مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فن کویل سقفی سرما آفرین | قیمت فن کویل زمینی سرما آفرین در بازار

قیمت فن کویل سقفی سرما آفرین را می توان با مراجعه به سایت های مختلف مشاهده کرد فن کویل ها وسیله های تأمین کننده ی گرمایش و سرمایش در فضا ها و محیط های مختلف هستند و مدل های متنوعی دارند که فن کویل زمینی یکی از معروف ترین آن هاست.  کویل زمینی سرما آفرین در مدل ها و ظرفیت های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

توضیحاتی درباره ی فن کویل و قیمت فن کویل زمینی سرما آفرین تهویه مطبوع موضوعی است که در راحتی و آسایش ساختمان ها باید به آن توجه ای جدی شود. اگر قصد ساخت یک ساختمان را دارید باید به فکر یک سیستم تهویه مطبوع کارآمد برای ساختمان خود باشید. فن کویل یک گزینه ی خوب برای تهویه مطبوع در خانه و ساختمان شما خواهد بود. با ما همراه باشید تا شما را  با انواع فن کویل و فن کویل زمینی سرما آفرین آشنا کنیم.

قیمت فن کویل سقفی سرما آفرین | قیمت فن کویل زمینی سرما آفرین در بازار

فن کویل و کاربردهای آن

فن کویل و کاربردهای آنیک واحد فن کویل یک وسیله ساده است که شامل یک مبدل گرمایی و یا یا مبدل حرارتی خنک کننده و یا کویل و فن می باشد. فن کویل می تواند بخشی از سیستم HVAC موجود در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی باشد. یک واحد فن کویل یک دستگاه متنوع است که گاهی اوقات با استفاده از یک دودکش استفاده می شود و درواقع برای کنترل درجه حرارت فضایی که در آن استفاده می شود، کاربرد دارد.

فن کویل زمینی سرما آفرین

این فن کویل دستگاهی است که گرمایش و سرمایش محیط ها و فضا های مختلف را از طریق پرتاب کردن باد تأمین می کند. ظرفیت هوا دهی فن کویل های زمینی سرما آفرین معمولاً بین ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ فوت مکعب در هر دقیقه است و نحوه ی منتشر ساختن و به جریان انداختن هوا در این دستگاه ها به شکل رو به رو زن یا بالا زن است.  فن کویل زمینی سرما آفرین قیمت آن  نیز بر اساس معیار های مختلفی تعیین می شود و متغیر است، ولی به دلیل این که شرکت سازنده ی این دستگاه ها، یعنی سرما آفرین، ایرانی است، قیمت محصولات تولیدی آن بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی است و کیفیت آن نیز توانایی مقابله با نمونه های مشابه خارجی خود را دارد.

مزایای فن کویل زمینی سرما آفرین

مزایای فن کویل زمینی سرما آفرین

 • صدای کم
 • دارای ترموستات
 • دارای فیلتر

شرح مزایای فن کویل

فن کویل دارای طراحی کلاسیک بوده و می توانید لوله ها را در هر دو حالت چپ یا راست آن نصب کنید. موتور فن کویل سرما آفرین از معتبرترین مارک های بین المللی بوده و دارای ضمانت است. نصب و سرویس فن کویل سرما آفرین بسیار آسان و سریع بوده و دارای فیلتر قابل شست و شو است.

می توانید به راحتی ترموستات را بر روی فن کویل سرما آفرین نصب کنید. می توانید به راحتی ترموستات را نیز برروی فن کویل سرما آفرین نصب کنید. فن کویل سرما آفرین با لوله های مسی و آلومینیومی به قطر ۳٫۸ اینچ دارای قدرت استحکام بالایی است و می توانید به راحتی سال ها از آن استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه

 1. فن کویل زمینی سرما آفرین به صورت کاملاً یکنواخت برای تمام محیط ها گرما یا سرما تأمین خواهد کرد و سرعت آن در تأمین سرمایش و گرمایش بسیار زیاد است.
 2. فیلتر های مخصوص هوا در این دستگاه دو مدل دارند که یکی از آن ها قابلیت شستشو و استفاده ی مجدد دارد و دیگری فقط قابلیت تعویض دارد. نصب بودن هر کدام از این دو مدل بر روی دستگاه، کویل
 3. قیمت را تغییر خواهد داد.
 4. هزینه های سرویس و نگهداری فن کویل زمینی سرما آفرین بسیار پایین است و می توان با نصب کردن یک ترموستات به سیستم اصلی دستگاه، میزان و نحوه ی عملکرد آن را کنترل و به صورت دقیق برنامه ریزی کرد.

کنترل فن کویل

کنترل فن کویل توسط یک سوئیچ دستی / خاموش یا یک ترموستات کنترل می شود که درواقع ترموستات جریان آب ورودی به مبدل حرارتی را با استفاده از یک شیر کنترل و / یا سرعت فن کنترل می کند.

قیمت فن کویل زمینی سرما آفرین

همان طور که انتظار می رود قیمت فن کویل زمینی سرما آفرین در ظرفیت ها و مدل های مختلف متفاوت است. قیمت این دستگاه در وب سایت تخصصی تاسیسات با گارانتی و خدمات پس از فروش وجود دارد. فن کویل زمینی قیمت آن با فن کویل کانالی متفاوت است. پیش از خرید فن کویل بهتر است از ظرفیت دقیق و مورد نیاز پروژه خود مطلع باشید.

معرفی انواع مدل های فن کویل

معرفی انواع مدل های فن کویل انواع فن کویل

 • فن کویل زمینی
 • فن کویل سقفی
 • فن کویل کانالی که ظرفیت این فن کویل ۶۰۰تا ۲۰۰۰ فوت در دقیقه است که این فن کویل خود به سه دسته تقسیم می شود
 • کانالی سقفی توکار
 • کانالی سقفی رو کار

کانالی دیواری روکار ایستاده فن کویل از نظر نصب آن به دو صورت توکار و روکار همچنین به دوصورت سرمایش و گرمایش تقسیم بندی می شود  فن کویل به صورت دو لوله و چهار لوله است فن کویل دو لوله دارای یک لوله برای رفت و یک لوله برای برگشت دارد و فن کویل چهار لوله که دو لوله برای آمدن آب به کویل و دو دیگر هم برای برگشت آب است که فن کویل چهار لوله می تواند آب سرد و گرم را با هم وارد کویل کنند و با این کار فن کویل ها بخشی از یک فضا را سرد و بخش دیگر را گرم می کند ولی فن کویل دولوله در یک زمان فقط یا برای سر مایشی یا گرمایشی استفاده می شود و از کاربرد فن کویل در مواقعی که ما بخواهیم درجه حرارت هر فضا را به صورت جداگانه کنترل کنیم از این دستگاه استفاده می کنیم که فن کویل در هتل ها،آپارتمان ها،متل ها وغیره استفاده می شود و به خاطر باز دهی کم فیلتر هوا و چون نگهداری و تمیز کردن آن سخت است بهتراست در بیمارستان ها استفاده نشود

مقایسه فن کویل های زمینی و سقفی

مقایسه فن کویل های زمینی و سقفیفن کویل زمینی ظرفیتی بین ۲۰۰تا ۱۰۰۰فوت مکعب بر دقیقه است که در آن هوا به صورت عمودی یا روبرو زن به سمت بالا می رود اما فن کویل سقفی ظرفیتش مثل زمینی است فقط فن کویل سقفی به دوشکل کابینت داردو بدون کابینت تقسیم می شود که همچنین فن کویل سقفی به صورت توکار و روکار به کارمی رود

کدام فن کویل را خریداری کنیم؟

فن کویل زمینی هم این طور که از نامش پیداست در کف نصب می شود و نوع دیواری که در معرض دید است و سقفی توکار و نوع کاستی در سقف نصب شده است و فقط دریچه هوای خروجی آن پیدا است و معولا در پرو ژهای مسکونی از نوع سقفی تو کار به کار می رود  اما اگر ساختمان به هوا دهی بالا نیاز داشته باشد نوع سقفی توکار بهترین گزینه می تواند باشد و در محیط های اداری و تجاری که سقف کاذب دارند از نوع کاستی چها طرفه استفاده می کنند و نوع سقفی تو کار قیمت کمتری هم نسبت به بقیه دارد

لیست قیمت انواع فن کویل

لیست قیمت انواع فن کویلما می توانیم با مراجعه به سایت ها یا وب سایت های معتبرقیمت انواع فن کویل مانند فن کویل توکار،فن کویل دیواری  زمینی،شیب دار،بدون پایه سقفی و همچنین برند های مختلف این محصول مانند گلدیران،گرین،دایکلین،آکرونی،آذر نسیم،کریوه،کاستی،میدیا و……را مشاهده کنیم که در این سایتها می توانیم انواع قیمت ها و برند های مختلف را مقایسه کنیم تا بتوانیم یک محصول خوب را خرید کنیم  سفارش خود را انجام دهیم تا محصول در اسرع وقت فرستاده شود  یا با مراجعه به کارخانه های تولیده کننده که به تولید فن کویل مشغول از لیست انواع فن کویل مطلع شویم یا با مراجعه حضوری به بازار فن کویل و یا نمایندگی پخش و فروش این محصول که در بعضی از شهرهای ایران وجود دارد مراجعه و از انواع قیمت ها مطلع شویم

بزرگترین فروشگاه انواع فن کویل در ایران

بزرگترین فروشگاه انواع فن کویل در ایرانبزرگترین فروشگاه انواع فن کویل ایران را می توان با یک جستجوی ساده در اینترنت مطلع شد که در این فروشگاه انواع فن کویل با برندهای مختلف و کیفیت های مختلف به فروش می رسد که فروشگاهای بزرگی از انواع فن کویل در ایران در شهرهای بزرگی مانند تهران وجود دارد که ما می توانیم در این فروشگاه ها انواع مختلف فن کویل و برند های مختلف آن را مشاهده کنیم که در این فروشگاه ها علاوه برند های داخلی برند های خارجی هم موجود است

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید