مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر ۵۰ تن از تولید کننده

چیلر تراکمی هوا خنک

قیمت چیلر ۵۰ تن در مدل ها متنوع در بازار متغیر می باشد. خرید این چیلرها برای واحدهای تجاری و خدماتی مقرون به صرفه خواهد بود. عواملی نظیر قطعات تشکیل دهنده، برند سازنده چیلر و همچنین مدل دستگاه در قیمت چیلر تراکمی۵۰ تن تاثیر گذار است. توجه به اصول صحیح بازرسی و نگهداری از چیلرها هزینه های تعمیرات را تا حد زیادی کاهش می دهد.

قیمت چیلر ۵۰ تن

انواع چیلر تراکمی

 1. سانتریفیوژ
 2. اسکرال
 3. رفت و برگشتی
 4. اسکرو

چیلر 50 تن

چیلر ۵۰ تن تامین کننده آب خنک مصرفی برای سیستم های گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع در ساختمان های تجاری و مجتمع‌ های مسکونی می باشد. فناوری های پیشرفته که برای ساخت انواع چیلرهای تراکمی به کار رفته است، علاوه بر افزایش راندمان عملکرد دستگاه، موجب کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف آب خواهد شد. چیلر تراکمی ۵۰ تن در انواع و مدل های مختلف در بازار وجود دارد. قیمت چیلر 50 تن با توجه به نوع کمپرسور متغیر می باشد.

قیمت چیلر ۵۰ تن

کاربرد چیلر تراکمی

 • سرمایش ساختمان مسکونی
 • سرمایش هتل
 • سرمایش ساختمان اداری
 • سرمایش بیمارستان
 • سرمایش کارخانجات
 • سرمایش سوله های ورزشی
 • سرمایش مراکز تجاری
 • سرمایش رستوران
 • خنک سازی دستگاه های صنعتی
 • سرمایش تالارها و …

مدل های چیلر تراکمی

چیلر تراکمی ۵۰ تن در دو مدل چیلر آب خنک و هوا خنک دسته بندی می شوند. چیلرها قادرند نیازهای تامین آب خنک برای بسیاری از کسب و کارها و کاربردهای متعدد برطرف سازند. اگر چه چیلرهای تراکمی با ظرفیت بیشتر از ۵۰ تن نیز برای واحدهای صنعتی به کار می رود اما قیمت چیلرهای ۵۰ تن برای آن دسته از صنایع تولیدی که حجم کمتری دارند، مقرون به صرفه خواهد بود. قیمت چیلر 50 تن با توجه به نوع کندانسور آبی و هوایی متغیر می باشد.

قیمت چیلر ۵۰ تن

انتخاب چیلر تراکمی ۵۰ تن

اگر انتخاب چیلر ۵۰ تن به درستی انجام گیرد به جرأت می توان گفت تا حدود بیشتر از ۵۰ درصد می تواند از کل مصرف برق را در هر دوره کاهش دهد؛ همچنین این عامل به طور مستقیم در کاهش هزینه‌ های انرژی ساختمان موثر خواهد بود. قیمت چیلر ۵۰ تن بسیار اقتصادی با توجه به مزایایش می باشد و خرید این دستگاه مزایای زیادی را برای ساختمان ها فراهم می آورد.

مزایای چیلر تراکمی

 • چیلرهای آب خنک، از طریق برج خنک کننده کار می‌کند؛ بنابراین متناسب با فصول گرم سال می تواند حجم مشخصی از آب خنک را در اختیار سیستم های تهویه قرار دهند.
 • چیلرهای آب خنک از نظر عملکردی راندمان بالاتری دارند.
 • چیلرهای آب خنک را می توان در فضای بیرون از ساختمان نیز نصب کرد. البته در این مورد نگهداری از برج خنک کننده در فصل های سرما باید دقت داشت.
 • یکی از مزایای چیلرهای هوا خنک، استفاده مناسب برای مکان هایی است که با محدودیت نصب مواجه هستند.
 • استفاده از این چیلرها هزینه های نصب و تعمیرات کمتری را برای ساختمان در بر خواهد داشت.
 • این چیلرها فضای کمتری را اشغال می کند.

قیمت چیلر ۵۰ تن

ظرفیت(تن تبرید)قیمتظرفیت(تن تبرید)قیمتظرفیت(تن تبرید)قیمت
600استعلام شود80استعلام شود5استعلام شود
700استعلام شود200استعلام شود10استعلام شود
800استعلام شود250استعلام شود20استعلام شود
900استعلام شود300استعلام شود30استعلام شود
1000استعلام شود400استعلام شود40استعلام شود
1200استعلام شود500استعلام شود50استعلام شود

پارامترهای قیمت چیلر 50 تن

 1. کیفیت قطعات
 2. مدل کمپرسور
 3. نحوه عملکرد چیلر تراکمی
 4. نوسانات ارزی
 5. برند سازنده دستگاه

راهکارهایی برای افزایش بازدهی چیلر تراکمی ۵۰ تن

انواع چیلر تراکمی ۵۰ تن تا حد قابل ملاحظه ای، بخشی از هزینه های ساختمان را کاهش می‌دهد و به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند اما لازم است صاحبان چیلر در مکان های مختلف اقداماتی را انجام دهند که به افزایش بازدهی عملکردی این تجهیزات کمک کند. در این خصوص به تعمیرات و نگهداری مناسب چیلرها باید توجه کرد.

قیمت چیلر ۵۰ تن

تعمیرات و نگهداری مداوم از چیلر ها

اگر برنامه منظم برای تعمیرات و نگهداری و بازرسی مداوم از چیلر تراکمی ۵۰ تن انجام گیرد، در طولانی مدت، هزینه های جانبی کاهش پیدا خواهد کرد. در  بازرسی از چیلر تراکمی توجه به عملکرد کویل ها، کندانسور و بررسی جریان هوای آزاد در قسمت ‌های مختلف چیلر اهمیت زیادی دارد. در این حالت، در صورت نیاز، برخی از قطعات باید تمیز شوند.

برای آن دسته از چیلرهای تراکمی که بر اساس سیکل تبرید کار می کنند، بررسی لوله های انتقال دهنده گاز مبرد، بسیار مهم است. این کار در کاهش هزینه های چیلر تراکمی ۵۰ تن به میزان ۱۰ درصد موثر خواهد بود. هنگام بازرسی مداوم از چیلرها حتماً باید مسیر عبور آب خنک بازرسی شود.

اجزای چیلر 50 تن

 1. کندانسور
 2. کمپرسور
 3. شیر انبساط
 4. تابلو برق
 5. اواپراتور

پیش بینی هزینه های تعمیرات و نگهداری

انجام بازرسی مداوم از چیلر ۵۰ تن موجب می شود تمام قسمت ها به دقت مورد بررسی قرار گیرد و چنانچه دچار نقص یا مشکل هستند نسبت به رفع آن اقدام شود. همچنین مهندسان ناظر با انجام این عملیات بازرسی می توانند مشکلاتی را که در آینده برای چیلرها به وجود خواهد آمد را پیش بینی کرده و اقدامات لازم را برای جلوگیری از آن به عمل آورند. این عوامل از ایجاد خرابی های فاجعه آمیز در چیلر تراکمی ۵۰ تن و همچنین چیلر تراکمی در تناژهای مختلف جلوگیری می کند.

قیمت چیلر ۵۰ تن

خرید چیلر تراکمی 50 تن

مجموعه عوامل فوق، بهترین توجیه برای خرید چیلرهای تراکمی هستند. چیلر با توجه به راندمان کاری بالا در واحدهای صنعتی، تجاری، اداری، مسکونی و … نقش موثری در صرفه جویی انرژی و کاهش هزینه ها ایفا می کند.چیلرها در دو نوع تناژ نامی و تناژ واقعی عرضه می شوند که با توجه به نوع پروژه باید چیلر با تناژ مناسب برگزیده شود.مشتریان گرامی برای خرید انواع چیلر تراکمی و دریافت قیمت چیلر ۵۰ تن و اطلاع از نحوه سفارش برای مصارف متعدد می توانند با کارشناسان فروش در مجموعه تهویه آران انرژی تماس حاصل نمایند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید