارشی بسازند. تجهیزات کلین روم، تجهیزات انعطاف پذیر هستند و در ابعاد مختلف می ‌توان آنها را سفارش داد، اما در حقیقت تمام آنها از استانداردهای خاصی تبعیت می کنند و به این ترتیب به کلاس های متفاوت دسته بندی می شوند.

ویژگی های کلین روم

سازنده کلین روم

تجهیزات اتاق تمیز، محیط های عاری از میکروب هستند که بر اساس استاندارد ایزو و استانداردهای انگلیسی اروپایی دسته بندی می شوند. هر اندازه کلاس کلین روم، بالاتر باشد، عدد ایزو برای آن بیشتر است؛ یعنی استاندارد های تهویه هوا برای این محیط اهمیت کمتری دارد.

برعکس این مسئله هم وجود دارد. هر اندازه کلاس کلین روم کمتر باشد یا عدد ایزو برای آن کمتر باشد، یعنی محیط استریل و بهتری از نظر آلاینده ها فراهم می شود. برای مشاوره طراحی و ساخت کلین روم و آشنایی با مشخصات فنی انواع تجهیزات با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی تماس بگیرید.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید