مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و عرضه انواع هواساز صنعتی

انواع هواساز صنعتی

انواع هواساز صنعتی ، طراحی شان به گونه ای انجام شده است که نیاز واحدهای صنعتی، انبارها، کارخانه ها و …، در قسمت تهویه هوا به طور کامل برطرف شود. هواسازهای صنعتی، ابزارهای قدرتمند هستند که حجم مشخصی از هوای تمیز و عاری از آلاینده ها را برای صنایع فراهم می سازند. برای خرید هواساز می توانید با مجموعه تهویه آران انرژی تماس حاصل نمایید.

انواع هواساز صنعتی

انواع هواساز

 1. هواساز صنعتی
 2. هواساز خانگی
 3. هواساز هایژنیک

انواع هواساز صنعتی

به دلیل نقش برجسته ای که انواع هواساز صنعتی در تهویه ساختمان های اداری و صنایع ایفا می کند، نصب یکی از این تجهیزات برای این مدل ساختمان ها ضرورت دارد. این دستگاه ها نه تنها می توانند هوای گرم یا خنک را برای واحد مربوطه فراهم کنند، بلکه به گونه ای طراحی شده اند که با کارایی بالا، قادر به تنظیم میزان رطوبت هوا و تهویه آن نیز می باشند. این کار از طریق سیستم های رطوبت زن و فیلترهای قوی میسر می باشد.

انواع هواسازهای صنعتی به عنوان واحدهای مرکزی، در بیرون از ساختمان نصب می شوند؛ حجم مشخصی از هوای بیرون به داخل محفظه دستگاه، مکیده می شود و پس از فرآیند تهویه و تصفیه، هوای تمیز با دما و رطوبت مناسب به داخل ساختمان دمیده می شود. برای نصب این تجهیزات در واحدهای صنعتی، کانال کشی صحیح، جزو ضروریات است.

انواع هواساز صنعتی

خرید هواساز صنعتی

یکی از نکات مهم در خرید دستگاه هواساز صنعتی، توجه به مصرف انرژی دستگاه در واحد صنعتی است. با توجه به اینکه هزینه های بخش انرژی در کارخانه ها و صنایع از اهمیت زیادی برخوردار است لذا مشتریان این دستگاه های تهویه ای تمایل دارند سیستم هایی را خریداری کنند که مصرف انرژی بهینه داشته باشند. خرید و نصب این تجهیزات در راستای استفاده از سایر سیستم های تهویه ای و خنک کننده مانند چیلرها، برج خنک کننده، پمپ ها و … برای صنایع، حائز اهمیت می باشد.

یکی دیگر از موارد مهم هنگام خرید انواع هواساز صنعتی توجه به قابلیت های دستگاه برای تصفیه هوا است. لزوم تأمین هوای تمیز برای محوطه های صنعتی، یکی از استانداردهای محیط کار به شمار می رود؛ بنابراین لازم است هواساز صنعتی بتواند ذرات معلق و آلاینده های هوا را با راندمان بالا جذب نموده و حجم هوای تازه را در اختیار یک مکان قرار دهد.

انواع هواساز صنعتی

پارامترهای تعیین کننده قیمت هواساز

 • مدل دستگاه
 • ساختار دستگاه
 • اندازه هواساز
 • برند سازنده
 • ظرفیت تهویه

تعمیرات و نگهداری هواساز صنعتی

پس از آنکه یکی از انواع هواسازهای صنعتی به درستی انتخاب و در محل، نصب شد، رعایت مواردی همچون بازرسی دوره دستگاه و اهمیت دادن به مسأله تعمیرات و نگهداری آن، ضرورت پیدا می کند. هرچه بازرسی  های دستگاه را در مدت زمان های برنامه ریزی شده و با دقت بالا انجام دهید، هزینه های تعمیرات هواساز، کاهش بیشتری خواهد داشت.

قسمت های کنترل شونده به هنگام بازرسی دستگاه

 • شیرها و اتصالات
 • کویل های گرمایشی و سرمایشی
 • فیلترها
 • دمپرها
 • رطوبت زن ها
 • دریچه ها
 • کانال های ورودی و خروجی
 • تنظیم کننده دما و رطوبت
 • حسگرها

انواع هواساز صنعتی

پارامترهای طراحی انواع هواساز

 1. نیاز ساختمان ها و واحدهای صنعتی به تهویه
 2. استانداردهای تهویه
 3. کدهای مخصوص
 4. ابعاد و اندازه های دستگاه
 5. سیستم عملکردی
 6. نوع کاربری در ساختمان
 7. هزینه های خرید، نصب و نگهداری

علاوه بر موارد کلی فوق، سایر تجهیزات و لوازم جانبی که برای تولید و نصب هواساز صنعتی، مورد نیاز می باشند در قسمت طراحی به دقت کنترل می شوند. این موارد شامل اسپری کننده ها، پمپ های تخلیه، دمنده ها و مکنده ها، میکسر هوا، بازیابی کننده های انرژی و … می باشند.

 

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید