قیمت چیلر تراکمی هوایی از کارخانه

0

قیمت چیلر تراکمی هوایی به عوامل متعددی بستگی دارد. چیلر تراکمی هوایی یکی از متداول ترین چیلرهای خنک کننده در بازار است و همچنین یک دستگاه ایده آل برای تهویه ساختمان های صنعتی است. برای نصب این تجهیزات در ساختمان ها قوانین و نکات ایمنی مشخصی وجود دارد. این دستگاه ها را نباید در شرایط انجماد یا نزدیک به منابع حریق نصب کرد. فرآیند نصب چیرها باید توسط افراد فنی و دارای گواهینامه معتبر انجام گیرد.

قیمت چیلر تراکمی هوایی

انواع چیلر تراکمی هوایی

 1. چیلر تراکمی هوایی با کمپرسور اسکرو
 2. چیلر تراکمی هوایی با کمپرسور اسکرال
 3. چیلر تراکمی بهوایی با کمپرسور سانتریفیوژ
 4. چیلر تراکمی هوایی با کمپرسور پیستونی

آیتم های خنک کردن هوا به وسیله چیلر هوایی

 • بر اساس سیکل تبرید
 • شرایط دمایی
 • تنظیم دقیق فشار

پارامترهای مهم در مورد چیلرهای تراکمی هوایی

نکات مهمی در خصوص خرید، حمل و نصب انواع چیلر تراکمی هوایی وجود دارد که از سوی کارخانه سازنده، تحت عنوان دستورالعمل استفاده از چیلرهای تراکمی هوایی به فروشنده ارائه می شود.قیمت چیلر تراکمی هوایی با توجه به کمپرسور آن متفاوت می باشد.
متخصصان و فروشندگانی که با این سیستم ها سر و کار دارند باید به نکات ایمنی و فنی دقت کافی داشته باشند. این سیستم ها با خطرات بالقوه، ولتاژ بالا و فشار بالا مواجه هستند؛ به همین دلیل، هنگام نصب چیلر تراکمی هوایی باید تمام نیازهای ایمنی و هشدارهای مندرج در کتابچه راهنما از سوی فرد نصب کننده و فروشنده کاملاً رعایت شود؛ در غیر این صورت، افرادی که در حال نصب و راه اندازی چیلر ها هستند با آسیب های جدی و حتی خطر مرگ ناشی از برق گرفتگی مواجه می شوند.

قیمت چیلر تراکمی هوایی

مزایای چیلر هوایی

 • بی نیاز از برج خنک کننده
 • هزینه پایین جهت نصب
 • بی نیاز از اتاق مخصوص مکانیکی
 • در دسترس
 • تعمیرات و نگهداری کم خرج

خدمات پس از فروش چیلر تراکمی هوایی

شرکت هایی که خدمات فروش چیلر تراکمی هوایی و نصب آنها را ارائه می‌دهند باید دارای گواهینامه های معتبر و مجاز برای ارائه این سرویس ها باشند. هرگونه فعالیت غیرمعتبر یا عدم ارائه ضمانت نامه برای محصولات، قابل پیگیری توسط مشتریان است.

نکات مهم در نصب چیلر تراکمی هوایی

نصب چیلر تراکمی هوایی اگر طبق اصول ایمنی انجام نشود بسیار خطرناک است. فشار بالایی در داخل این چیلرها تولید می‌شود. قطعات الکتریکی که در ساخت این تجهیزات به کار رفته، انرژی الکتریکی فوق العاده بالایی دارند.

لوله های آب گرم که در سیستم ‌های تبرید مشارکت می‌کنند و همچنین قطعات چرخشی در فن و پمپ ها، اهمیت زیادی در سالم کار کردن چیلر تراکمی هوایی دارند. عدم نصب چیلرها در مکان مناسب، موجب  آسیب رسیدن به تمام این قطعات می شود.

یکی از نکات مهم در نصب چیلر تراکمی هوایی، حمل استاندارد آن تا محل نصب است. حمل این تجهیزات در کارخانه از طریق بالابرها و لیفتراک انجام می گیرد اما برای نصب آنها در کارخانه یا ساختمان ها افراد نمی توانند به تنهایی دستگاه ها را به محل مورد نظر برسانند؛ در این موارد هم آسانسور ها یا بالابر های صنعتی مورد نیاز است.

قیمت چیلر تراکمی هوایی

اجزای چیلر تراکمی

 1. شیر انبساط
 2. کمپرسور
 3. کندانسور هوایی
 4. اواپراتور

شرایط دمایی

شرایط دمایی که چیلر تراکمی هوایی در آن نصب می‌شود باید به دور از خطر انجماد باشد. دمای هوا نباید به دمای سردتر از ۴۱۰ فارنهایت برسد. چیلرهایی که به صورت افقی یا عمودی نصب می شوند باید متناسب با نوع فضای مورد نیاز در نظر گرفته شود. شرایط نصب باید با مدل چیلر سازگار باشد.

ویژگی های چیلر تراکمی هوایی

 1. طراحی و تولید در ظرفیت های متعدد
 2. کنترل تمامی اجزاء
 3. انتخاب آپشن های مختلف با توجه به آب و هوای منطقه ای
 4. نصب آسان
 5. مصرف انرژی بهینه

نگهداری چیلر هوایی

چیلر تراکمی هوایی هرگز نباید در نزدیکی منابع تولید گرما و حرارت نصب شود. ورودی و خروجی هوا در چیلر تراکمی باید به دقت در مسیر استاندارد قرار گیرد. اگر چیلرها از فاصله بسیار کمی از دیوارها نصب شوند، فضای مورد نیاز برای هوای ورود به کندانسور تقریباً مسدود می‌شود و ممکن است در عملکرد چیلر اختلال ایجاد گردد.دستگاه های چیلر تراکمی هوایی بهتر است به صورت دوره ای از محل خود خارج گردد و نسبت به تمیز کردن آن اقدام شود.قیمت چیلر تراکمی هوایی با توجه به نوع کمپرسور آن متفاوت می باشد.

ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر تراکمی هوایی ظرفیت(تن تبرید) قیمت چیلر تراکمی هوایی
۸۰ استعلام شود ۵ استعلام شود
۱۰۰ استعلام شود ۱۰ استعلام شود
۱۲۰ استعلام شود ۱۵ استعلام شود
۱۵۰ استعلام شود ۲۰ استعلام شود
۱۸۰ استعلام شود ۳۰ استعلام شود
۲۰۰ استعلام شود ۴۰ استعلام شود
۳۰۰ استعلام شود ۵۰ استعلام شود
۳۲۰ استعلام شود ۶۰ استعلام شود

پارامترهای معین کننده قیمت چیلر تراکمی هوایی

 • ظرفیت چیلر
 • برند تولیدکننده دستگاه
 • جنس قطعات

قیمت چیلر تراکمی هوایی

خرید چیلر تراکمی هوایی

خرید چیلر تراکمی هوایی به صورت اینترنتی و فیزیکی، یکی از خدمات با کیفیت در مجموعه تهویه آران انرژی است. این محصولات با ضمانت نصب و خدمات پس از فروش توسط این مجموعه صنعتی معتبر برای مشتریان در نظر گرفته شده است. برای دریافت قیمت چیلر تراکمی هوایی و شرایط خرید به صورت غیر حضوری می توانید با این مجموعه گفتگو کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + سه =