مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و فروش مستقیم چیلر اسکرو آب خنک

چیلر اسکرو آب خنک

چیلر اسکرو آب خنک یکی از انواع چیلرهای موجود در بازار است که بر اساس عملکرد کمپرسور اسکرو، آب خنک مصرفی برای ساختمان را فراهم می آورد. کمپرسور اسکرو یا مارپیچ، دوام و راندمان عملکردی بالاتری دارد و بدون ارتعاش و لرزش کار می کند. اگر به دنبال خرید چیلر برای ساختمان هستید و می خواهید هزینه های کمتری برای نگهداری داشته باشید، چیلرهای اسکرو آب خنک را انتخاب کنید.

چیلر اسکرو آب خنک

چیلر اسکرو آب خنک

چیلر اسکرو آب خنک

بهترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا به کار گرفته شده است تا سیستم‌های چیلر اسکرو آب خنک با کارآیی بالا تولید شوند. این تجهیزات برای تولید آب خنک با راندمان بالا طراحی شده‌اند و مجهز به کمپرسورهای قوی از نوع اسکرو می باشند. ویژگی های زیادی برای این نوع محصولات تعریف شده است. خرید چیلر های اسکرو آب خنک برای ساختمان ها به ویژه صنایع، مزایای زیادی را تامین می‌کند.

مزایای چیلر اسکرو آبی

 • چیلرهای مقرون به صرفه و با دوام
 • دارای حداقل لرزش و تولید کمترین سر و صدا
 • مجهز به مادربردهای یکپارچه و کاملاً قوی با اطمینان پذیری بالا حین عملکرد چیلر
 • طراحی شده با استفاده از الگوریتم های پیشرفته برای کنترل شرایط عملکرد چیلر
 • دارای ضمانت عملکردی و ارائه خدمات بازرسی تعمیرات و آموزش برای کاربر

اطمینان پذیری چیلرهای اسکرو

چیلر اسکرو آب خنک

موارد فوق از مهمترین ویژگی‌های چیلر اسکرو آب خنک هستند که هر کدام در جایگاه خود اهمیت زیادی دارند و اگر یکی از این تجهیزات را در اختیار دارید، با اطمینان خاطر می توانید از آن استفاده کنید. برای آن دسته از افرادی که به دنبال خرید چیلرهای مناسب برای خنک کردن آب هستند، می‌توانند به بهره ‌برداری از این چیلرها فکر کنند. این محصولات با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهترین تجهیزات طراحی شده است و می توانید مطمئن باشید که چیلرهای اسکرو آب خنک با راندمان بالا، آب خنک مورد نیاز شما را فراهم می کند؛ این به معنای قابلیت اطمینان پذیری این تجهیزات است.

انواع چیلرهای تراکمی

 • چیلرهای اسکرو
 • چیلرهای اسکرال
 • چیلرهای سانتریفوژ
 • چیلرهای رفت و برگشتی

ویژگی های کمپرسور اسکرو در چیلرهای آب خنک

چیلر اسکرو آب خنک

کمپرسور اسکرو در چیلر آب خنک و همچنین چیلر هوا خنک، همانند سایر تجهیزات اصلی چیلر از فناوری های روز بهره گرفته است. کمپرسورهای پیچ یا اسکرو طراحی اختصاصی دارند و به صورتی ساخته شده اند که در یک محفظه جمع و جور قرار گیرد و فضای زیادی اشغال نکند. توجه به توان کمپرسور، حجم جابجایی سیال، فشرده‌سازی و همچنین ابعاد چرخنده ها، در طراحی و ساخت کمپرسور اسکرو، همواره اهمیت داشته است. در انواع چیلرهای آب خنک که با کمپرسور اسکرو کار می کنند، می توانید سرعت حرکت کمپرسور و چرخنده ها را کنترل کنید.

سرعت حرکت بر حسب تعداد دور در دقیقه مشخص می‌شود و می‌تواند راندمان عملکردی چیلر را کاهش یا افزایش دهد. نگهداری و بازرسی کمپرسور های اسکرو در چیلر آب خنک به سادگی امکان پذیر است و بر اساس سال ها تحقیق و آزمایش طراحی و تولید شده اند. پایداری و دوام کمپرسور اسکرو در چیلرهای آب خنک، طی ساعت ها آزمایش و تست کیفیت به اثبات رسیده است.

شاخص های مشخص کننده قیمت چیلر آبی اسکرو

 • ظرفیت دستگاه
 • برند سازنده
 • جنس متریال به کار رفته
 • نوسانات ارزی

خرید چیلر اسکرو آب خنک

چیلر اسکرو آب خنک

چیلرهای آب خنک مجهز به کمپرسور اسکرو برای تامین آب خنک مصرفی در ساختمان ها طراحی شده اند. این چیلرها مجهز به مبدل حرارتی برای انتقال حرارت، کمپرسور، خنک کننده و سایر قسمت‌ هایی هستند که همگی برای این فرایند در راستای یکدیگر عمل می‌کنند. اگر قرار است یکی از این چیلرها را خریداری کنید، باید به ظرفیت عملکردی چیلر و همچنین نیاز خود به حجم آب خنک توجه کنید. کمپرسورهای اسکرو بسیار با دوام هستند و در طولانی مدت با راندمان بالا برای شما کار می کنند. حتی می توانید این چیلرها را برای کارگاه تولیدی خود خریداری کنید. قبل از خرید چیلر تراکمی اسکرو درباره مدل دستگاه و آنچه که شما نیاز دارید با کارشناسان فروش تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید